Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Brytania, Londyn, 190 Euston Road, Euston Tap

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    Wielka Brytania, Londyn, 190 Euston Road, Euston Tap

    Jeden z ciekawszych pubów w Londynie. Rotacyjny wybór piw beczkowych - ok. 8 piw do wyboru 'cask' i 18 'keg'. 2 poziomy, dolny z barem bardziej 'standing', górny 'sitting'. Żadnej muzyki, niemalże gołe ściany, wszędzie bardzo głośny gwar rozmów, bardzo bezpretensjonalny wystrój i atmosfera. Piwa do wyboru pochodzą głównie z małych brytyjskich browarów, ale zdarzają się też piwa z Czech, Niemiec i USA. Dodatkowo można w barze zamówić rewelacyjną pizzę od zaprzyjaźnionej z pubem pizzerii, która zostanie dostarczona bezpośrednio do stolika. Oprócz tego można zakupić piwa butelkowe na wynos, niestety nie z UK. Jedna lodówka to Europa - m.in. Belgia i Niemcy, druga to piwa z amerykańskich mikro browarów. Niestety nie sprzedają szkła. Strona pubu:

  • GaryFisher
    Senior
    • 10-2009
    • 739

    #2
    Trochę się zmieniło, jest mnóstwo piw we flaszkach na wynos z angielskich, amerykańskich i kto wie jeszcze jakich browarów. No i sprzedają swoje szklanki po 2 funty. Genialne miejsce.

    Chciałem wziąć na wynos Hop Devila z browaru Victory na wynos jednak koleś za barem nie dosłyszał i je otworzył... cóż była to ostatnia flaszka, trza było na miejscu rozpracować
    Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

    Comment

    • purc
      Senior
      • 02-2009
      • 650

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika GaryFisher Wyświetlenie odpowiedzi
      Trochę się zmieniło, jest mnóstwo piw we flaszkach na wynos z angielskich, amerykańskich i kto wie jeszcze jakich browarów. No i sprzedają swoje szklanki po 2 funty. Genialne miejsce.

      Chciałem wziąć na wynos Hop Devila z browaru Victory na wynos jednak koleś za barem nie dosłyszał i je otworzył... cóż była to ostatnia flaszka, trza było na miejscu rozpracować
      Jak zwykle od tego autora mamy tylko bełkot. Moim zdaniem miejsce nieprzyjazne - na dole klaustrofobiczna salka z barem i kłębiący się tłum, na górze atmosfera jak w Bierhalle na górze na Nowym Świecie - niski sufit , potworny hałas, brak poszanowania dla piwa. Udało się usiąść na zewnątrz , w małym ogródku, piłem portery z Odella /niedobry/ i Nogne /średni/.
      Sporo piw z małych browarów angielskich, ale nie dało się - za dużo nut ...

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        Jak zwykle od tego autora mamy tylko bełkot.
        Purc, daruj sobie tego typu uwagi.
        Last edited by ART; 24-03-2012, 14:53.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • purc
          Senior
          • 02-2009
          • 650

          #5
          Dwie kolejne wizyty - w zeszłym roku i w maju tego roku - poprawiły nieco moją opinię. Co prawda, w zeszłym roku podawano piwa z kega w tej samej temperaturze co z caska /ok. 14 st/, bo "mamy tylko jedną chłodziarkę", co przy lekkich IPA z kega /chyba Jaipur/ było trochę męczące, zwłaszcza w końcówce, ale w tym roku jakoś nie było tego problemu. Na pewno na plus jest duży wybór angielskich minibrowarów /Siren, 2 piwa z Kernela i kilka nieznanych mi przedtem mikrusów/, dobre piwa z US - piłem Lagunitas IPA , nie najgorsze ceny jak na Londyn, i duża rotacja. Warto przyjść w godzinach 12-16 - nie ma tłumu i hałasu i da się pogadać przy piwie.
          Ogólnie - trzeba wpaść, ale wcześnie.
          Last edited by purc; 17-05-2014, 01:55.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎