Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2010.12.04 - Poznań, IV Giełda Poznańska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wogosz
    Senior
    • 12-2005
    • 1007

    2010.12.04 - Poznań, IV Giełda Poznańska

    Jeszcze raz od początku i poprawnie.

    Ogłoszenie Interpida - organizatora imprezy:
    Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną Giełdę Poznańską i Drugi Poznański Konkurs Piw Domowych . Impreza odbędzie się tak jak w zeszłym roku w sali zakładów "Fawor" przy Rondzie Żegrze (u zbiegu ulic: Żegrze, Hetmańskiej i Unii Lubelskiej) w godzinach od 6 rano do ????. Przewidujemy wiele atrakcji i konkursów. Harmonogram imprezy podam w kolejnych postach. Przy dobrych wiatrach wyjdzie kilka rodzajów podkładek browarniano-giełdowych, kapsel i etykieta. Jest po co do Poznania jechać. Giełda odbędzie się w sobotę 4 grudnia. Oczywiście po giełdzie imprezka.
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Ja bym się chętnie wybrała, pod warunkiem, że spotkanie pogiełdowe wymyślicie w jakiejś miejscówce, gdzie leją SŁABE piwa, bo po Czarnkowie to mi głowa za szybko opada, całkiem dosłownie (Josefik potwierdzi)
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • josefik
      Senior
      • 05-2006
      • 386

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja bym się chętnie wybrała, pod warunkiem, że spotkanie pogiełdowe wymyślicie w jakiejś miejscówce, gdzie leją SŁABE piwa, bo po Czarnkowie to mi głowa za szybko opada, całkiem dosłownie (Josefik potwierdzi)
      ... a może szyję wzmocnimy kołnierzem ortopedycznym i przetestujemy pokonkursowe triple.
      Last edited by josefik; 15-10-2010, 08:48.

      Comment

      • przemo70
        † 1970-2019 Piwosz w Raju
        • 05-2007
        • 1501

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik Wyświetlenie odpowiedzi
        ... a może szyję wzmocnimy kołnierzem ortopedycznym i przetestujemy pokonkursowe triple.
        Dobry pomysł, tylko wcześniej nie będzie można degustować tego "Grodziskiego" od Mariana
        Save water, drink beer ...

        http://www.parowozy.com.pl/
        http://www.kamery.wolsztyn.pl/
        https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

        Comment

        • interpid1
          Prezes hordy poznańskiej
          • 03-2009
          • 762

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeszcze raz od początku i poprawnie.

          Ogłoszenie Interpida - organizatora imprezy:
          Zapraszamy wszystkich serdecznie na kolejną Giełdę Poznańską i Drugi Poznański Konkurs Piw Domowych . Impreza odbędzie się tak jak w zeszłym roku w sali zakładów "Fawor" przy Rondzie Żegrze (u zbiegu ulic: Żegrze, Hetmańskiej i Unii Lubelskiej) w godzinach od 6 rano do ????. Przewidujemy wiele atrakcji i konkursów. Harmonogram imprezy podam w kolejnych postach. Przy dobrych wiatrach wyjdzie kilka rodzajów podkładek browarniano-giełdowych, kapsel i etykieta. Jest po co do Poznania jechać. Giełda odbędzie się w sobotę 4 grudnia. Oczywiście po giełdzie imprezka.
          Dziękuję za poprawkę.Wczoraj miałem ciężki dzień
          www.piwa-swiata.com www.slomisie.org

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja bym się chętnie wybrała, pod warunkiem, że spotkanie pogiełdowe wymyślicie w jakiejś miejscówce, gdzie leją SŁABE piwa, bo po Czarnkowie to mi głowa za szybko opada, całkiem dosłownie (Josefik potwierdzi)
            Wracam do pytania, bo chcę wiedzieć, czy mam jechać, czy nie
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • przemo70
              † 1970-2019 Piwosz w Raju
              • 05-2007
              • 1501

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              Wracam do pytania, bo chcę wiedzieć, czy mam jechać, czy nie
              Nie wiem dlaczego Szanowna Koleżanka się jeszcze zastanawia zapraszam w imieniu organizatorów, jak również swoim własnym. Na opadającą głowę znajdziemy wspólnie rozwiązanie, ale to już na miejscu. Pozdrawiam
              Save water, drink beer ...

              http://www.parowozy.com.pl/
              http://www.kamery.wolsztyn.pl/
              https://www.facebook.com/pages/Browa...10?ref=profile

              Comment

              • josefik
                Senior
                • 05-2006
                • 386

                #8
                Gdyby sie komu głowa kiwała to służę pomocą będę na pewno. Możemy co do lokalu się dogadać.

                Comment

                • wogosz
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 1007

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  czy mam jechać, czy nie
                  Jasne, przyjeżdżaj. Jak będą lać akurat mocne piwa, to załatwię z kelnerem aby rozcieńczał Tobie pół na pół z wodą. Na kolegów zawsze możesz liczyć.

                  Comment

                  • josefik
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 386

                    #10
                    proponuję Honzika lub Old school ...

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik Wyświetlenie odpowiedzi
                      proponuję Honzika lub Old school ...
                      Dzięki, w końcu jakaś propozycja. Całkiem serio piszę, zwłaszcza, że Proletaryat ma też inne "zalety inaczej" np. 1 szt. WC. No i ile razy chcecie gości przyjmować w tym samym miejscu - to nie wypada

                      P.S. WWP będą znowu w Zamku, sorry
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • kony
                        breweriarz
                        • 08-2005
                        • 1701

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wogosz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak będą lać akurat mocne piwa, to załatwię z kelnerem aby rozcieńczał Tobie pół na pół z wodą.
                        Marusia na pewno wolałaby z sokiem Pół na pół

                        Comment

                        • cringer
                          Member
                          • 02-2008
                          • 71

                          #13
                          Zgłaszam swoją obecność i zachęcam do licytacji podstawek,etykiet i szkła które będzie można odebrać osobiście w Poznaniu.

                          ...

                          [linki wykasowane przez moderatora]
                          Last edited by e-prezes; 07-11-2010, 16:31.

                          Comment

                          • cringer
                            Member
                            • 02-2008
                            • 71

                            #14
                            Jeden link do wszystkich podstawek i etykiet.Czy Posta można edytować tylko raz?

                            Comment

                            • volodos
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 717

                              #15
                              Ogłoszeniowicz - reklamowicz, wystaw se to na Allegro!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎