Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Rynek Ratusz 15, Highlander

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Wrocław, Rynek Ratusz 15, Highlander

    Aż dziw bierze, że to miejsce nie doczekało się tu wpisu. Oczywiście od dłuższego czasu nie miało nic do zaoferowania... Dziwnie zaczynać tu wątek o lokalu... który jest już zamknięty.
    Ze zdziwieniem zauważyłem przechodząc obok, że lokal już zamknięty
    Mam spory sentyment do tego miejsca. Gdy powstał na początku lat 90-tych był czymś niesamowitym. W środku siedziska w beczkach, obsługa w kiltach /wtedy jeszcze obsługująca stoliki!!!/, kominek. Nieprzypadkowy wystrój, a nawet szkocka muzyka. Potem powoli było słabiej, gorzej... zniknęły kilty. Zniknęło piwo Double Diamond (początkowo kosztowało 5 zł), którego pochodzenie jest mi nieznane, ale chyba było brytyjskie. Zniknęło piwo Highlander - kiedy odwiedzałem to niesamowite wtedy dla mnie miejsce - kosztowało 2 zł Jak na nazwę przystało było to piwo z gór, dokładnie z Sobótki - Górki No sentyment mam do tego miejsca /choć lata mnie tam nie było/...
    może to tylko jakiś remont, który przydałby się im?
    Last edited by darekd; 23-01-2011, 00:37.
  • ogooreck
    Junior
    • 03-2011
    • 1

    #2
    niestety to nie remont samego Highlander'a. Właścicielowi znudziło się i postanowił lokal wynająć. Ma tam być jakaś restauracyjka... Szkoda miejsca, bo miało swój klimat.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎