Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.06.24-25 - Gdańsk, V Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kanclerz
    Member
    • 10-2006
    • 81

    2011.06.24-25 - Gdańsk, V Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke

    Informuję oficjalnie, że V Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke odbędzie się w dniach 24/25 czerwca 2011 w Gdańsku. Info -> www.konfraternia.org
    Last edited by Kanclerz; 05-02-2011, 13:31. Powód: literówka
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #2
    No ale może chociaż coś o tych piwach?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Kanclerz
      Member
      • 10-2006
      • 81

      #3
      Kategorie piw V PKPD im. Sławomira Pahlke:

      1. Kategoria piw pszenicznych – styl 15A wg. BJCP - Weizen/Weissbier
      2. Kategoria piw typu koźlak - styl 5B wg. BJCP - Traditional Bock
      3. Kategoria open "Jasne pełne" - piwa dolnej fermentacji o BLG 12-14.

      Konkurs będzie 2 etapowy (24 i 25 VI br.), stąd w regulaminie znajdzie się passus o konieczności wysłania 3 flaszek 0,5 dla każdego zgłaszanego piwa.

      Comment

      • Kanclerz
        Member
        • 10-2006
        • 81

        #4
        ->TUTAJ<- znajduje się komplet dokumentacji dot. V Pomorskiego Konkursu Piw Domowych w Gdańsku.

        Comment

        • Kanclerz
          Member
          • 10-2006
          • 81

          #5
          JOHANNES

          Przy okazji skrótowa informacja o specjalnym piwie amberowskicm JOHANNES, które będzie dostępne m.in. podczas imprezy 25 czerwca w Centrum Hewelianum, kiedy to będzie finał V PKPD.

          ->TUTU<- ulotka o tym piwie

          Comment

          • Kanclerz
            Member
            • 10-2006
            • 81

            #6
            Oficjalnym patronem V PKPD jest miesięcznik RYNKI ALKOHOLOWE.

            Informacja ->TUTU<-

            Comment

            • Kanclerz
              Member
              • 10-2006
              • 81

              #7
              Nadchodzą już pierwsze piwa konkursowe. Nadsyłający będą dostawali mejlem potwierdzenie tego faktu wraz z podaniem stanu w jakim nadeszła przesyłka.

              Comment

              • Kanclerz
                Member
                • 10-2006
                • 81

                #8
                Podczas dnia finałowego V PKPD odbędzie się Giełda Birofiliów zorganizowana przez Elbląski Klub Birofilów. Garść informacji ->TUTU<-

                Comment

                • Kanclerz
                  Member
                  • 10-2006
                  • 81

                  #9
                  Informuję, że nastąpiła zmiana Pełnomocnika V PKPD.
                  Konkurs poprowadzi Agnieszka, znana na forach piwowarskich jako marusia.

                  Comment

                  • Kanclerz
                    Member
                    • 10-2006
                    • 81

                    #10
                    DHL potłukł już pierwsze piwo. Ewidentnie ze swojej winy. Zaobserwowałem, że PP jest już bardziej troskliwa jeśli chodzi o paczki niźli kurierzy.

                    Comment

                    • Kanclerz
                      Member
                      • 10-2006
                      • 81

                      #11
                      Wyniki V PKPD po pierwszym dniu ->TUTU<-

                      Comment

                      • Grothesk
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 811

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kanclerz Wyświetlenie odpowiedzi
                        DHL potłukł już pierwsze piwo. Ewidentnie ze swojej winy. Zaobserwowałem, że PP jest już bardziej troskliwa jeśli chodzi o paczki niźli kurierzy.
                        To ja może wtrącę swoje trzy grosze odnośnie TEJ kwestii, bo współorganizując KPD w Poznaniu widziałem na własne oczy, jakiego rodzaju opakowania ludzie używają do wysyłki piw. Niektórzy, gdyby mogli to wysyłaliby je w kopercie ze znaczkiem, bez żadnych zabezpieczeń. Oczywiście nic nie usprawiedliwia kuriera, ale cały dowcip polega właśnie na tym aby przesyłkę tak zabezpieczyć, aby czołgiem po niej można było jeździć, a nie dwie butelki luzem owinięte w cienką gazetę... Ludzie, WY O BRA ŹNI!


                        Tomek

                        Comment

                        • Kanclerz
                          Member
                          • 10-2006
                          • 81

                          #13
                          U nasz w tym roku nie było źle zapakowanych przesyłek. Skutek uboczny był taki, że zawalony tekturą itp musiałem zrobić wielkie ognisko w ogrodzie.

                          Comment

                          • WitekCC
                            Member
                            • 08-2008
                            • 46

                            #14
                            Grand Prix + wyniki finałów ->TUTU<-

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Skoro są już pełne wyniki, to należy się ode mnie komentarz

                              Przede wszystkim dziękuję za zaproszenie mnie do pełnienia zaszczytnej funkcji w konkursie, co do którego zasad i sposobu prowadzenia od samego początku ciągle się czepiam Mam nadzieję, że mój wkład wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój tego przedsięwzięcia. Podziękowania te kieruję do Magdy Pahlke, która do mnie z tą propozycją zadzwoniła i oczywiście - do organizatora, Witka Cyranowicza.

                              Wielkie podziękowania i podziw za wytrwałość należą się ekipie jurorskiej, a zwłaszcza Magdzie Kobus (sklep Piwowar) i Mirkowi Shumskiemu (smakosz piw zamieszkały w piwnej krainie - (Niemcy)), którzy tworzyli wraz ze mną i Jeanem Bos (Akademia Molekularna) ekipę eliminacyjną do konkursu, a potem jeszcze dzielnie jurorowali w finale - oni się naprawdę namęczyli porządnie. Jurorzy mieli dodatkowo ciężkie zadanie, bo zapodałam im nowe, bardziej szczegółowe formularze ocen - na szczęście nie zabili mnie Formularze wprawdzie stanowiły tez sporą pomoc w ocenie, ale wypełnienie ich zajmowało więcej czasu, niż dotychczasowo stosowane w tym konkursie.

                              A teraz coś o piwach: zaskoczyły nas bardzo pozytywnie piwa jasne - dobry poziom, mieliśmy naprawdę spory problem z wyłonieniem finałowej 10-tki - dlatego wyszła finałowa 11-stka Wiele piw, które się nie zakwalifikowały do finału, również prezentowały przyzwoity poziom, a parę było po za stylem - zatem nie ma się co przejmować brakiem swojego nazwiska w finale. Wyróżnienie specjalne od jurorów otrzymało piwo Czerwony Baron Tomasza Wawrzyniaka - piwo to nijak nie chciało być jasne pełne, za to wszystkim smakowało najbardziej ze wszystkich 29 próbek

                              Piwa pszeniczne - słabizna, oj, słabizna. Tutaj z kolei mieliśmy problem, żeby uzbierać finałową 10-tkę, więc została 8-mka, mocno naciągana. Jeśli chodzi o tę kategorię i jej wyniki to liczę na to, że organizator konkursu w końcu weźmie pod uwagę mój wniosek sprzed kilku lat o nie dopuszczaniu do konkursu więcej niż 1 piwa w danej kategorii od 1 piwowara - bo spełniła się moja przepowiednia i pierwsze 4 miejsca zajęły 2 osoby

                              Koźlaki - kategoria jakościwo mieszana - dopuściliśmy tylko 6 sztuk, gdyż pozostałe wyraźnie punktowo od nich odstawały, a mając nauczkę po pszenicznych zostawiliśmy mniej, za to dobrych, żeby nad nimi dłużej podeliberować.

                              Gratulacje dla zwycięzców
                              Last edited by Marusia; 27-06-2011, 14:18.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎