Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Forum Browaru-zbliza ludzi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Andi
    Senior
    • 07-2001
    • 1915

    Forum Browaru-zbliza ludzi

    Chcialem sie podzielic moimi spostrzezeniami i uczuciami na temat Forum.
    Jak juz niektutym wiadomo na strone Browar Pl natknalem sie przypadkowo.w wolnych chwilach czesto przebywam przy kompiuterze i szukam cos nowego na temat Piwa,browaröw a przede wszystkim mojego Hobby Kapsli.
    Pewnego dnia przez wyszukiwarke natknalem sie na strone Browar Pl.Ze wzgledu na to ze znam jezyk polski-(moze z bledami-ale mysle ze na moja lokalizacje niektörzy mi wybacza)ale niektörzy bedac na stale w Polsce robia wieksze bledy/zachecilo mnie to do korespondencji.Juz po kilku wymianach pogladöw z ART-em myslalem ze jestem na falszywej stronie-gdyz glöwenym moim interesem bylo szukanie partneröw wymiany na Kapsle.
    Nie wiedzac o co chodzi i jak to funkcjonuje zalegalizowalem sie do Forum-I tu tez mialem klopoty -podajac moja lokalizacje nie od razu zostalem przyjety.Ale to juz Historia,jak wszystkim wiadomo jestem z Wami od paru miesiecy.
    Ku mojemu zaskoczeniu musze przyznac ze zostalem dosc dobrze przyjety i od poczatku do dzisiaj otrzymuje wiele prywatnych wiadomosci-ot tak sobie albo o porade albo nawet otrzymuje zaproszenia na przyjazd.
    Z poczatku traktowalem to jako zarty ale z biegiem czasu zauwazylem ze Forum w browarze Pl stalo sie 1 stroina w moim Kompiuterze.bardzo czesto sledze wypowiedzi röznych uczestniköw i musze powiedziec ze przed wieloma mam duzy respekt-szanuje ich wiedze i madrosc.
    Niestety zauwazylem tez ze wielu uczestniköw nie wie o co chodzi i po paru dniach znikaja z Forum
    Wracajac do tematu musze powiedziec ze od chwilim wpisania sie do Forum nawiazalem wiele kontaktöw,niektöre sa bardzo zacisle,i stale wydaje mi sie ze sie juz znamy od wieköw
    jednym slowem musze wyrazic wielki komplement naszemu Administratorowi-robi on to z wielkim uznaniem i panuje nad sprawa.
    Dzieki Forum poznalem wielu ciekawych ludzi i z niektörymi stalismy sie przyjaciölmi.
    Mysle ze to jest najwazniejsze w istnieniu tego Forum i w tym momencie chcialem podziekowac jego Twörcy-jednym slowem Forum zbliza ludzi i niech tak dalej bedzie
    Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

    http://www.andreas-kronkorken.de
  • pieczarek
    zwykle cham i prostak
    • 06-2001
    • 5011

    #2
    Wczoraj wieczorem doszło do mojego kontaktu telefonicznego z Andim. Bardzo sympatyczny gość. Wybiera się na giełdę w Tychach 27.10.
    Forumowicze - proszę o udzielenie mu wszelkiej pomocy. Nie dajcie się oszukać deklaracjom Andiego co do jego języka polskiego. Pisze lepiej niż niektórzy inni forumowicze, a mówi doskonale. Jeśli się nie wie, że mieszka od wielu lat w Niemczech to można się tego w ogóle nie domyślić. Piszę to na podstawie wczorajszej rozmowy telefonicznej.
    Andi - przypominam, koniecznie wpadnij do mnie w drodze powrotnej do Niemiec.

    Comment

    • Maja
      Senior
      • 05-2001
      • 1170

      #3
      PEWNIE, ŻE ZBLIŻA!!! [por. propozycja wspólnego Bożego Narodzenia! ]
      bo to jest NAJFAJNIEJSZE FORUM NA ŚWIECIE!!!

      Comment

      • Maja
        Senior
        • 05-2001
        • 1170

        #4
        ALE TERAZ PRZYKADZIŁAM!

        Comment

        • marcopolok
          Senior
          • 10-2001
          • 2334

          #5
          Re: Forum Browaru-zbliza ludzi

          ...-jednym slowem Forum zbliza ludzi i niech tak dalej bedzie [/B][/QUOTE]

          Oczywiście zgadzam się z tą wypowiedzią!!!
          Mimo że na forum jestem obecny dopiero od kilku dni to już zdążyłem poznać osobiście trójkę forumowiczów. Po godzinie rozmowy miałem wrażenie że znamy się od lat bo piwo i akcesoria nie były jedynym tematem do rozmowy jak mogło by się z pozoru wydawać. Pozostaje tylko mieć nadzieję że w najbliższym czasie będą okazje do poznania coraz większej ilości osób. Więc chyba też się wybiorę na Tyską Giełdę.
          Tak więc nieprawdą jest że internet izoluje człowieka. Moim zdaniem to tylko dzięki niemu jesteśmy w stanie poznać wartościowych ludzi którzy są rozrzuceni po całym świecie a skupiają się w jednym wirtualnym pubie który daje im możliwość nieograniczonej rozmowy na interesujące tematy i okazję do zawarcia bliższej znajomości.
          bez brody...

          Comment

          • arti
            Gość
            • 09-2001
            • 214

            #6
            Zgadzam się z dużą częścią wypowiedzi Andiego. Ja ze swej strony chciałbym również Administratorowi podziękować za zaangażowanie w ten serwis.
            Ja dość szybko "wszedłem" w znajomości z forum, bo po już 3 tygodniach lub miesiącu spotkałem się z Krzysiem, którego cenię za profesjonalizm w szerokim tego słowa znaczeniu. Również inni forumowicze zasługują na uwagę, bo głównie dzięki nim dowiedziałem się dużo o historii browarów, kolekcjonerstwie i innych "rzeczach".
            Poza tym dzięki forumowiczom i całemu serwisowi zostałem zainspirowany do bardziej intensywnemu zbieractwu. Za co wielkie dziękiiiiiiiiiii.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              #7
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23792

                #8
                hihi, czekam na jeszcze
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • marcopolok
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2334

                  #9
                  proponuję ogólno światowy toast "Za forum"
                  Gambrinus z powodu różnicy czasu ma dyspenzę do wieczora
                  bez brody...

                  Comment

                  • Cezar
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 1349

                    #10
                    Ja akurat, chociaż uczestniczę w życiu FORUM ponad pięć miesięcy, jeszcze nikogo osobiście nie poznałem. Wynika to przede wszystkim z permanentnego braku czasu i określonej sytuacji rodzinnej. Szalenie trudno jest mi z tego np. powodu wybrać się gdzieś do knajpy albo na jakąś piwną imprezę ze znajomymi (lub nieznajomymi z FORUM, których chciałbym osobiście poznać). Nie ułatwia mi też osobistych kontaktów fakt, że nie kolekcjonuję żadnych piwnych gadżetów (poza etykietami i kapslami z piw osobiście przeze mnie wypitych), w związku z czym raczej nie przewiduję udziału w giełdach dla birofilów. Na Dolny Śląsk, przedstawiciele którego zdominowali FORUM, mam trochę za daleko. Mimo wszystko mam nadzieję wyrwać z się z kieratu rozlicznych obowiązków, a przy okazji poznać interesujących ludzi. A gdyby mi się to (odpukać) nie udało, to wirtualne kontakty mają również swoją wartość.

                    A o tym, jaki inny wpływ na nasze życie może mieć FORUM, możecie sobie poczytać w podrozdziale pt.
                    Kształtowanie gustów

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      A ja kilkoro Forumowiczów poznałem - dopierooooo - jakiś miesiąc temu co bardzo mile wspominam i sobie chwalę. A obecny jestem na Forum od początku (prawie), a pomiętam jeszcze stare Forum, czego "młodzież forumowa" może nie pamietać.
                      WETERAN???
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Cordel
                        Senior
                        • 09-2001
                        • 1087

                        #12
                        ART napisal/a
                        hihi, czekam na jeszcze
                        Art, czy nie za dużo tych mord?
                        "Mam powody
                        Powstrzymywać się od wody.
                        Od wody mnie w brzuchu kole:
                        Pijam tylko alkohole."
                        Jan Lemański

                        Comment

                        • ANDRO
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 640

                          #13
                          A ja też zaglądam tu od paru dni i uderzam się mocno drewnianą pałką w głowę i nie mogę się sobie nadziwić czemu wcześniej nie zajrzałem na forum bo na stronie Browaru byłem kilka razy wcześniej. Zdecydowanie najbardziej przyjazne ludziom forum jakie w życiu widziałem. Ludzie tu mówią! I to o czym!!! Zostaję.
                          Andro z wyspy jednej takiej.
                          http://www.bahama.uznam.net.pl/

                          Comment

                          • ANDRO
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 640

                            #14
                            Ale na wypicie piwa z kimś to mam szanse cienkie bo na wyspie mieszkam.
                            Andro z wyspy jednej takiej.
                            http://www.bahama.uznam.net.pl/

                            Comment

                            • marcopolok
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 2334

                              #15
                              No trochę daleko jechać na to piwko ale kto wie
                              bez brody...

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎