Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.02.19 - Czechy, Varnsdorf - Pivní Valentýnský Masakr

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    2011.02.19 - Czechy, Varnsdorf - Pivní Valentýnský Masakr

    Poniżej informacje o kolejnej imprezie w browarze Kocour - Piwna, walentynkowa masakra Od strony piwnej zapowiadają piwa mocne i smakowe. Dzieci poniżej 12-go roku życia, wstęp gratis


    Akce: Pivní Valentýnský Masakr

    Místo: Pivovar Kocour Varnsdorf, bývalá keramička, Rumburská 1920, Varnsdorf

    Čas a datum: sobota 19.2.2011 od 11 hodin do minimálně půlnoci

    Vstupné: 30Kč – vstupenka zároveň platí jako lístek do tomboly. Děti do 12 let zdarma.
    Akce vám představí jak silná a ještě silnější piva, pro slabší polovičky pak piva ochucená a ovocná. Příznivci hořkých piv se mohou těšit na naší novinku – v současnosti nejhořčejší české pivo – Kocour Quarterback. Navíc desítka řezníků z blízkého i širšího okolí, regionální certifikované výrobky, báječná hudba a spousta dalšího. A to vše v teple pod střechou

  • danhaj
    Senior
    • 04-2010
    • 619

    #2
    Zapowiada się ciekawa impreza. Wybiera się ktoś może z Krakowa? Albo np. z Wrocławia przez Kraków?
    Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

    www.czechforum.pl

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12201

      #3
      Ja wolę wstrzymać się do soboty, 30 kwietnia, wtedy organizują imprezę pod tytułem:
      Dym Kocoura, gdzie będą prezentowane rauchy oraz inne wędzone produkty - sery, ryby, mięsa. Niedługo na stronie browaru przygotowana zostanie informacja.

      Comment

      • AndrewZG
        Senior
        • 08-2009
        • 261

        #4
        No to ja dla przeciwwagi wolę udać się na obydwie imprezy i mieć porównanie.
        Tym bardziej, że zimą mam coś większą ochotę na portery i inne mocniejsze "wynalazki".
        Dodatkowo tych 10 czeskich rzeźników...
        Czy ktoś z forumowiczów się wybiera? Zapowiada się rzeczywiście masakra!

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #5
          Hm.... czy ja mam jakieś plany na długi weekend - ten wędzony Kocour brzmi wielce zachęcająco
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • grew
            Senior
            • 05-2009
            • 766

            #6
            Pojawiła się aktualizacja zawierająca szczegóły dotyczące piw, które będzie można spróbować podczas Masakry

            V sobotu se můžete těšit na následující točená piva:
            Antéňák Porter 17°, Žamberk medové, Žamberk konopné, Primátor 21°, Primátor 24° tmavé, Hardcore IPA, Matuška Black IPA 17°, Pivovarský dům Chocolate stout 18°, Pivovarský dům Imperial Pilsner 20°, Bush 12%, Kasteel Rogue, Schneider Weisse Aventinus Weizenbock 18°, Schneider Weisse Eisbock 26°, Kocour Ken a Kocour Quarterback...

            Z lahvových piv – výběr Eisbocků z Bavorska, plejáda belgických speciálů, piva ze skotského pivovaru Brewdog, Bakalář 18°, Jihlavský Grand...

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #7
              Imperial Pilsner 20° brzmi imperialnie intrygująco

              Comment

              • piotry
                Oj tam, oj tam !
                • 08-2005
                • 761

                #8
                i sam się zastanawiam czy nie jechać :/

                ale chyba jacyś ludkowie mają do mnie wpaść na sobotę ...
                to może zostanę aby nic nie ukradli ;P

                ale jak coś to na kwiecień bym się pisał

                Comment

                • AndrewZG
                  Senior
                  • 08-2009
                  • 261

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Imperial Pilsner 20° brzmi imperialnie intrygująco
                  Hardcore IPA bez określonej gęstości też zapowiada się nieźle

                  Comment

                  • AndrewZG
                    Senior
                    • 08-2009
                    • 261

                    #10
                    Walentynkowa masakra

                    Trzeba przyznać, że imprezy tematyczne u Kocoura nabierają rozpędu i rozwijają się bardzo szybko.
                    W sobotę już około godziny 15.00 było pełno ludzi we wszystkich salach, a biorący udział sprzedawcy domowych mięsiw wystawiali się częściowo nawet na zewnątrz.
                    Wstęp był płatny - 30 korun - w zamian za to uczestnicy witani byli sznapsikiem (nie piłem - rezerwowałem miejsce na piwo) i dostawali numerek na tombolę, gdzie losowano na moje oko około 100 fantów przekazanych od wystawiających się stoisk (piwa, mięsiwa, sery, wyroby lokalnego rękodzieła). Nic nie wygraliśmy.
                    Z "masakrowych" piw najbardziej smakowały mi Hardcore IPA z Brewdoga (mój numer 1 imprezy), cervena rakieta z Matuski, Quarterback Kocoura i chyba największy "wynalazek" jaki piłem do tej pory: Tokyo z Brewdoga - intergalactic fantastic oak aged stout 32Blg 18,2% alk.
                    Z wiadomych względów trzeba było przeplatać piwa "masakrowe" czymś bardziej pijalnym i tu pozostaje mi tylko wyrażać zachwyt nad Kocourowym Samurai-IPA. Pamiętam jeszcze nietypowy i bardzo ciekawy smak tokajskiego z Kocoura, reszta degustowanych trunków powoli rozmywa się niestety w pamięci.
                    Był też duży wybór piw belgijskich, kupiłem np. Delirium Tremens, które mam zamiar w najbliższych dniach przetestować.
                    Do jedzenia szynka z grilla krojona na plastry, później pieczone koleno, a na koniec domowej roboty utopenec z wielkiego słoja.
                    Czy w raju może być lepiej?
                    Rozwieszone były już informacje o następnej imprezie - 30 kwietnia - wszystko co wędzone - piwo, mięso, ryby, sery.
                    Pozdrawiam

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      #11
                      Nic tylko pozazdrościć obecności! Mam nadzieję, że 30-go kwietnia uda się tam pojechać.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎