Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Williams Brothers (Heather Ales), Williams Brothers Gold

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marceli
    Senior
    • 10-2002
    • 127

    Williams Brothers (Heather Ales), Williams Brothers Gold

    Williams Gold to piwo z browaru braci Williams z Alloa w Szkocji,jest to zloty ale o sile 3,9%,jak podaja na etykiecie uzyto mieszanki 7 slodow,kolor oczywiscie zloty a jakze,aromat wspanialy owocowy jak w belgijskich piwach,smak swiezy cytrusowy z wyrazna goryczka.Swietne piwo i znow ze Szkocji,ladna etykieta przedstawiajace lesna zwierzyne(u mnie byl dzikopodobny zwierz),oprocz Golda maja rowniez w swej ofercie Red-sa i Brown-a.Goraco polecam
  • cap-n-go
    Senior
    • 05-2005
    • 273

    #2
    Zapach intensywny, owocowo-kwiatowe akcenty - zapowiada bardzo dobre piwo. Smakowo cytrusy, owoce, kwiecistość charakterystyczna dla belgijskich piw okraszona wyraźną bogatą goryczą i leciutkim akcentem słodowych karmelków. Po przełknięciu na języku zostaje cytrusowy chmiel i owoce ( jabłko ). Piwo ma tylko 3,9 % co jak dla mnie czyniłoby idealnym piwem sesyjnym ze względu na znakomitą esecjonalnośc i wyjątkową pijalność. Niestety raczej rzadko spotykane i relatywnie na polską kieszeń drogie ( 12 zł ).
    Zdecydowanie jedno z najlepszych piw typu ale jakie kiedykolwiek miałem przyjemność pić.

    Zdjęcie nie moje, załączam bo tak wygląda to piwo:
    Attached Files
    Last edited by cap-n-go; 31-08-2012, 20:59.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎