Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.05.21 - Wycieczki z Czeskim Rajem - Dobruska + Rychnov

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23792

    2011.05.21 - Wycieczki z Czeskim Rajem - Dobruska + Rychnov

    21. maja 2011r. Wrocławski Cesky Raj organizuje wyjazd do swych ulubionych browarów w Dobrusce oraz Rychnove nad Kneźnou i zaprasza chętnych do udziału w wycieczce ze zwiedzaniem i degustacją.

    Koszt wyjazdu obejmuje: transport, ubezpieczenie, zwiedzanie browaru Dobruska oraz Rychnov nad Kneznou, degustacje, obiad pełną opiekę przewodnika.

    Koszt wyjazdu: 150 zł za osobę

    Wyjazd o 5:30 (pub Cesky Raj, ul Bogusławskiego 9) 21. maja 2011.

    Planowany powrót tego samego dnia między 19:00 a 20:00.

    Zapisy w pubie Cesky Raj - ilość miejsc ograniczona
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Dusan
    Junior
    • 04-2011
    • 4

    #2
    Ostatnie miejsca

    Zapraszamy do zwiedzania. Zostało już tylko kilka miejsc. Zgłoszenia do czwartku.

    Comment

    • grew
      Senior
      • 05-2009
      • 766

      #3
      Jak się udał wyjazd? Nikt nic nie pisze...

      Comment

      • Maggyk
        Szara Adminiscjencja
        • 05-2004
        • 5615

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak się udał wyjazd? Nikt nic nie pisze...
        Pewnie jeszcze dochodzą do siebie
        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
        Piwo domowe -
        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

        Reklama w BROWARZE
        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

        Comment

        • grew
          Senior
          • 05-2009
          • 766

          #5
          A tu dalej cisza... Ciekawe co Jarasty podał uczestnikom, że wszyscy milczą

          Comment

          • chazar
            Junior
            • 03-2012
            • 2

            #6
            Widać ja dopiero doszedłem do siebie. Wyjazd był przedni, pyszne piwko i jedzonko, a do tego uśmiałem się do łez. Jeśli w tym roku też będzie to ja się wybieram

            Comment

            • brloin
              Senior
              • 10-2002
              • 530

              #7
              No proszę - ja także dzisiaj doszedłem do siebie (czyt. całkowitym przypadkiem znalazłem ten wątek po niemal roku ).
              IMHO było nie tylko przednio ale i merytorycznie. Podobało mi się zarówno informacyjnie jak i towarzysko.
              Co zostało w pamięci najbardziej:
              - przepyszne/przezimne piwo z tanka w Dobrussce - mógłbym zamieszkać w tym lochu,
              - sposób ich funkcjonowania, żeby tak mały browar miał w ogóle finansową rację bytu, czyli nastawienie - oprócz warzenia doskonałego trunku i sprzedaży przedniego słodu - na zwiedzanie, imprezy zamknięte, itp. (np możliwość uwarzenia swojego piwa w ich gościnnym kotle 300l - miało to ruszyć w czerwcu 2011)
              - doskonała kuchnia w Rychnovie
              - świetne naturalne soki ich produkcji
              - gorzelnia/destylarnia tamże (z opcją destylacji na prywatne potrzeby dostarczonego przez osoby fizyczne półproduktu - od przefermentowanego zacieru, po świeże owoce; za niewielką opłatą oczywiście)

              Całość wycieczki zakończyła się rzezią niedobitków we wro pod nasypem

              Miłe wspomnienia, szkoda tylko, że chyba raczej wycieczka się nie powtórzy.
              brloin; od Szczecina do Wrocławia

              Comment

              • fidoangel
                Senior
                • 07-2005
                • 3489

                #8
                Jak było tak ciekawie i przyjemnie to czemu nie liczysz na powtórkę?
                "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                Comment

                • brloin
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 530

                  #9
                  Ze względu na brak przewodnika.
                  brloin; od Szczecina do Wrocławia

                  Comment

                  • chazar
                    Junior
                    • 03-2012
                    • 2

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brloin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ze względu na brak przewodnika.
                    No właśnie. Bardzo się zasmuciłem, że drogi Czeskiego Raju i Dusana się delikatnie mówiąc rozeszły, ale konkretniejszych informacji nie mam i zresztą to chyba nie miejsce na ploty
                    Jeszcze na samej wycieczce Dusan przedstawił pomysł na następna wycieczkę, która niestety już nie doszła do skutku.
                    Co do Twojego opisu zeszłorocznej wycieczki to nic dodać nic ująć. Naprawdę było warto pojechać.
                    pozdrawiam

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎