Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Białystok, Rynek Kościuszki 11, Bierhalle Białystok [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    Białystok, Rynek Kościuszki 11, Bierhalle Białystok [zamknięte]

    Kolejny lokal Bierhalle - tym razem w Białymstoku

    Lokalizacja w dawnym DH "Nowy" (za komuny Pedet), nieopodal rynku miejskiego i ratusza.

    Nie warzą piwa na miejscu - wg informacji od obsługi wożą z warszawskiej Arkadii

    Innowacją w porównaniu z innymi lokalami Bierhalle w których byłem - do wyboru 4 piwa: obecnie Bock, Marcowe, Pils i Weizen.

    Ceny standartowe: 0,4 - 8 PLN; 1 litr - 20 PLN (Koźlak 0,4 - 11 PLN)

    Wystrój identyczny jak w innych lokalach Bierhalle, jak narazie są dwie sale, docelowo ma być także 1 piętro.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
    Innowacją w porównaniu z innymi lokalami Bierhalle w których byłem - do wyboru 4 piwa: obecnie Bock, Marcowe, Pils i Weizen.
    Skończy się koźlak i będą jak zawsze 3 do wyboru Teraz w Arkadii też są cztery.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      #3
      Podobno jest już gdzieś oficjalne info, że białostockie Bierhalle zostało zamknięte.
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • legart
        Senior
        • 06-2012
        • 913

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chemmobile Wyświetlenie odpowiedzi
        Podobno jest już gdzieś oficjalne info, że białostockie Bierhalle zostało zamknięte.
        pod koniec kwietnia byłem na szkoleniu w Białymstoku i po zajęciach (środek tygodnia) sobie tam wdepnąłem, mieli całkiem spory ruch. Oprócz zestawu "obowiązkowego" (pils, dunkel, weizen) mieli koźlaka i marcowe oraz przepraszali za brak alta . Piwa były smaczne. Odniosłem dobre wrażenie. Szkoda by było jakby faktycznie się zamknęli. A i lokalizację mają (mieli?) taką że człowiek będący pierwszy raz w Białymstoku trafi bez problemu.
        Last edited by legart; 22-05-2013, 21:47.

        Comment

        • chemmobile
          Senior
          • 03-2009
          • 2168

          #5
          Lokal zamknięty, info na facebooku. Generalnie winą obarczane jest Miasto, zapowiadana jest sprawa sądowa.
          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            #6
            Info na drzwiach, że "tymczasowo" zamknięte. Trzeba czekać.
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎