Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Eksperyment

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jerboa
    Junior
    • 10-2010
    • 6

    Eksperyment

    Witam, mam pytanie. eksperyment: jezeli ktos postawi przed wami 2-3 kufle piwa , lepsze i gorsze. I nie bedziecie znac nazw tych piw, to jestescie w 100% pewni ze wybierzecie to najlepsze? a jezeli tak. to w jaki sposob rozroznicie jakosc? z czystej ciekawosci pytam.
  • wilko
    Senior
    • 07-2008
    • 226

    #2
    Jakoś jakość byle jako. Smak się liczy

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #3
      Ja mam czujnik najlepszości, ale nie powiem gdzie - możemy się umówić, to ci pokażę. Przed każdym spożyciem wkładam go do kufla i już wiem, czy piwo jest najlepsze.

      Comment

      • jerboa
        Junior
        • 10-2010
        • 6

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wilko Wyświetlenie odpowiedzi
        Jakoś jakość byle jako. Smak się liczy
        niby tak. ale piwa sa bardzo podobne w smaku. to tak jak wina. niby rozroznia sie po tym jak osiada na sciankach kieliszka. a co z piwem? zbita piana? jak nie lubisz np. tyskiego, to jak odroznisz go od np. ciechana? niby ciechan lepsze. ale jak widzisz co lejesz z butelki. trapi mnie ten temat.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Zepsuł ci się SHIFT w klawiaturze?

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            Ciechan jest podobny w smaku do Tyskiego?? Szok! Lecę kupić Tyskie!
            A może język ci się popsuł?
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Mason
              Senior
              • 02-2010
              • 3280

              #7
              Seta - Ty koncernofilu

              Ja mam taki szalony pomysł - spróbować każdego i stwierdzić które lepsze. Można do tego użyć zmysłów - smaku i węchu
              JEDNO PIVKO NEVADI!

              Comment

              • jerboa
                Junior
                • 10-2010
                • 6

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                Seta - Ty koncernofilu

                Ja mam taki szalony pomysł - spróbować każdego i stwierdzić które lepsze. Można do tego użyć zmysłów - smaku i węchu
                Wlasnie o to mi chodzi. Uzyjcie smaku i wechu. Ciekawi mnie czy zdacie taki test. A z tyskim i ciechanem to byl przyklad.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerboa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wlasnie o to mi chodzi. Uzyjcie smaku i wechu. Ciekawi mnie czy zdacie taki test. A z tyskim i ciechanem to byl przyklad.
                  Co to znaczy zdacie? To są znane już wyniki z góry?
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • kony
                    breweriarz
                    • 08-2005
                    • 1701

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerboa Wyświetlenie odpowiedzi
                    ... jak nie lubisz np. tyskiego, to jak odroznisz go od np. ciechana? niby ciechan lepsze. ale jak widzisz co lejesz z butelki. trapi mnie ten temat.
                    Spójrz na etykiety. Jeśli nikt Ci nie zrobił dowcipu to Tyskie jest w tej butelce z etykietą Tyskiego a Ciechan w tej drugiej.
                    Na zdrowie

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9729

                      #11
                      Najlepiej do tego testu weź tyskacza w puszce, zredukujesz szansę pomyłki...

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #12
                        W sklepach specjalistycznych widywałem piwa w butelkach i puszkach bez nadruków, chyba właśnie do ślepych testów.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          #13
                          Rozchodzi się o to, że kolega się boi, że jak zrobi ślepy test to się okaże, że Tyskie mu smakuje bardziej niż Ciechan. I przyszedł na grupę wsparcia, żeby się dopytać czy też macie takie lęki.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Rozchodzi się o to, że kolega się boi, że jak zrobi ślepy test to się okaże, że Tyskie mu smakuje bardziej niż Ciechan. I przyszedł na grupę wsparcia, żeby się dopytać czy też macie takie lęki.
                            Maciej Chołdrych opowiadał, że zrobił taki eksperyment na królikach ee tzn na studentach.

                            Kazał im wyszukać najgorsze piwo w ślepym teście. Większość gdy ujawnił jakie to piwo wybrała swoje ulubione, które piją. Bez etykiet człowiek jest jak dziecko we mgle
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                              Większość gdy ujawnił jakie to piwo wybrała swoje ulubione, które piją.
                              Znaczy jak: ujawnił piwa, a wtedy oni wybrali swoje ulubione? Dziwny ten ślepy test, no ale nigdy nie mówiłem, że rozumiem sensorykę.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎