Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.04.30 - Czechy, Varnsdorf - Kocouří kouř

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grew
    Senior
    • 05-2009
    • 766

    2011.04.30 - Czechy, Varnsdorf - Kocouří kouř

    Szykuje się kolejna impreza w Varnsdorfie - w długi majowy weekend Tym razem tematyka dymu i wędzonek!

    Organizatorzy zapowiadają:
    - wędzone piwa (własne i nie tylko),
    - wędzone ryby,
    - wędzone mięsiwa,
    - wędzone sery,
    - whisky

    Szczegóły: http://www.pivovar-kocour.cz/clanek/...kour/index.htm
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    #2
    Dostałem taki mail od kolegów z Varnsdorfu, więc propaguję:

    dear brewing polish friends

    we are at Kocour brewery in Varnsdorf organizing another unique beer
    festival. This time we are focusing (after top fermented beers in October
    and very strong beers in February) on smoked beers.

    The event will be held on Saturday the 30th of April from 11o'clock.
    Place, parking and electricity is free for participating breweries,
    whosalers and beer lovers offering their smoked beers.

    Therte will be also food related to smoke - smoked meat, fish, cheese and
    whisky

    See you in Kocour at the end of April

    With regards

    Honza Kocka

    Comment

    • fidoangel
      Senior
      • 07-2005
      • 3489

      #3
      Dostałeś i co? Wkleiłeś i po sprawie?

      Du ju śpik moźambik? Nicz? Niemożelne
      "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

      Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

      Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
      Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
      Sprawdź >>>Przewodnik<<<

      Comment

      • podswierkiem
        Senior
        • 11-2010
        • 796

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
        Dostałem taki mail od kolegów z Varnsdorfu, więc propaguję:

        dear brewing polish friends

        we are at Kocour brewery in Varnsdorf organizing another unique beer
        festival. This time we are focusing (after top fermented beers in October
        and very strong beers in February) on smoked beers.

        The event will be held on Saturday the 30th of April from 11o'clock.
        Place, parking and electricity is free for participating breweries,
        whosalers and beer lovers offering their smoked beers.

        Therte will be also food related to smoke - smoked meat, fish, cheese and
        whisky

        See you in Kocour at the end of April

        With regards

        Honza Kocka
        ...to Czech z Polakiem nie mogą już porozumieć się w swoich słowiańskich językach.
        Last edited by podswierkiem; 23-03-2011, 20:14.
        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
        Niechybnie brakuje tam nas!
        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
        Niejeden już zginął kwiat!"

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Widzisz, ja właśnie Czechów słabo rozumiem. Słowaków jak najbardziej, ale czeska melodia mnie myli.

          Kusi, kusi. Wybrałbym się, ale mam szansę tylko przy okazji wyjazdu rodzinnego. Może uda się wyrobić to ciasto.

          Comment

          • piotry
            Oj tam, oj tam !
            • 08-2005
            • 761

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
            Dostałem taki mail od kolegów z Varnsdorfu, więc propaguję:

            dear brewing polish friends

            we are at Kocour brewery in Varnsdorf organizing another unique beer
            festival. This time we are focusing (after top fermented beers in October
            and very strong beers in February) on smoked beers.

            The event will be held on Saturday the 30th of April from 11o'clock.
            Place, parking and electricity is free for participating breweries,
            whosalers and beer lovers offering their smoked beers.

            Therte will be also food related to smoke - smoked meat, fish, cheese and
            whisky

            See you in Kocour at the end of April

            With regards

            Honza Kocka
            Tumaczenie ;p :


            Drodzy polscy przyjaciele warzelni

            My tu w browarze Kocour w Varnsdorf'ie organizujemy kolejny unikatowy festiwal piwa. Tym razem (po piwach górnej fermentacji w listopadzie i bardzo mocnych w lutym) skupimy się na piwach wędzonych/dymionych (nie dymanych - przyp. tłum.).

            Impreza odbędzie się 30-tego kwietnia i zacznie się o godzinie 11.
            Miejsce (plac - przyp. tłum.), parking i elektryczność są za darmo dla uczestniczących browarów, sprzedawców i miłośników piwa którzy będą oferować swoje wędzone piwa.

            Znajdzie się także jadło wędzone - wędzone mięso, ryby, ser i whisky

            Do zobaczenia w Kocour'ze w koncu kwietnia

            Z wyrazami szacunku

            Honza Kocka

            mam nadzieję że pomogłem
            pozdrawiam
            piotry

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              Impra się zbliża, a deklaracji uczestnictwa jakoś nie widać. Są zainteresowani czy wszyscy oszczędzają siły na WFDP?
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                Pojechałbym, ale jak wyżej
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #9
                  Ja też bym pojechała, ale jak wyżej Oszczędzam siły, kasę i wątrobę
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #10
                    Jak wyżej by pojechali to ja bym pojechała a tak pozostaje mi się oszczędzać
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      #11
                      To co napiszę pewnie dla wielu z Was nie będzie tajemnicą, ale obecnie browar Kocour organizuje prawie co tydzień różnego typu atrakcje kulinarne, które mają na celu przyciągnięcie klientów Szczegóły znajdziecie na ich stronie internetowej.

                      I przyznam szczerze, że mając na względzie obecność Kocoura na WFDP i bliskość obu imprez lepiej jechać np. w ten weekend, bo jest on poświęcony dziczyźnie. A 10 różnych piw z wyczepu na pewno pomoże w jej trawieniu

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Widzisz, ja właśnie Czechów słabo rozumiem. Słowaków jak najbardziej, ale czeska melodia mnie myli.

                        Kusi, kusi. Wybrałbym się, ale mam szansę tylko przy okazji wyjazdu rodzinnego. Może uda się wyrobić to ciasto.
                        Gdybyś jechał i miał miejsce to ja się piszę
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • grew
                          Senior
                          • 05-2009
                          • 766

                          #13
                          Organizatorzy podali wstępną listę potwierdzonych wystawców

                          Kocour Varnsdorf - V3 Rauch, Rauchweizen
                          Pivovarský dům Praha - Eyjafjoll stout
                          Pivkupectví Praha - Zkouřený nuselák, Schlenkerla, Rauch dobřany, výběr lahvových bavorských i světových nakuřovaných piv
                          Pivní rozmanitost Praha- Velký rybník, výběr lahvových bavorských nakuřovaných piv
                          Pivoňka Hradec králové - Kanec Žamberk
                          Třebonický rukodělný pivovárek - 17°weizenbock, 13°světlý rauch

                          + obiecane mięsa, sery i whisky

                          Comment

                          • AndrewZG
                            Senior
                            • 08-2009
                            • 261

                            #14
                            Trzecia większa "dedykowana" impreza zorganizowana przez Kocoura odbyła się tym razem w plenerze, czyli na dziedzińcu browaru i okolicznych łączkach.
                            Widać, że organizatorzy mają ciągle dobre pomysły - tym razem hala główna była zamknięta, a uczestnicy świętowali pod chmurką (pogoda dopisała idealnie), ew. w dużym namiocie ze stoiskami, albo w części restauracyjnej browaru.
                            Dodatkowo dla dzieci zorganizowany był plac zabaw ze zjeżdżalniami, trampoliną i konkursami.
                            Tym razem była też niesamowita ilość wszelakiego grilowanego, wędzonego i pieczonego jadła z okolicznych "niekoncernowych" zakładów mleczarskich, rzeźniczych i tym podobnych.
                            Trzeba też oddać hołd samej kuchni przybrowarnianej - jedzonko palce lizać.

                            Jeżeli chodzi o piwo to z wędzonych było do spróbowania kilkanaście beczkowych i pewnie drugie tyle butelkowych. Dodatkowo cała standardowa oferta Kocoura, łużyckie owocowe portery i pojedyncze "niewędzone"gatunki z browarów wystawiających się.
                            Gwiazdą imprezy był V3 Rauch Kocoura, który doczekał się limitowanej edycji w szklanych butelkach "szampanowych" 0,7l, oraz okolicznościowych koszulek.

                            Moim zwycięzcą został jednak Eyjafjoll stout - receptura podobno fińska, ale w czeskim wykonaniu. Piwo to nie ma aż tak mocno wędzonych akcentów jak Schlenkerla, czy Kocour, dodatkowo jak sama nazwa wskazuje idzie w kierunku stouta, którego bardzo sobie cenię.
                            Ostatecznym dopełnieniem były oczywiście IPA Samurai, Sumecek i Quarterback - nie wiem czy jest w Europie browar posiadający 3 tak zacne IPY!

                            Pozdrawiam wszystkich i do soboty

                            Comment

                            • grew
                              Senior
                              • 05-2009
                              • 766

                              #15
                              AndrewZG - to musiałeś być Ty! Spotkaliśmy się przy barze w Kocourze, brałeś tmave leżaki i chciałeś też "objednat jidlo" - co przy ogromnym ruchu, który tam panował nie było proste

                              Wracając do imprezy: mnóstwo ludzi już od samego południa, na początku pokazy sprzętu straży pożarnych (ochotniczych i zawodowych), zabawy dla dzieci, tombola. Wieczorem koncert skupiny Semeno Pogoda dopisała, wspaniałe wyroby wędliniarskie z grilla i nie tylko. Jednak nas przede wszystkim oczarował smak Sumeczka, niewędzonego, ale wybornego ejla z uderzającym bukietem cytrusów. Była też premiera Kocourowego Rauchweizena, no i mnóstwo innych piw wędzonych, w tym także degustacje piw domowych piwowarów! Jak to ma miejsce na takich imprezach, można było zakupić szkło Kocourowe, a także innych wystawców (np. Zly Czasy z Pragi).

                              Impreza spokojnie mogłaby trwać tydzień ze względu na różnorodność jedzenia i picia. Gości z Polski było niewielu, podejrzewam, że szykują się na WFDP My także szykowaliśmy się

                              W załączeniu limitowana edycja podkładek dedykowana imprezie.
                              Attached Files
                              Last edited by grew; 03-05-2011, 08:24.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎