Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanie do mieszkańców Nowego Sącza i okolic.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szu29
    Member
    • 04-2011
    • 98

    Pytanie do mieszkańców Nowego Sącza i okolic.

    Witam i o piwko pytam:
    Myśle wciąż nad otwarciem, gdzieś na terenie Nowego Sącza ,Piwiarni w starym stylu (coś jak gdańska degustatornia) Pare rodzajów piwka z beczek. Ok 150 różnych piw butelkowych .Do tego goloneczka, kiełbasa ,wędzony serek ,paluszki ,czipsy i sosy. No i właśnie proszę wypowiedzcie sie ,czy ktoś odwiedzi ten lokal i czy jesteście w stanie zapłacić 7zł najmniej za piwko siedząc w klimatycznym miejscu przy drewnianym stole?? gdyby ktoś był bardziej zainteresowany, jakby to wyglądało, to zapraszam na strone podobnej piwiarni. http://www.degustatornia.pl/
    Pozdrawiam wszystkich
    http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337
  • otvirak
    Senior
    • 04-2005
    • 766

    #2
    Witaj

    Właśnie m.in. tego w Sączu wciąż brakuje! Jestem u Ciebie jak tylko otworzysz. Powodzenia!
    niepoprawny czechofil


    Młody junaku pamiętaj: zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach!
    WISŁA MISTRZ!

    Comment

    • szu29
      Member
      • 04-2011
      • 98

      #3

      Super
      Tylko wiesz - jak wypijemy wszystko tylko we 2 to pękniemy
      Czekamy na więcej chętnych Otvirak dzięki za odpowiedź
      http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        Gdyby piwo było za 5-6, to więcej ludzi by było stałymi gośćmi. 7 to nieco za dużo, nie da szybkiego obrotu (beczek) i piwo wam się skiśnie... Mniej zachłanności życzę.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Fala
          Senior
          • 07-2004
          • 671

          #5
          A jak się nieco rozwiniesz i otworzysz filię w Krynicy, to będę wpadał na browarka po nartach
          Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
          Admin ma zawsze rację

          PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #6
            czy jesteście w stanie zapłacić 7zł najmniej za piwko siedząc w klimatycznym miejscu przy drewnianym stole??
            7 zł to jest dla mnie cena jak najbardziej akceptowalna za ciekawe piwo. Nie mieszkam w nowosądeckim ale takie inicjatywy zawsze mnie cieszą. Im mniej piwnych białych plam na mapie Polski tym lepiej dla każdego piwosza.

            Comment

            • szu29
              Member
              • 04-2011
              • 98

              #7
              To już wszyscy ? hmm myślałem że bedzie nas więcej. Oj słabo NS stoi. Mało ludzi jest świadomych i większość (prawie wszyscy) piją masówki. Nie chce w swojej knajpie Tys...
              http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                Trochę przeceniasz nasz portal. Myslisz że aż tylu nowosączan na niego zagląda a z tych co zaglądają aż tylu ma chęć wywnętrzać się w tym poście ?
                Najlepiej skontaktuj się z jakąś osobą zawodowo powiązaną z już coraz liczniejszą grupą polskich brewpubów. Nie podam ich nicków bo może by sobie tego nie życzyły ale popatrz kto pisze w postach dot. browarów restauracyjnych, kto może być pracownikiem tychże i podpytaj na PW. Może ktoś Ci doradzi opierając się na doświadczeniu własnym a zjawiska konkurencji wśród brewpubów raczej nie ma (a przynajmniej w takim znaczeniu jak wśród średnich i dużych graczy na rynku). Wszak tego typu browary nie są już domeną wyłącznie dużych aglomeracji.
                Last edited by Cooper; 19-05-2011, 07:30.
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  (...)Może ktoś Ci doradzi opierając się na doświadczeniu własnym a zjawiska konkurencji wśród brewpubów raczej nie ma (a przynajmniej w takim znaczeniu jak wśród średnich i dużych graczy na rynku). Wszak tego typu browary nie są już domeną wyłącznie dużych aglomeracji.
                  Ale przecież on chce tylko prowadzić knajpe a nie brewpub!
                  Last edited by abernacka; 19-05-2011, 08:45.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale przecież on chce tylko prowadzić knajpe a nie brewpub!
                    Szersze spojrzenie nie zaszkodzi
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • szu29
                      Member
                      • 04-2011
                      • 98

                      #11
                      Własnie chyba trochę przeceniłem(Zawsze można mieć nadzieje) Knajpa czy brewpub. (Czy to takie ważne? ) Określiłem na początku tą działalność. Po prostu piwiarnia z dość bogatym wyborem. Jeśli faktycznie mieszkańcom sącza sie nie chce wypowiadać , to szkoda ,bo mały wybór piwek mamy i jak już tu było pisane tego w sączu nie ma a dobrzy ludzie pragną dobrego piwa. Dzięki za podpowiedż Pozdrawiam
                      http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10837

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szu29 Wyświetlenie odpowiedzi
                        (...) Knajpa czy brewpub. (Czy to takie ważne? ) (...)
                        Jak dla mnie bardzo. W pierwszy jedynie serwuje się piwa dostarczone przez dany browar/hurtownie, a w brewpubie ten problem odpada, ponieważ na miejscu warzy się piwo.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          #13
                          Nie każdy kto ma ochotę na dobre piwo jest od razu czynnym uczestnikiem tego forum. Tego nie można warunkować w ten sposób. Na pewno w Nowym Sączu jest rzesza ludzi oczekujących czegoś nowego i jakaś grupa ludzi która dotąd piła wyłącznie koncernówki ale chętnie da się nawrócić. Takie lokale na piwnych pustyniach szybko znajdują swój target i potrafią spokojnie przykuć uwagę klienta, także życzę powodzenia.

                          Comment

                          • szu29
                            Member
                            • 04-2011
                            • 98

                            #14
                            Ahaaaa dziękuje za pouczenie. Oj niee , za cienki jestem Chciałbym tylko otworzyć coś co da naszym mieszkańcom możliwość wyboru. Pare piwek z beczki i ok 150 z butelki? Może wystarczy na początek. Jakąś mini kuchnie do tego. CO do ważenia piwa , to myślę że kiedyś sie tym zajmę. Ale na razie, jak już mówiłem , jestem na to za cienki
                            http://www.bogatyojciec.pl/?A=59337

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika szu29 Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...) CO do ważenia piwa (...)
                              Ważyć możesz ziemniaki, piwo natomiast się WARZY!
                              Last edited by abernacka; 19-05-2011, 09:45.
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎