Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chłodna 35/37, Herezja [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Chłodna 35/37, Herezja [zamknięte]

    Przez przypadek odkryty lokal: restauracja-klub-bar z kuchnią indyjsko-tajską.
    Wystrój bardzo nam odpowiada. Jest wydzielona palarnia gdzie do papieroska można zasiąść na hinduskich poduszkach

    Z piw jest tylko i wyłącznie Tucher.
    Butelkowe - 5 rodzai oraz beczkowe 3 rodzaje: ciemne, jasne i pszeniczne, w cenach za 0,3l 8,8,9, za 0.5l 10,10,12.

    Kuchnia indyjska doskonała (wreszcie porządnie ostre dania), jeden z niewielu lokali gdzie ryż basmati jest wliczony w cenę dania głównego. Średnia cena dania ok 25 zł
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    zapomniałem wrzucić adres stronki

    Ce site web est à vendre ! herezja.com réunit des informations et annonces. Nous espérons que vous y trouverez les informations que vous recherchez !
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Dzisiejsza wizyta w Herezji - spróbowane dwa Tuchery beczkowe, ciemny i pszenica (szklanka niestety nie pasuje)

      Piwo piwem ale kuchnia tam jest doskonała, dodatkowy smaczek nadaje muzyka hinduska w tle wykonywana na żywo
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • nynek
        Senior
        • 11-2007
        • 274

        #4
        Cytat ze strony:

        (...)Piwa Tucher są ważone wg. PRAWA CZYSTOŚCI – REINHEITSGEBOT(...)

        Może kiedyś ludzie pojmą różnicę w znaczeniu tych dwóch słów...

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nynek Wyświetlenie odpowiedzi
          Cytat ze strony:

          (...)Piwa Tucher są ważone wg. PRAWA CZYSTOŚCI – REINHEITSGEBOT(...)

          ...
          Błąd na stronie mają od co najmniej pół roku, od kiedy oglądnąłem informację o tym lokalu w programie "Smaki miasta" i wtedy zajrzałem na tą stronę.
          Jak byłem ostatnio w tym lokalu i bezpośrednio powiedziałem o "ważeniu" na ich stronie, to ktoś z obsługi powiedział mi z uśmiechem coś takiego :

          "dawno nie oglądałem tej strony";

          i o błędzie :

          "to może i dobrze, przynajmniej coś będzie przyciągać uwagę na te strony"

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Lokal odwiedzany dość często. Mogę z całą odpowiedzialnością napisać, że jest to najlepsza kuchnia indyjska w mieście. Dla smakoszy ostrych potraw polecam chicken Madras i Vindalo.
            Dla kierowców bezakolholowy Tucher.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              To muszę się wybrać, bo jak na razie nic nie przebiło dla mnie Bombaj Masali przy Starościńskiej.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                To muszę się wybrać, bo jak na razie nic nie przebiło dla mnie Bombaj Masali przy Starościńskiej.
                Nim trafiłem do Herezji, Bombaj Masala było u mnie na pierwszym miejscu. Ale nawet w BM nie robią tak ostro tych 2 potraw jak w Herezji A i dobór smaków, przypraw, skomponowanie - doskonałe. Do niczego nie mogłem sie doczepić. Rzadko mi się zdarza aby w jakimkowiliek lokalu wszystko mi smakowało. Kucharza mają tam doskonałego, ale to moje zdanie.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  Proszę się trzymać tematu. Posty ewidentnie nie na temat usunięto.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎