Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Heineken Italia, McFarland Golden Fire

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Heineken Italia, McFarland Golden Fire

    Butelka 0,33 litra zielona, alkohol 7,9 %, eks.brak, kapsel ded. piwu, na licencji Murphy Brewery Irlandia
    Kolor - ciemno złoty, klarowny
    Piana - drobna, średnio wysoka, średnio trwała
    Zapach - słodko-słodowy
    Gaz - okey
    Smak - wyraźnie słodowo-słodkie, lekki chmiel na początku potem coraz wyraźniejszy, średnia goryczka, alkohol czuć ale bez odrzutów
    Poprawne mocne piwo do gaszenia pragnienia.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 3425 - moje 1693 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Kolesław
      Senior
      • 03-2004
      • 1130

      #3
      Zapach. Ciasto drożdżowe i drożdże na słodko. Jakieś to niedojrzałe, przy tym mocny alkohol. Z czasem to, co najgorsze, ulatnia się, przez co aromat pozytywnie wyrównuje się.
      Piana lekko pożółkła, lekko poszarzała, średnio wysoka, dość gęsta, niezbyt trwała, ale jakieś tam ślady zostawia.
      Gaz. Bąbelki to niezbyt gęsty, jednak cały czas pracujący, łańcuch, który lekko podszczypuje język. Prawidłowo.
      Kolor głęboko złoty, klarowny.
      Smak dość neutralny. To co jest, wynika siłą rzeczy z mocy. Tzn. głównie goryczka ze słodem w tle. A goryczka ta, to niewyszukany (po prostu gorzki) chmiel i mocny (gorzki) alkohol. W posmaku goryczka wzmaga się i jest jeszcze bardziej prostacka.
      Fabryczny mocny lager, który ma wszelkie zasadnicze cechy piwa. To może być mylące

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎