Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Przemyśl, Orzeszkowej 16 (boczna Rogozińskiego), Świat Piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swiat-piw
    Świat Piw
    • 03-2011
    • 353

    Przemyśl, Orzeszkowej 16 (boczna Rogozińskiego), Świat Piw

    Świat Piw oferuje szeroki asortyment wysokiej jakości piw niepasteryzowanych, miodowych, pszenicznych i smakowych pochodzących niemal z każdego regionu Polski.

    Bez wątpienia asortyment stanowi gratkę dla miłośników prawdziwego piwa. Koneserzy jak i zarówno amatorzy znajdą tutaj złociste trunki pochodzące min. z browarów:

    - Ciechan
    - Kormoran
    - Konstancin
    - Fortuna
    - Witnica
    - Browar Zamkowy
    - Amber
    - Koreb
    - Cornelius
    - Jagieło
    - Czarnków
    - Lwówek
    - Browar Gontyniec
    - Browar Gościszewo
    - Browar na Jurze

    oraz wiele innych.

    Zasmakuj się w naszych produktach, a poznasz smak prawdziwego piwa…

    Serdecznie zapraszamy
    Pon-Pt 6.00-21.00
    Sob 6.00-18.00
    Nd 8.30-14.00

    Z pozdrowieniami
    Zespół Świat Piw
    Last edited by swiat-piw; 17-03-2011, 15:53.
  • paolus111
    Member
    • 06-2010
    • 47

    #2
    Sklep

    Wreszcie jakaś dobra wiadomość, jutro z rana się wybiorę i sprawdzę ofertę. Mam nadzieję że wreszcie nie bedę musiał przywozić ciekawych piw z Warszawy jak to do tej pory robiłem tylko faktycznie będzie porządny sklep w pobliżu.

    Comment

    • paolus111
      Member
      • 06-2010
      • 47

      #3
      PiwaŚwiata

      Byłem wczoraj w tym sklepie i kupiłem kilkanaście ciekawych piwek, i powiem tak że jak na takie miasto jak Przemyśl w którym nigdy nie można było kupić wielu z dostępnych tam piw to wybór jest duży a i ceny też nie są wygórowane , ale w porówaniu do podobych sklepów w innych miastach także i takich w których liczba mieszkanców jest podobna , to już tak rewelacyjnie nie jest, coż spodziewałem się sklepu w którym będzie tylko piwo a to normalny sklep spożywczo- mięsno- przemysłowy w którym na końcu tego sklepu są dwie duże półko- szafki na których wyłożone jest piwo więc ilość miejsca jest malutka, więc na poszerzenie oferty m.in. o piwa z zagranicy których nie ma wogóle czy o uzupełnienie oferty piw polskich nie ma co liczyć , nie ma co liczyć także na jakieś promocje typu kup 5 piw jakiegoś browaru to dostaniesz szklankę gratis czy inny gadżet itp. czy na jakieś zastawy piw , powód taki jak poprzednio czyli ilość miejsca, po drugie piwa sprzedawała Mi pani która normalne pracuje na dziale spożywczo-miesnym więc na piwach kompletnie się nie zna , przydałby się chyba pracownik który były tylko sprzedawcą Świata piwa i zajmowałby się tylko piwami no i żeby miał choć troszkę wiedzy na ten temat. Jako osoba która bywała już w wielu specjalistycznych sklepach m.in. w Warszawie i osoba która pije już od jakiegoś czasu piwa z małych regionalnych browarów to jestem średnio zadowolony ale z pewnością wielu "normalnych" mieszkanców Mojego miasta będzie zachwycona tym sklepem i ofertą piwną dostępną w tym sklepie. Dlatego warto przyjść , zobaczyć i kupić.

      Comment

      • chapi
        Junior
        • 03-2011
        • 2

        #4
        Oj kolego musiałeś źle trafić, byłem w sklepie owszem, jako obsługa było dwóch fajnych gości w czarnych koszulkach z logiem i po powitaniu od razu pytali co pomóc, w czym doradzić jakiego smaku poszukuje czy ciemne czy jasne generalnie produkowali się na przemian nie mam co narzekać tak btw od nich dowiedziałem się o browar.biz i założyłem konto, do zakupu dostałem otwieracz z logiem w kształcie kapsla i zapalniczkę no i chłopaki zapakowali całość w reklamówki z ich logiem więc powiedział bym, że profesjonalnie. Obsługa bardzo miła a że zaskoczyli mnie miło takim sklepem to zaczeliśmy rozmawiać i wyszło, że 1. sklep jest otwarty od poprzedniej soboty więc krótko 2.Rozeznają rynek dlatego jest narazie to co jest a plany piw czeskich i nie tylko były już przed otwarciem sklepu i zapewniali iż takowe się znajdą. W rozmowie wyszło, że to są ludzie z rzeszowa i się im nie dziwie że nie siedzą od 6 rano do 21 chyba niewiele osób tak pracuje, a w tzw międzyczasie zastępują ich sprzedawczynie wiec nic dziwnego że się jeszcze nie obeznały w końcu nie łatwo jest nabyć wiedzę o takiej zróżnicowanej ofercie co jest jakie. Osobiście jakbym otwierał biznes też nie zatrudnił bym na starcie kogoś "kompetętnego" bo to kosztuje łatwo się mówi mały lokal - mniejsza cena, obsługa - tańsza, na starcie liczy się każdy grosz żeby się chociaż zwróciła inwestycja, no chyba że ktoś ma kasę dać 2 tyś miesięcznie za lokal 1500 pracownikowi i narobić sobie miesięcznych zobowiązań na przeszło 4tyś nie wiedząc czy wypali interes. Podsumowując, ja jestem zadowolony i zamiast narzekać cieszę się, że taki sklep jest i oby się trzymał bo mam w zasięgu ręki coś po co musiałem jeździć specjalnie kawał drogi i tylko dziękować im za to że podjeli się takiej inwestycji. Pozdrawiam.

        Comment

        • swiat-piw
          Świat Piw
          • 03-2011
          • 353

          #5
          Sprostowanie

          Witamy serdecznie,
          przepraszamy, że dopiero teraz ale lepiej późno niż wcale. Odnośnie niefartownego dnia w którym trafił do nas użytkownik Paolus111 na trasie z Rzeszowa do Przemyśla uszkodzeniu uległ alternator w naszym środku lokomocji stąd też opóźnienie. Jak wspomina użytkownik Chapi, jesteśmy z Rzeszowa dlatego też do sklepu przyjeżdżamy na godzinę 10. Wnioskując po godzinie wystawienia Pańskiego postu był pan akurat w czasie który straciliśmy czekając na pomoc. W tym miejscu chcemy przeprosić i zaprosić ponownie w godzinach od 10, mamy nadzieje, że tym razem będzie miłe zaskoczenie. Kolejna rzecz, wspomina także Pan o braku możliwości poszerzenia oferty, otóż jak najbardziej w najbliższym czasie jest i był planowany asortyment od naszych południowych i południowo-zachodnich sąsiadów, tak też należy się spodziewać piw czeskich oraz słowackich.

          Za powstałe zamieszanie i rozczarowanie jeszcze raz przepraszamy, mamy nadzieję, że pozytywnie zaskoczymy następnym razem.

          Z pozdrowieniami
          Zespół Świat Piw

          Comment

          • paolus111
            Member
            • 06-2010
            • 47

            #6
            Świat Piw

            Faktycznie byłem w sklepie przed godziną 10:00 , coż po prostu miałem pecha jeżeli jest tak jak napisał chapi czyli po godzinie 10:00 są etatowi pracownicy ubrani w firmowe koszuli , pracownicy którzy znają się na asortymencie piwnym to po prostu super i wypada przeprosić Mi za Moją lekką krytykę. Ja również jestem bardzo zadowolony że taki sklep zaistniał, cieszę że również że pojawią się piwa z czech i słowacji, mam nadzieję również że uda się kierownictwu sklepu zakupić choć jedną lodówkę, teraz to jeszcze nic ale nie wyobrażam Sobie że np. w lecie w temperaturze +25 stopni piwa niepasteryzowane bedą Sobie ot tak stać na półkach. Jestem na 100% przekonany że z dnia na dzień będzie coraz lepiej i że sklep będzie bardzo atrakcyjny na mieszkanców Przemyśla a właścicielom będzie przynosił zyski no i satysfakcje. Jutro (czyli w poniedziałek) zaraz po 10:00 pojawię się w sklepie i jestem przekonany że będzie wszystko Ok. Jeszcze raz przepraszam że słowa krytyki ale wynikało to raczej z chęci pomocy a nie aby komuś zaszkodzić. Pozdrawiam.

            Comment

            • cymes
              Junior
              • 01-2010
              • 1

              #7
              super sklep

              Ja już tam byłem 2 razy i za każdym razem wytargałem 2 reklamówki. i własnie się ubieram i jadę po jeszcze, bo się skończyło.Pozdrawiam super obsługę!!!


              cymes

              Comment

              • moloo
                Junior
                • 03-2011
                • 10

                #8
                Witam, to mój pierwszy post na tym forum, na pewno nie ostatni...

                Byłem wczoraj w ŚWIECIE PIW po raz pierwszy i powiem, że mimo pewnych niedociągnięć w postaci tego, iż jest to "sklep w sklepie" jest OK. Uciąłem sobie kilkanaście minut pogawędki z sympatycznym sprzedawcą (pozdrawiam), który znał się na piwach, polecił to i owo i... wyszedłem z dwiema reklamówkami "pakietu startowego". Miłym gestem było dołożenie giftów w postaci otwieracza-kufelka i zapalniczki z logiem. Już dziś mogę powiedzieć, że zasmakowałem się w Ciechanie Mocnym Powiem tak - długo brakowało takiego punktu w Przemyślu i na pewno będę jego stałym bywalcem. Ceny myślę, że umiarkowane - być może w innych miastach będzie taniej ale jak na tutejsze warunki myślę, że nie jest źle...

                Właśnie - lodówka w najbliższych tygodniach to podstawa...

                Comment

                • paolus111
                  Member
                  • 06-2010
                  • 47

                  #9
                  Świat Piw

                  Byłem po raz drugi w tym sklepie i teraz wszystko było idealnie i tak jak napisał chapi, miła i fachowa obsługa i bardzo dobra znajomość tematu, teraz jestem bardzo zadowolony. Przydałoby się aby któryś ze sprzedawców zaglądał tu co jakiś czas i ma bierżąco wypisywał informacje o pojawiającej się nowej dostawie no i wypisywał piwa których do tej pory nie było w ofercie sklepu, zresztą podobnie tak jak to robią tutaj inni sprzedawcy, co prawda jak widać z Mojego miasta na browar.biz nie zagląda dużo osób no ale może to się w koncu zmieni

                  Comment

                  • krzepiak
                    Junior
                    • 03-2011
                    • 11

                    #10
                    Byłem już trzy razy w Świecie Piw po zakup tego zacnego trunku i podobnie jak poprzednicy za każdym razem wychodziłem z pełnymi siatkami Jeśli chodzi o to co pisał paolus111 to racja, niewiele osób zagląda na browar.biz, sam od niedawna jestem zalogowany na forum, gdyż najzwyczajniej nie miałem pojęcia, że takowe istnieje. Dowiedziałem się dopiero o browar.biz od sprzedawcy Świata Piw.
                    Jesli chodzi o sam sklep to fakt może gabarytowo nie jest za duży, ale osobiście nie uważam tego za jakiś wielki mankament, gdyż na półkach znajduje się wszystko to co potrzeba i tak jak informował mnie sprzedawca z tygodnia na tydzień asortyment będzie wzbogacany o kolejne pozycje.
                    Odnośnie obsługi jestem w 100% usatysfakcjonowany. Za każdym razem jak byłem na sklepie były dwie osoby do obsługi, oczywiście ubrane w firmowe koszulki. Były w stanie odpowiedzieć mi na każde zadane pytanie ( z natury jestem dociekliwy i czepiam się szczegułów) i pomoc w doborze odpowiedniego piwa. Podobnie jak moloo otrzymalem cały zestaw gadźetów. Z tego co mówił mi dziś sprzedawca niebawem możemy liczyć na firmowe kufle sygnowane ich logiem. Z mojej strony ogromny + dla Świata Piw za to, bo chyba żaden sklep w Przemyślu nie prowadzi takiej polityki.
                    Fakt przydalaby się lodówka jak się cieplej zrobi i grille pójdą w ruch, tylko heheheh gdzie się tam takowa zmieści, która nie dość że musiałaby pomieścić 200 rodzajow to jeszcze pasowaloby żeby po pare z każdego w niej było.
                    Przyłączam się do proźby paolusa, informujcie nas na bieżąco o dostawach i nowościach jakie pojawiają się na waszych półkach
                    Pozdrowienia piwne dla wspanialej obsługi i oby tak dalej!!!

                    Comment

                    • swiat-piw
                      Świat Piw
                      • 03-2011
                      • 353

                      #11
                      Witamy serdecznie,

                      Na bieżąco śledzimy co się dzieje na forum, zgodnie z Waszą prośbą będziemy zamieszczać wszelkie informacje dotyczące nowego asortymentu, wszelkiego rodzaju promocji, konkursów oraz wydarzeń.

                      Z pozdrowieniami
                      Zespół Świat Piw

                      Comment

                      • WojtekW
                        Member
                        • 03-2011
                        • 73

                        #12
                        Jestem bywalcem sklepu i przyłączam się do pozytywnych opinii poprzedników. Obsługa rewelacyjna, wybór olbrzymi.Mówiąc krótko- nie piję już browarów korporacyjnych poza lanymi w knajpach. Ile trzeba zakupić butelek żeby dostać jakieś gadżety?Pozdrawiam.

                        Comment

                        • swiat-piw
                          Świat Piw
                          • 03-2011
                          • 353

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojtekW Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jestem bywalcem sklepu i przyłączam się do pozytywnych opinii poprzedników. Obsługa rewelacyjna, wybór olbrzymi.Mówiąc krótko- nie piję już browarów korporacyjnych poza lanymi w knajpach. Ile trzeba zakupić butelek żeby dostać jakieś gadżety?Pozdrawiam.
                          Po prostu trzeba się upomnieć o gadżety, bo obsługa wynosi pare osób i niestety nie wiemy komu, kolega, koleżanka już dali Więc śmiało poproś a na pewno dostaniesz

                          Comment

                          • swiat-piw
                            Świat Piw
                            • 03-2011
                            • 353

                            #14
                            Nowy towar
                            Witamy serdecznie
                            Oto i on, nowy towar, który zapełnił półki pysznym złocistym trunkiem oraz nowymi zacnymi etykietami, a wśród asortymentu dostępnego wcześniej pojawiły się nowe pozycje w tym od naszych południowych sąsiadów! Mamy przyjemności przedstawić Państwu:
                            - Chodovar Prezydent 12
                            - Svijansky 10
                            - Bernard 11
                            - Opat 12
                            - Primator Premium 12
                            - Primator Weizenbier 12
                            - Primator Knights 21
                            - Zlaty Bazant
                            - Dawne
                            - Grand Porter

                            Nowością, jaka pojawiła się w ofercie Świat Piw, która nie jest piwem a jest z nim nieodłącznie związana, to... kufle. Zapraszamy wszystkich, którzy nie mają, bądź poszukują porządnego szkła, zasługującego na zaszczyt bycia wypełnionym Boską Ambrozją

                            Serdecznie zapraszamy
                            Pon-Pt 6.00-21.00
                            Sob 6.00-18.00
                            Nd 8.30-14.00

                            Z pozdrowieniami
                            Zespół Świat Piw

                            Comment

                            • swiat-piw
                              Świat Piw
                              • 03-2011
                              • 353

                              #15
                              Kolejny towar
                              Witamy serdecznie
                              Ponownie półki ugięły się pod ciężarem butelek z pięknymi etykietami, kolejny towar uzupełnił szeregi i stanął butelka w butelkę z towarzyszami różnych browarów. Powróciły takie nazwy jak:
                              - Lubuskie Zielone
                              - Lubuskie Wiśniowe
                              - Slow Lime czyli Lubuskie Cytrynowe
                              - Lubuskie

                              Zaś do artylerii dołączyły:
                              - Konstancin Lekki
                              - Konstancin Mocny
                              - Lwówek Ratuszowy

                              Jak obiecywaliśmy asortyment poszerza się i rośnie w siłę. Zapraszamy nieustraszonych koneserów i poszukiwaczy smaków

                              Serdecznie zapraszamy
                              Pon-Pt 6.00-21.00
                              Sob 6.00-18.00
                              Nd 8.30-14.00

                              Z pozdrowieniami
                              Zespół Świat Piw
                              Last edited by swiat-piw; 01-04-2011, 16:00.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎