Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Bielsko-Biała; Międzynarodowe Dni Kultury Celtyckiej.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Bielsko-Biała; Międzynarodowe Dni Kultury Celtyckiej.

    Wczoraj, (tj. 22.06.2002) dosyć niespodziewanie (wcześniej planowane było wypróbowanie rowerów po remoncie) wylądowałem z moją żonką w Bielsku-Białej. Otóż wyczytaliśmy w gazecie, że mają tam miejsce Dni Kultury Celtyckiej. Jeden SMS do Celta i już byliśmy umówieni. Jeszcze tylko autobus - pociąg – autobus i oto jesteśmy na miejscu. Tam okazało się, dla nas niespodziewanie, że to nie dzieje się z okazji urodzin kolegi Celta
    Impreza zaczęła się rozkręcać ok. 16-tej. Z piw tradycyjnie celtyckich były Warka pStong, Żywiec i Brackie. Wybraliśmy oczywiście Brackie tzn. ja, Celt i mój pies. Elf piła soki i mineralkę. Każde czwarte piwo było za friko ( kiełbasa do czwartego też ). Był też tradycyjnie szkocko-irlandzki oscypek (pychotka z Brackim).

    Oj działo się-śpiewy, tańce, konkursy. Wystartowaliśmy w tych ostatnich (jako że ja nie najlepiej tańczę, a Celt podobnie śpiewa). Czyli browar.biz miał swoja REEPREEZEENTAAACJĘ!!!
    Tak, tak. W konkursie wiedzy zajęliśmy trzecie miejsce wśród czterech startujących drużyn – dwie zajęły równorzędne drugie miejsce. .
    Ten nasz niewątpliwy sukces jest tym większy, że pytania były tendencyjne, a sędziowie sprzyjali przeciwnikom. Dlatego w następnym konkursie - przeciągania liny - aby ukrócić knowania sędziów, sprytnie rozdzieliliśmy się do dwóch przeciwnych drużyn i w ten sposób, jaki wynik by nie padł, w zwycięstwie, uczestniczył przedstawiciel browaru. No więc uczestniczyłem .Do konkursu na rysunek Szkota nie zostaliśmy dopuszczeni ze względu na podeszły wiek.
    Impreza udana. Chętni mogli nauczyć się tradycyjnego Irlandzkiego tańca. Festiwal międzynarodowy bo były zespoły z Czech, i ponoć z Francji, ale ten ostatni miał być późnym wieczorem, a my musieliśmy zdążyć na pociąg, by dziś złożyć niniejszą relację (oczywiście jakżeby inaczej, z pracy).
    PS.
    Nagrodą za trzecie miejsce była koszulka Warki Strong. Na Celcie wyglądała bardzo celtycko .
    PSS albo PPS.
    A sponsorem (m.in.) imprezy był Żywiec.
    Last edited by adam16; 23-06-2002, 07:57.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Więcej grzechów nie pamiętam. Ale może coś Celt jeszcze sobie przypomni.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      W związku z powyższym zajrzyjcie tutaj: http://www.browar.biz/forum/showthre...&threadid=9031

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        #4
        adam16 napisał(a)
        Więcej grzechów nie pamiętam. Ale może coś Celt jeszcze sobie przypomni.
        Powiem krótko - daliśmy im wygrać
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          Celcie i Adamie - dzięki za pozdrowienia!
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #6
            Proponuję kandydaturę Adamowej suczki Funia na naszą żywą maskotkę. Podczas imprezy pragnienie zaspokajała bynajmniej nie wodą...
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • marcopolok
              Senior
              • 10-2001
              • 2334

              #7
              ART napisał(a)
              Celcie i Adamie - dzięki za pozdrowienia!

              chłopakom się chyba trochę nudziło

              ale ja też za pozdrówki dziękuję.

              ps. Spotkanie na które się wybierałem jak wymienialiśmy SMsy
              było bardzo udane
              bez brody...

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                Re: Bielsko-Biała; Międzynarodowe Dni Kultury Celtyckiej.

                adam16 napisał(a)
                Nagrodą za trzecie miejsce była koszulka Warki Strong. Na Celcie wyglądała bardzo celtycko
                ... a z uwagi na jej kolor - bardzo piwnie
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • ELF
                  Member
                  • 04-2002
                  • 37

                  #9
                  celt_birofil napisał(a)

                  Powiem krótko - daliśmy im wygrać
                  a dlaczego nie ma słowa o tym, że ja najgłośniejszą klakę Wam robiłam i byłam najbardzięj rozkrzyczanym kibicem tego konkursu?
                  No i jeszcze panie w minispódniczkach pieknie uczyły tańczyć po celtycku, ale Adam i Celt woleli PATRZEĆ

                  Comment

                  • marcopolok
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 2334

                    #10
                    ELF napisał(a)


                    ale Adam i Celt woleli PATRZEĆ


                    coś w tym jest

                    podczas mojej pierwszej wizyty w ****** też uczono owych tańców i też panowie forumowicze woleli oglądać
                    bez brody...

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #11
                      ELF napisał(a)

                      No i jeszcze panie w minispódniczkach pieknie uczyły tańczyć po celtycku, ale Adam i Celt woleli PATRZEĆ
                      Bo i było na KOGO patrzeć
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • adam16
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 9865

                        #12
                        Ja patrzałem tylko na Elfa.
                        Browar Hajduki.
                        adam16@browar.biz
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                        Comment

                        • celt_birofil
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 09-2001
                          • 4469

                          #13
                          adam16 napisał(a)
                          Ja patrzałem tylko na Elfa.
                          Jak przystało na wzorowego męża
                          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎