Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nøgne Ø, Tiger Tripel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    Nøgne Ø, Tiger Tripel

    Piwo zakupione w Marii w Krakowie. Butelka 0,5l. Moc 9%, ekstrakt 21. Kolor średnio ciemny, miodowy. Piwo mętne. Piana drobniutka, biała. Nalewałem bardzo delikatnie, więc była średniej wielkości. Trwała. Zapach mocny, złożony. Drożdże, suszone owoce, chmiel. Nuty chmielowe (nie żałują chmieli aromatycznych) są szczególnie przyjemne. Smak złożony, wieloetapowy. Najpierw drożdżowe smaki, po chwili jakby suszone owoce, a później chmielowa goryczka. Dość mocna, ale posmak średnio długi. Mimo 9% alkoholu nie czuć. Wyczuwa się tylko delikatnie jego moc. Pyszna kompozycja smakowa. Wysycenie najpierw wyraźne, średnio grube bąbelki. Później słabnie, wtedy piwo zaczyna być oleiste w konsystencji. Opakowanie proste, nowoczesne i eleganckie. Firmowy kapsel, niska długa etykieta. Grafika z tygrysem w goglach taka odlotowa trochę. Takie wzornictwo intryguje, zwraca na siebie uwagę i zaciekawia. Podsumowując Tiger Tripel to nieprzeciętne piwo, nie tylko w swoim stylu. Bardzo złożone, do smakowania i delektowania się. Mnie bardzo posmakowało. Szkoda, że żaden z naszych browarów nie warzy czegoś tej klasy. Oceniam je na -6 (1 – 6). Minusik za wyraźne wygazowanie się.
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Aktualna fotka:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎