Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Austria, Bad Hofgastein, Wieden 52, Schmaranz Bräu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Austria, Bad Hofgastein, Wieden 52, Schmaranz Bräu

    Maleńki browar restauracyjny w dolinie Gastein. Oprócz browaru gospodarstwo ekologiczne oraz pensjonat.

    Gasteinertal to region narciarski w kraju Salzburskim objety karnetem Ski Amade, miejsce słynne przede wszystkim dzięki basenom termalnym z radioaktywną wodą.

    Browar w leżącej na uboczu dzielnicy? miejscowości? Wieden, mieści się w zabudowaniach gospodarczych. Mała sala z barem i otwartym paleniskiem. Lokal cieszy się bardzo dużym powodzeniem, miejsca należy rezerwować wcześniej.

    Już na starcie spotkała nas zabawna sytuacja z racji wielkości restauracji i połączonych ze sobą ław, na swoje miejsca musieliśmy się dostać "od kuchni", czyli przez browar Również każda wizyta w toalecie wiązała się z przejście z salą, w której warzone jest piwo :]

    Myślę, że lokal popularny jest ze względu na kuchnię, potrawy przygotowywane są z produktów z własnego gospodarstwa. Porcję są naprawdę ogromne, są również dosyć smaczne.

    Do wyboru dwa piwa:

    Jasne - metne, niefiltrowane, o wyraźnym chmielowym aromacie. Nisko gazowane, co jednocześnie powoduję chyba również zupełny brak piany. W smaku świeże, lekko kwaskowe, niezbyt pełne w smaku.

    Dunkel - wypity jako trzeci, po jedzeniu, nie pozostawił na mnie żadnego konkretnego wrażenia. Piwo raczej bez charakteru...

    Oba piwa sprawiły na mnie wrażenie "młodego", za krótko leżakowanego.

    Ogólnie piwo lekko poniżej większości odwiedzonych przeze mnie podobnych lokali. Ceny trochę powyżej śrdniej dla regionu. Piwo w standardowej cenie 3,5 za 0,5l.

    Am Schmaranzgut in Bad-Hofgastein finden Sie Ferienwohnungen & Zimmer mit Frühstück. Zudem genießen Sie kulinarische Schmankerln sowie unser selbstgebrautes Kraftbier in unserem Schmaranz Bräustüberl Restaurant in Salzburg.
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
    Lokal cieszy się bardzo dużym powodzeniem, miejsca należy rezerwować wcześniej.
    Po tegorocznych doświadczeniach zdecydowanie polecam wcześniejszą rezerwację...
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎