Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.12.03-04 - Ukraina, Lwów - 26 Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    2011.12.03-04 - Ukraina, Lwów - 26 Giełda Kolekcjonerów Piwnych Akcesoriów

    Miejsce: Львовское высшее профессиональное училище ресторанного сервиса и туризма, ул. И.Пулюя, 36.
    (Lwowska Wyższa Szkoła Rastauratorów i Turystyki) - sorki za kiepski translit , ul. Puliuja 26

    rejestracja uczestników, 02.12 od godz 15, 03.12 w godz. 8-10

    03.12
    Otwarcie giełdy - 10.00
    Obiad 14.00
    Degustacja przywiezionego piwa 15.00
    Kolacja - 17.30
    Aukcje - 20.00
    Zakończenie giełdy 22.22

    04.12
    śniadanie - 08.30
    rozpoczęcie giełdy - 09.00
    zakończenie - 13.00

    Koszt pobytu w pokoju 2-osobowym 20$, śniadanie w cenie (szwedzki stół)
    Pełny koszt giełdy za 1 dzień - 55$ (w cenie nocleg ze śniadaniem, obiad, kolacja, pamiątki, piwo, stół, foto i inne...(???) Nie wiem co to jest to "inne"

    informacja oraz rezerwacja (do 20 października):
    Sergey Parshukov - sergey_ua77@mail.ru , dom +38(0322)649817, praca. +38(0322)631030, kom. 8(097)2151209
    Rostislav Lozoviuk – rostpyvo@gmail.com , dom. +38(032)2633910, kom. +38(096)5114391
    Last edited by becik; 21-03-2011, 15:51.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • beny
    Senior
    • 03-2001
    • 984

    #2
    Termin dziwny wbrew wieloletniej tradycji tamtejszych giełd ale cóż na to poradzimy trzeba będzie się dostosować !
    Z piwnym pozdrowieniem
    Radosław Kwiecień

    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

    Comment

    • Raciborz
      Senior
      • 06-2004
      • 594

      #3
      Termin do du....,pewnie w podobnym czasie bedzie Moskwa.No i co się z tym wiąże Rosjan bedzie jak na lekarstwo.A większość bedą stanowić Polacy,czyli około 50 % uczestników giełdy w Lublinie

      Comment

      • rostpyvo
        Member
        • 04-2011
        • 31

        #4
        Moskwa bedzie za miesiac przedtem. Zeby nie bylo aluzji do pewnych czesci czyjegos ciala, w imieniu organizatorow wyjasniam ze w tradycyjnym dla gield ukrainskich terminach wynajecie naprawde dobrej sali wraz z nocliegiem i wyzywieniem (kto byl - wie ze prawie ideal) zostalo w ostatnich latach niemozliwe. Przyczyna: wynajmuja dla weseli, co jest im w takim stopniu wygodne ze mowy nie ma o udostepnieniu nam. Z poczatkiem Postu Wielkiego wesela ustaja i mozemy robic swoje. Wiec pytanie syalo - albo ten termin, albo wogole. Pozatem, kto chce do Lwowa - witamy.
        Prosze wybaczyc tutaj i w przyszlosci niedoskonala polszczyzne i brak diakrytyki.

        Comment

        • rostpyvo
          Member
          • 04-2011
          • 31

          #5
          Przyjaciele
          przypominam o potrzebie rejestracji przyszlych uczestnikow gieldy lwowskiej jak o to prosimy w dawno zamieszczonym zaproszeniu. Interesuje nas data przyjazdu i odjazdu oraz ilosc osob towarzyszacych - nie kolekcjonerow. To wszystko potrzebne jest dla rezerwacji hotelu, planowania wyzywienia i upominkow gieldowych. Prosze kierowac sie do mnie osobiscie, mail w zaproszeniu powyzej.
          Jest mozliwosc przebywania w hotelu kilka dni przed i/albo po gieldzie - w celach turystycznych. Potwierdzamy wartosc ucestnictwa z 1 noclegiem - do 55 dol. US. Kazda dodatkowa doba (hotel ze sniadaniem) - ok. 16 dol. US. Placi sie w hrywnach UA.
          Przygotowania trwaja, ksztaltuje sie dobra atmosfera, jak to zawsze u nas. No, pogoda nie przez nas kierowana, ale kazda da sie przezyc, zwl. z piwem Lwowskim. Sponsor
          Carlsberg UA daje 1715 oraz Zywe. No i upominki firmowe.
          Beda pytania to odpowiem tutaj lub indywidualnie.
          Jeszcze raz - ZAPRASZAMY!

          Comment

          • beny
            Senior
            • 03-2001
            • 984

            #6
            kto się wybiera ?
            jest jakiś zorganizowany wyjazd w kilka osób ?
            Z piwnym pozdrowieniem
            Radosław Kwiecień

            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

            Comment

            • beny
              Senior
              • 03-2001
              • 984

              #7
              bardzo rozsądna oferta
              Na dzień dzisiejszy jestem chętny do wyjazdu i odwiedzenia po raz kolejny giełdy na Ukrainie - kto jeszcze ?
              Z piwnym pozdrowieniem
              Radosław Kwiecień

              http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

              Comment

              • Grothesk
                Senior
                • 11-2005
                • 811

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny Wyświetlenie odpowiedzi
                bardzo rozsądna oferta
                Na dzień dzisiejszy jestem chętny do wyjazdu i odwiedzenia po raz kolejny giełdy na Ukrainie - kto jeszcze ?
                Ja jadę, ale z Lublina. Jeśli w tym roku zobaczę na giełdzie 25 Polaków to będzie to najprawdopodobniej mój trzeci i ostatni raz jak przyjeżdżam do Lwowa na giełdę. Daj panie Boże żeby to jeszcze sami kolekcjonerzy jechali, ale 90% tego autobusu to będą prawdopodobnie spekulanci, których aż świerzbi by swoje "łowy" ohandlować na Allegro. Ja w to niestety nie wchodzę, ale jestem dobrej myśli i szacuję, że nie przyjedzie więcej niż 10 osób z Polski. Ament. :-)

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                  Daj panie Boże żeby to jeszcze sami kolekcjonerzy jechali, ale 90% tego autobusu to będą prawdopodobnie spekulanci, których aż świerzbi by swoje "łowy" ohandlować na Allegro.
                  Wyluzuj już, wystarczy, że raz skomentowałeś co miałeś skomentować co sądzisz na dany temat. Powtarzanie tego samego naokrągło juz jest nudne.

                  PS. Pojechałbym ale nie pojadę, a załuję, bo nachapałbym się towaru do spekulowania na allegro, ba, zatankowałbym sobie do pełna taniej benzyny, kupił tanich fajek, kiełbasy i innego dobra.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • beny
                    Senior
                    • 03-2001
                    • 984

                    #10
                    mogę nawet jechać ze spekulantami, lewakami, narodowcami nieważne grunt aby było 25 osób na bus
                    Z piwnym pozdrowieniem
                    Radosław Kwiecień

                    http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                    Comment

                    • Grothesk
                      Senior
                      • 11-2005
                      • 811

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wyluzuj już, wystarczy, że raz skomentowałeś co miałeś skomentować co sądzisz na dany temat. Powtarzanie tego samego naokrągło juz jest nudne.

                      PS. Pojechałbym ale nie pojadę, a załuję, bo nachapałbym się towaru do spekulowania na allegro, ba, zatankowałbym sobie do pełna taniej benzyny, kupił tanich fajek, kiełbasy i innego dobra.
                      Nie ma tu czego luzować ani przyzwalać na psucie "branży". Bezmyślnym działaniom spekulacyjnym niektórych osób - handlującym na Allegro, trzeba stanowczo mówić NIE.

                      A co do taniej kiełbasy, to owszem, była ale za czasów Związku Radzieckiego gdy miałeś bony lub legitymację partyjną. Ceny wędlin i mięsa na Ukrainie są obecnie prawie dwa razy większe niż w Polsce i to oni do nas przyjeżdżają na zakupy spożywcze. Hitem są kilogramowe opakowania parówek z Biedronki po 5zł lub jakiekolwiek kiełbasy poniżej 10zł/kg. Popytaj w Przemyślu, tam wiedzą najlepiej. Na temat cen papierosów niestety nie będę umiał pomóc, bo raz, że jeszcze tak nisko nie upadłem aby palić, a dwa to to, że nigdy mnie ten temat specjalnie nie interesował. Chyba, że mowa była o podniesieniu akcyzy, wtedy zawsze się dziwiłem jak to jest, że paczka papierosów kosztuje tylko 10zł. Powinna kosztować 25zł. Wtedy by nie było dziury budżetowej i nie trzeba by pieniędzy pożyczać z Hajfy. Wszystkim palaczom życzę powrotu do normalności i zmiany hobby wszak palenie jest oznaką słabości. Wie o tym każde Amerykańskie dziecko. ;-)

                      Tomek

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                        Na temat cen papierosów niestety nie będę umiał pomóc, bo raz, że jeszcze tak nisko nie upadłem aby palić
                        To niby co, uważasz, że Ci co palą to jakieś dno? Element społeczny? Nie traktujesz ludzi wg tego co sobą reprezentują tylko po tym, że palą? Kim wg Ciebie jest człowiek który ma problem alkoholowy?
                        Powiedziałem zonie - osobie palącej, ze według Ciebie, nisko upadła, nie zacytuję jej odpowiedzi ale dziękuję, że m.in tak o nas myślisz.

                        Masz jakiś problem ze sobą, że non stop stawiasz się ponad innymi. To tak delikatnie.
                        I jak się spotkamy na giełdzie i będę z żoną to wtedy powiedz jej że nisko upadła. Wtedy ja odpowiem w jej imieniu. Mam nadzieję, że w realu będziesz tak samo odważny. Do zobaczenia, szkoda, że nie we Lwowie....
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • docent
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 5205

                          #13
                          Grothesk, z Ciebie prawdziwy Übermensch jest! Normalność bez aspartamu, tanich fajek i spekulacji!
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                            To niby co, uważasz, że Ci co palą to jakieś dno? Element społeczny? Nie traktujesz ludzi wg tego co sobą reprezentują tylko po tym, że palą? Kim wg Ciebie jest człowiek który ma problem alkoholowy?
                            Powiedziałem zonie - osobie palącej, ze według Ciebie, nisko upadła, nie zacytuję jej odpowiedzi ale dziękuję, że m.in tak o nas myślisz.

                            Masz jakiś problem ze sobą, że non stop stawiasz się ponad innymi. To tak delikatnie.
                            I jak się spotkamy na giełdzie i będę z żoną to wtedy powiedz jej że nisko upadła. Wtedy ja odpowiem w jej imieniu. Mam nadzieję, że w realu będziesz tak samo odważny. Do zobaczenia, szkoda, że nie we Lwowie....
                            Moje zdanie na temat palaczy wyraziłem w poprzedniej wiadomości i nie sądzę aby temat był wart dalszego rozwijania. Ad vocem, dodam jedynie, że nie wycofuję się z tego co napisałem, czy to się komuś podoba, czy też nie. Odnośnie tego co Ty napisałeś, cytuję "dno" - to Twoje słowa, nie moje. Ja bym użył określenia bardziej dosadnego, uwierz mi lub nie, ale "upadek" to najbardziej subtelne określenie jakim nazwałbym palaczy, papierosy i cały ten "biznes".

                            Tu się nie ma co obrażać, prawdą która kole w oczy. Z psychologicznego punktu widzenia palenie jest oznaką słabości i niestabilnej psychiki człowieka. Z medycznego punktu widzenia palenie jest uzależnieniem od szkodliwych substancji chemicznych. I wreszczcie, z ekonomicznego punktu widzenia jest kompletnym nonsensem, bo płacisz za swoje własne choroby i nierzadko śmierć.

                            Chcesz mi wmówić, że jakby to powiedział klasyk, białe jest czarne a czarne białe? Becik, nie żartuj.

                            Tomek

                            PS. W Radomiu możesz mnie nabić a Twoja żona opluć, o ile będziecie. Ja wyruszam za kilka godzin. I tyle w temacie.

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ceny wędlin i mięsa na Ukrainie są obecnie prawie dwa razy większe niż w Polsce i to oni do nas przyjeżdżają na zakupy spożywcze. Hitem są kilogramowe opakowania parówek z Biedronki po 5zł lub jakiekolwiek kiełbasy poniżej 10zł/kg.
                              I tak i nie. Owszem w porównaniu do naszych dyskontowych/markietowych "wędlin" na Ukrainie jest 2 razy drożej. Sęk jednak w tym, że w cenie, która odpowiada mniej więcej średniej polskiej półce wędlin, czyli czemuś zjadliwemu za 20-30zł z utrwalaczami i dosmaczaczami, tam można kupić wędlinę, której w Polsce ciężko uświadczyć. Prawdziwą, nieoszukiwaną wędlinę, a nie żadne tam średnio, czy wysokowydajne guano. Tam normalnie na placach targowych jest dostępna wędlina, którą u nas musiałbyś zamawiać bezpośrednio u rzeźnika/masarza, w dodatku za mniejsze pieniądze. Nie wspomnę o takich produktach, jak słonina paprykowana, czy w ziołach, której u nas nie kupisz. Do tego dochodzi świetne masło krojone z kilkukilogramowych bloków, takaż chałwa i pyszny chleb. A tak w ogóle produktów zwierzęcych nie można do Ewro Sajuza wwozić, więc cała dysputa jest mocno teoretyczna

                              A z fajkami problem jest taki, że może i tańsze są, ale również wyraźnie gorsze po prostu. Z resztą można wwieźć na legalu 2 paczki papierosów, więc nie ma się co ekscytować.

                              Becik, twój pomysł z cyklu "w obronie żony (kobiety)", to jednak czysty Halama jest. Od pewnego już czasu dość dobrze wiadomo, że u Grotheska odstawienie aspartamu w powiązaniu z nadużywaniem zdrowej żywności wywołało nieodwracalne zmiany w mózgu. Szkoda nerwów.

                              P.S. Niech żyją uczciwi kolekcjonerzy! Precz z birofilami-spekulantami i palaczami! Precz z aspartamem!
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎