Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Toruń, Przedzamcze 6, Hotel 1231

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • podswierkiem
    Senior
    • 11-2010
    • 796

    Toruń, Przedzamcze 6, Hotel 1231

    Skuszony nazwą i z nadzieją na przednie piwo, przy okazji pobytu w bliskim memu sercu Grodzie Kopernika, wstąpiłem do przybytku o nazwie Minibrowar, mieszczącym się przy Hotelu 1231. Cóż zastałem - zwykły drink-bar - z wysokoprocentowymi napojami, cieniutkim wyborem wina oraz, o zgrozo, na moje zapytanie o piwo, barman mógł mi zaproponować wyłącznie piwa wielkokoncernowe.
    W związku z nazwą - zdecydowanie odradzam.
    "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
    Niechybnie brakuje tam nas!
    Od stania w miejscu niejeden już zginął,
    Niejeden już zginął kwiat!"
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12118

    #2
    Zatem nie można być pewnym, czy w samych hotelu można znaleźć nocleg
    ot kraj tysiąca jaj...

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      Ten lokal miał mieścić browar ale coś się kryzysowo zrobiło i najwidoczniej tylko niefortunna nazwa została.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • telek
        PremiumUżytkownik
        • 05-2011
        • 526

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Ten lokal miał mieścić browar ale coś się kryzysowo zrobiło i najwidoczniej tylko niefortunna nazwa została.
        W miedzyczasie właściciel ma zakusy na Polmos, w którym chce również "warzyć" piwo i dostarczać do hotelu.

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
          Skuszony nazwą i z nadzieją na przednie piwo, przy okazji pobytu w bliskim memu sercu Grodzie Kopernika, wstąpiłem do przybytku o nazwie Minibrowar, mieszczącym się przy Hotelu 1231. Cóż zastałem - zwykły drink-bar - z wysokoprocentowymi napojami, cieniutkim wyborem wina oraz, o zgrozo, na moje zapytanie o piwo, barman mógł mi zaproponować wyłącznie piwa wielkokoncernowe.
          W związku z nazwą - zdecydowanie odradzam.
          Sam zrobiłem kiedys to samo - po 4 latach mieszkania w Toruniu, ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem nieznaną mi wczesniej restaurację o nazwie minibrowar. Dalszy ciąg jak wyżej - podejrzewam, że zdziwiona mina barmana była dokładnie taka sama
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Pankracy
            Senior
            • 10-2007
            • 2767

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika telek Wyświetlenie odpowiedzi
            W międzyczasie właściciel ma zakusy na Polmos, w którym chce również "warzyć" piwo i dostarczać do hotelu.
            Kupił już ten Polmos przez podstawioną spółkę Chemirol, a wcześniej go dzierżawił.
            Piwa tam raczej jednak robić nie będą. Nastawiają się na spirytus rektyfikowany i rozlewnię wódek.

            Comment

            • pirackamuza
              Senior
              • 12-2004
              • 1903

              #7
              Z nazwy zniknęło już słowo "browar".
              Toruń przeprasza za Radio Maryja
              www.bobofruty.pl

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎