Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Belhaven, Innis & Gunn Blonde Lightly Oaked Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Belhaven, Innis & Gunn Blonde Lightly Oaked Beer

    Butelka 0,33 litra czyste szkło, alkohol 6 %, eks. brak, kapsel firmowy browaru
    Kolor - ciemno złoty, klarowny
    Piana - drobna, średnio wysoka, średnio wysoka
    Zapach - chmielowo-słodowy
    Gaz - okey
    Smak - wyraźnie słodkie, lekkie nuty chmielowo-ziołowe, potem wyraźniejsze, w tle średnia goryczka
    Poprawne. Raczej do degustacji niż nawadniania

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 2971 - moje 1498 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    #2
    Wydaje mi się że wszystkie piwa sygnowane nazwą "Innis & Gunn" powinniśmy zaliczać jako Caledonian Brewery z Edynburga. I&G to prawie na pewno szkocki Browar Stary Kraków (czy jak tam się ten twór nazywał)
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment


    • #3
      O ile wiem Innis & Gunn nie ma nic wspolnego z Caledonian.

      Comment

      • sibarh
        PremiumUżytkownik
        • 01-2005
        • 10384

        #4
        Tutaj http://www.ratebeer.com/beer/innis-g...-bottle/82669/ jest jako Belhaven
        2800 nowe piwa opisałem na forum
        Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
        Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alkos Wyświetlenie odpowiedzi
          O ile wiem Innis & Gunn nie ma nic wspolnego z Caledonian.
          Opieram się na wiadomościach jakie osobiście dostałem w Caledonian oraz na kilkugodzinnych poszukiwaniach w Edynburgu w tym podpytywaniem w kilku pubach itp.
          Jakie są źródła Twoich informacji Alkos ?
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment


          • #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
            Opieram się na wiadomościach jakie osobiście dostałem w Caledonian oraz na kilkugodzinnych poszukiwaniach w Edynburgu w tym podpytywaniem w kilku pubach itp.
            Jakie są źródła Twoich informacji Alkos ?
            Osobiscie w Caledonian nie pytalem (byles w browarze? z kim rozmawiałes?) , ale bylem w Edynburgu kilka razy i nawet nie widzialem tego piwa w pubach... Swoje informacje opieram na internecie:



            "Innis & Gunn is an oak-aged beer which is brewed and bottled under contract by Belhaven for Innis and Gunn"
            Last edited by Gość; 30-05-2010, 10:06.

            Comment

            • sibarh
              PremiumUżytkownik
              • 01-2005
              • 10384

              #7
              Foto:
              Attached Files
              2800 nowe piwa opisałem na forum
              Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
              Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎