Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opoczno, Westerplatte 7, Piwa regionalne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Opoczno, Westerplatte 7, Piwa regionalne

    W stałej ofercie:
    Piwa polskie:
    Królewskie, Kujawiak, Lech pils, Czarne, Czarne miodowe, Złoty lew, Grand, Koreb miodowe, Koźlak, Koreb herbowe korzenne, Miodne, Wiśnia w piwie, Warmiak, Rześkie, Zwierzyniec, Łomża niepasteryzowana, Specjal, Perła, Ciechan porter, Ciechan miodowy, Ciechan wyborny, Ciechan mocny, Ciechan maciejowy, Żywe, Świeże, Lubuskie, Bosman, Mazowieckie, Warmijskie, Orkiszowe, Black boss, Dawne, Perła czarna extra strong, Perła mocna, Lwówek, Starodawne, Cornelius weizen, Irish beer, Magnus, Celtyckie, Zdrowe, Naturalne, Rycerskie, Czerwony smok, Brackie itd.....

    Piwa zagraniczne:
    Krusowice, Gambrinus, Starobrno, Kozel medium, Kozel premium, Kozel cerne, Bernard, Chodowar, Kelt, La trappe, Bawaria, Zipfer, Janacek extra i wiele innych...

    Przy zakupie 15 piw kufel lub szklanka gratis.
    Oprócz piw w ofercie sklepu są także wina, wódki i miody pitne.

    Sklep czynny:
    Pn-Pt 12-24
    Sb-Nd 10-24
    Last edited by peter007; 02-05-2011, 07:05.
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się
  • ksy
    Kur Domowy
    • 07-2011
    • 280

    #2
    Z zewnątrz niepozorny sklepik - w środku jeden z większych wyborów piwa jaki widziałem. Pozycja obowiązkowa każdego będącego w pobliżu. Znajdziecie Widawe, Pinte, AleBrowar, Szał Piw, Olbrachta, Olimp, Pszczyne itd itd... plus bardzo ładna półka z importami z wysp i hameryki.
    --------------------
    --------------------
    "Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty. "

    Comment

    • pumba320
      Junior
      • 06-2014
      • 2

      #3
      Od kilku dni sklep nie był otwierany, próbując znów dzisiaj zobaczyłem kartkę ze smutną informacją "Lokal do wynajęcia". Być może ktoś mnie pocieszy i powie ze sklep został przeniesiony a nie zamknięty?

      Comment

      • sklepbrowar
        Member
        • 10-2010
        • 47

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pumba320 Wyświetlenie odpowiedzi
        Od kilku dni sklep nie był otwierany, próbując znów dzisiaj zobaczyłem kartkę ze smutną informacją "Lokal do wynajęcia". Być może ktoś mnie pocieszy i powie ze sklep został przeniesiony a nie zamknięty?
        Witam sklep został przeniesiony na ulicę Kopernika 5c (tuż za rogiem na przeciwko baru Anżelika)

        Comment

        • pumba320
          Junior
          • 06-2014
          • 2

          #5
          Wielkie dzięki za informacje!

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            #6
            Podobno pierwszej nocy w nowym miejscu został okradziony
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Ale przetrwał po tej kradzieży?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #8
                Jak najbardziej. Tylko uważam, ze przenosiny nie wyszły na dobre. Niby większy lokal ale poprzedni był na dość ruchliwej ulicy i często stawało pod nim sporo samochodów. Teraz niby 100m dalej ale już to jest ulica jednokierunkowa i wiele osób pewnie woli sięgnąć po tyskie w osiedlowym sklepiku niż robić później koło, żeby wrócić na ulicę z której zjechali. Może się mylę. Ja na szczęście mam go pod nosem
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  A godziny otwarcia takie same jak w pierwszym poście?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    #10
                    Do północy na pewno a od której to jutro sprawdzę.
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎