Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Filtr Microstar 60 Filtrox

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Filtr Microstar 60 Filtrox

    Od czasu do czasu otrzymuję różne oferty, np. na sprzedaż sprzętu browarniczego. Zainteresowanych tematem proszę o maila: browar@browar.biz

    Posiadam do sprzedania urządzenie do filtracji MICROSTAR 60. Obecnie są w nim zamontowane membrany polimerowe. W wyniku długiej przerwy w pracy należy je wymienić przed ponownym przystąpieniem do korzystaniem z filtra. W tej sytuacji mogę polecić membrany najnowszej generacji, które bez żadnych przeróbek można zastosować do obudów modułu. Membrany te (ceramiczne) w porównaniu do polimerowych są bardziej wytrzymałe na ciśnienie, obojętne na chemikalia i mają bardzo dużą wytrzymałość na ciśnienie. Ich żywotność jest bardzo długa, co pozwala na systematyczne i wydajne korzystanie przez wiele lat.
    Cena, za którą chcę sprzedać filtr to 40 000 zł. Przy czym cena nowego filtra tego typu to koszt 140 000 CHF.
    Niska cena nie wynika z jakiejś wady. Maszyna jest w pełni sprawna, wymianie na nowe podlega jedynie sześć membran, ponadto urządzenie jest mi już niepotrzebne.
    Zastosowanie tego filtra to filtracja: wina, piwa, soków oraz również innych cieczy, gdzie producentowi zależy na uzyskaniu klarowności , którą przebije konkurencję, a z tym filtrem jest to możliwe.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎