Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grecja, lotnisko Ateny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Grecja, lotnisko Ateny

    Może kogoś dziwić takie miejsce...ale jeżeli chodzi o Grecję było to jedne z niewielu miejsc gdzie można było wypić jakiekolwiek piwo z beczki. W jednym z barów (większy z samoobsługą) można dostać greckie piwo Alfa z beczki oraz kupić w miarę dobry wybór piw z butelki. Tak więc czekając na lot lepiej się napić tutaj niż biegac przez pół Aten żeby wypić coś z beki.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    ...ale jeżeli chodzi o Grecję było to jedne z niewielu miejsc gdzie można było wypić jakiekolwiek piwo z beczki.
    W zasadzie w każdym wczasowisku (słowo "kurort" nie przejdzie mi przez klawiaturę) na greckich wyspach jest zylion knajpek, serwujących greckie piwa z beczki (obok wielu piw niemieckich i brytyjskich, także z kranu).
    A już obowiązkowo w każdym "touristen-ghetto", czyli (za przeproszeniem) "resorcie" typu all inclusive jest piwo beczkowe, często do samodzielnego nalewania ...

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #3
      To ja chyba jestem ślepy i tyle. W Gythio i Erythres (tu nie jestem pewien pisowni - 70 km od Aten) oraz w kilku miastach w których zatrzymywaliśmy się na jedzenie nie było ANI JEDNEGO lokalu z piwem z beczki, a w Atenach był tylko Heniek czy Amstel których nie liczę, sporadycznie raz czy dwa natknąłem się na lany Mythos.

      ps. nie byłem na wyspach ani w "resorts"
      Last edited by VanPurRz; 04-04-2011, 09:20.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9729

        #4
        W sumie z pobytu na "kontynencie" też kojarzę wszechobecnego Amstela, nie pamiętam już, czy gdzieś trafiłem na lane piwo. Ale, jak sam wiesz, nie bardzo jest czego żałować .

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎