Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Konin, Zakole 2a, Vodalko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Giber
    Junior
    • 02-2010
    • 4

    Konin, Zakole 2a, Vodalko

    W dniu 30.10.2010r w Koninie na ul. Zakole 2a (budynek dawnej "Stodoły") otwarto sklep z alkoholami i co najważniejsze to z piwami regionalnymi. Jest to pierwszy sklep w Koninie z tymi trunkami. Na razie oferta troszkę cieniutka ale Ciechan, Amber, Kormoran, Witnica już jest. W tym tygodniu ma być Czarnków i Fortuna. Jak oświadczył sprzedawca oferta będzie rozszerzana o następne nasze browary regionalne oraz piwo z Niemiec, Czech i Słowacji. Szacuneczek dla właścicieli za otwarcie sklepu - teraz na miejscu będzie można się dobrego piwka napić. Pozdrawiam.
  • Giber
    Junior
    • 02-2010
    • 4

    #2
    piwo regionalne w Koninie

    Witam.
    Cieszę się, że wreszcie ktoś z Konina się odezwał, a tym bardziej, że to uczynili właściciele sklepu. Nawiasem mówiąc bardzo mili i sympatyczni ale przede wszystkim i posiadający wiedzę o piwach regionalnych. I tu bez wazeliny z mojej strony. Mam nadzieję tylko, że sklep będzie się rozwijał i wybór oczywiście piw będzie coraz większy.
    Mam także nadzieję, że więcej osób z Konina i okolic zainteresuje się tym wątkiem, czyżby nikt nie był smakoszem piw regionalnych, ewentualnie nie znał strony browar.biz - tu nie wierzę. Także zachęcam do dyskusji.
    Pytanko do skawi: czy zamierzacie sprowadzić piwko: Brackie, Naturalne i Rycerza z Gościszewa oraz browaru Janów- tego dotychczas nie było, a świetne piwka. Jeśli nie byłoby problemu to prośba aby informować o nowych wyrobach, które pojawią się w sklepie. Ostatnie pytanko jeszcze, czy jest szansa, eby pojawiły się piwa z Czech takie jak: Svijany, Radegast, Gambrinus, Opat, Bernard czy Cerna Hora?
    Pozdrawiam

    Comment

    • Piotrkow
      Member
      • 08-2010
      • 98

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Giber Wyświetlenie odpowiedzi
      Witam.
      Cieszę się, że wreszcie ktoś z Konina się odezwał, a tym bardziej, że to uczynili właściciele sklepu. Nawiasem mówiąc bardzo mili i sympatyczni ale przede wszystkim i posiadający wiedzę o piwach regionalnych. I tu bez wazeliny z mojej strony. Mam nadzieję tylko, że sklep będzie się rozwijał i wybór oczywiście piw będzie coraz większy.
      Mam także nadzieję, że więcej osób z Konina i okolic zainteresuje się tym wątkiem, czyżby nikt nie był smakoszem piw regionalnych, ewentualnie nie znał strony browar.biz - tu nie wierzę. Także zachęcam do dyskusji.
      Pytanko do skawi: czy zamierzacie sprowadzić piwko: Brackie, Naturalne i Rycerza z Gościszewa oraz browaru Janów- tego dotychczas nie było, a świetne piwka. Jeśli nie byłoby problemu to prośba aby informować o nowych wyrobach, które pojawią się w sklepie. Ostatnie pytanko jeszcze, czy jest szansa, eby pojawiły się piwa z Czech takie jak: Svijany, Radegast, Gambrinus, Opat, Bernard czy Cerna Hora?
      Pozdrawiam
      Hmmm.... Janów to chyba musiałby być przeterminowany z 6-7 miesięcy.

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Giber Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam.
        Cieszę się, że wreszcie ktoś z Konina się odezwał, a tym bardziej, że to uczynili właściciele sklepu.
        Posty zostały usunięte jako niezgodne z regulaminem niniejszego forum. Zostaną przywrócone po uczynieniu odpowiednich kroków przez właścicieli tego sklepu.
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • Giber
          Junior
          • 02-2010
          • 4

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piotrkow Wyświetlenie odpowiedzi
          Hmmm.... Janów to chyba musiałby być przeterminowany z 6-7 miesięcy.
          ..."Murzyni malują diabła na biało" - życie Piotrkow życie... - jedni lubią córkę a inni teściową - i tylko się cieszyć, że tak jest, gdyż w przeciwnym razie musielibyśmy smakować piwko przeterminowane o te 6 - 7 miesięcy. Pozdrawiam.

          Comment

          • mangold
            Junior
            • 04-2005
            • 2

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Giber Wyświetlenie odpowiedzi
            Ostatnie pytanko jeszcze, czy jest szansa, eby pojawiły się piwa z Czech takie jak: Svijany, Radegast, Gambrinus, Opat, Bernard czy Cerna Hora?
            Pozdrawiam
            Już są

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎