Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Harviestoun, Haggis Hunter's Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Harviestoun, Haggis Hunter's Ale

    Nastepne piwo z tego szkockiego browaru. Alk. 4.4%, but. 0.5 l.
    Kolor bursztynowy (4)
    Piana srednia, drobnobabelkowa, dosyc szybko opada, cieniutki dywanik dosc dlugo sie trzyma (3.5)
    Nasycenie mocne, babelki pozostaja do konca (5)
    Zapach srednio intensywny, przyjemny, chmielowo-owocowy (3.5)
    Smak mocno goryczkowo-owocowy z lekkim slodowym posmakiem, jakis czas po wyjeciu z lodowki wydawal sie troche plaski ale bardzo zyskal po dojsciu do temperatury prawie pokojowej (4)
    Opakowanie - daje najwyzsza ocene za jajcarski pomysl nazwy, rysunku na etykiecie i tekstu na kontrze (5)
    Ocena wg artomatu [3.875]

    ale o co w tym wszystkim chodzi... tlumaczenie tytulu i tekstu, dopiski moje:
    Piwo Lowcow Haggisow
    Haggis jest tradycyjnym daniem (szkockim) spozywanym 25 stycznia w rocznice urodzin Roberta Burnsa (szkockiego poety, 1759-96). Na haggisy poluje sie na porosnietych wrzosem wzgorzach szkockiego Highlandu (gorzystej polnocnej czesci Szkocji). Sa to plochliwe stworzonka poruszajace sie w poprzek stokow wzgorz wylacznie przeciwnie do ruchu wskazowek zegara, poniewaz maja nogi nierownej dlugosci.

    A naprawde haggis to troszke jak nasza kaszanka tylko zamiast flaka jest owczy zoladek. Moze cos pieprze, niech mnie ktos poprawi jak wie wiecej
    Last edited by lzkamil; 19-01-2005, 22:27.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎