Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Rybna 13, Pub i Restauracja u Fotografa [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • thesamethis
    Junior
    • 04-2011
    • 29

    Lublin, Rybna 13, Pub i Restauracja u Fotografa [zamknięte]

    Zastanawia mnie jeszcze, że nie powstał temat a propos tego lokalu. Jako smakosz, ale nie taki znawca piwa, zaskoczył mnie "asortyment" tego lokalu. Na miejscu dawnych 4 pokoi wyrósł lokal z dosyć szeroką ofertą dla piwoszy. Oprócz standardowego Żywca i Warki z kija można napić się piwa zza naszej wschodniej granicy, w ofercie : Lwowskie, Obolon, ale także obydwa Skalaki, Staropramen. Oferta jest jeszcze szersza. Ogólnie koncept samego lokalu przykuwa uwagę. Mają salę dla palących, gdzie ściany zdobią zdjęcia, ponoć aktualizowane co jakiś czas przy okazji wernisaży. Ogólnie jestem zaskoczony tym odkryciem i na pewno tam wrócę, bo ceny także dosyć przystępne. Dziękuję mojej Lubej, iż zboczyliśmy z wydeptanej "grodzkiej ścieżki".
  • Gehern77
    Member
    • 09-2008
    • 72

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika thesamethis Wyświetlenie odpowiedzi
    Mają salę dla palących
    A jak wygląda z salą dla niepalących? Jest to faktycznie miejsce wolne od dymu?

    Comment

    • thesamethis
      Junior
      • 04-2011
      • 29

      #3
      Tak, miejsce dla palących jest oddzielone szklanymi drzwiami, wchodząc do lokalu jesteś w sali dla niepalących.

      Comment

      • thesamethis
        Junior
        • 04-2011
        • 29

        #4
        Wracam do tematu. Widziałem ostatnio poruszenie z powodu umieszczenie informacji o Litovelu w "Czeskich Piwnicach". Potwierdzam z kija leją jasne i ciemne. Piwa dostępne także w butelce. Miłym zaskoczeniem jest też obecnośc browaru z Olsztyna - Kormorana. Mają Miodne, Śliwkę i te inne, a także Marcowe, którego nie ma w karcie, a które mi od razu polecono. Teraz nawet przy świętach sprowadzili sobie Świąteczne. Pojeśc też można, bo niby kuchnia meksykańska, ale przystawki swoiście do bronka pasują. Fryty z "domowym" sosem, i takie paluszki z serem feta na gorąco. Polecam !

        Comment

        • Prusak
          Senior
          • 07-2005
          • 4305

          #5
          Z Kormorana było ostatnio obok Jasnego Mocno Chmielonego (i smakowych) także Olsztyńskie. To chyba premiera tego piwa w lubelskich lokalach.

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            #6
            z beczki??
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • Prusak
              Senior
              • 07-2005
              • 4305

              #7
              Niestety, tylko z butelki.

              Comment

              • ufotografa
                PiwBiz
                • 09-2012
                • 196

                #8
                Dzień dobry wszystkim użytkownikom BROWAR.BIZ!

                Na wstępie chciałbym podziękować w imieniu Fotografa, iż wśród kilku lokali na forum znalazł się także nasz pub.
                Postawiliśmy na sprzedaż piwa z małych polskich browarów, małych w znaczeniu przeciwstawnym do wszystkim znanych koncernów . Co tydzień staramy się o premierę piwa butelkowego, rzadziej aczkolwiek także piwa w kegu. Browary które zadomowiły się u nas to: Kormoran, Jabłonowo, Racibórz, Pinta, Obołoń, Lvivskie, Ciechan, Konstancin. Od czasu do czasu oferujemy także piwa zagraniczne - niemieckie, czeskie, słowackie.
                Nie piszę tego w celach wyłącznie reklamowych. Od dawna obserwuję forum, dzięki czemu obok własnej wyrobionej opinii na temat jakiegoś piwa, posiłkuję się wiedzą użytkowników tego forum. Chciałbym aby nasz pub współtworzył swoistą kulturę piwną, promował inicjatywy z tym związane, a także był miejscem licznych spotkań amatorów dobrego piwa. Jesteśmy otwarci na współpracę, jeśli chodzi o dostawców, a także na wszelką pomoc w kreowaniu kultury piwnej.

                Z wyrazami szacunku,

                Fotograf

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ufotografa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie piszę tego w celach wyłącznie reklamowych. Od dawna obserwuję forum
                  Zatem ten temat znasz?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • ufotografa
                    PiwBiz
                    • 09-2012
                    • 196

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi


                    Jak najbardziej przeczytałem tą informację przed rejestracją. Zaraz po założeniu konta poszły pieniążki na wskazane konto Pub.Netu . Jeśli trzeba mogę przesłać skan przelewu.
                    Last edited by ufotografa; 13-09-2012, 17:01.

                    Comment

                    • ufotografa
                      PiwBiz
                      • 09-2012
                      • 196

                      #11
                      Dzień dobry,

                      już jako użytkownik premium chciałbym prosić użytkowników tego forum o pomoc przy organizacji spotkań amatorów piwa, degustacji, premier nowości. Czy jest ktoś zainteresowany taką współpracą, ewentualnie czy są już użytkownicy którzy tworzyli podobne inicjatywy? Pisałem już w tej sprawie między innymi do Kormorana, ale niestety jak dotąd nie dostałem odpowiedzi. Liczę na pomoc użytkowników forum w zdobywaniu wiedzy i kontaktów do osób, które zajmują się np PR browaru, bądź są niejako związane z którymś z nich.

                      Pozdrawiam!

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Tomolek - do roboty

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • ufotografa
                          PiwBiz
                          • 09-2012
                          • 196

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Tomolek - do roboty


                          Czy chodzi o Pana Tomka ze sklepu przy Tumidajskiego? Jeśli tak, muszę powiedzieć że jak dotychczas dzięki Jego podpowiedziom i uwagom, pojawiają się u nas coraz ciekawsze pozycje .

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            #14
                            To może do Masona napisz

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ufotografa Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy chodzi o Pana Tomka ze sklepu przy Tumidajskiego? Jeśli tak, muszę powiedzieć że jak dotychczas dzięki Jego podpowiedziom i uwagom, pojawiają się u nas coraz ciekawsze pozycje .
                              Nie chodzi nawet nie wiedziałem, że to też Tomek...

                              Ja już kiedyś próbowałem przez znajomego wysondować Waszą chęć do organizacji szkolenia sensorycznego, podobno nie było zainteresowania.

                              Ale jeżeli jednak, to pisz na priv.
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎