Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gorzów Wielkopolski, Mieszka I 69, Bronek świat piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HubertJ
    Senior
    • 05-2007
    • 188

    Gorzów Wielkopolski, Mieszka I 69, Bronek świat piwa

    Pierwszy w Gorzowie stricte piwny sklep. Dzisiaj byłem na zwiadach. Widać, że jeszcze się rozkręcają, ale już wystarczyło towaru na półkach aby cały plecak zapełnić

    Z polskich: BOSS, Jagiełło, Ciechan, Racibórz; z zagranicy: Svijany, Primator, Karkonosz, Staropramen, Zlaty Bazant, itd. Wszystkiego niestety nie zapamiętałem, ale jest po co jechać.

    Sklep czynny od 2 maja. Można sprzedawcę namawiać do przywiezienia konkretnych marek. Oby tak dalej! Szczerze polecam.
    Last edited by HubertJ; 20-05-2011, 16:22.
  • rafalgorzow
    Junior
    • 01-2011
    • 2

    #2
    Nareszcie. Będę musiał w najbliższym czasie złożyć tam wizytację i zapakować również plecak najrozmaitszych piw.

    Comment

    • kwl
      Member
      • 08-2009
      • 53

      #3
      Niech się rozkręcają, bo narazie to podobny asortyment w sklepiku osiedlowym mam ale chwała im za chęci!

      Comment

      • doziu28
        Junior
        • 05-2011
        • 1

        #4
        Byłem wczoraj i zakupiłem skrzynkę browara jest naprawdę duży wybór nie jednego smakosza podniesie to pewnie na duchu . Imprezka była udana iż każdemu smakowało piwo gorąco polecam

        Comment

        • kiceeek
          Junior
          • 06-2011
          • 7

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kwl Wyświetlenie odpowiedzi
          Niech się rozkręcają, bo narazie to podobny asortyment w sklepiku osiedlowym mam ale chwała im za chęci!
          Witam, aż tak kiepsko w tym sklepie nie ma Pan Daniel "Bronek" Poleszczuk się rozwija. Nie ukrywam, że gdy do niego przyszedłem wielkiego wyobru nie miał. Kilka Svijan posiadał, jednego Opacika, browaru Jagiełło ma wszystko, Fortune również. Porozmawiałem i zachęciłem do ściągania wiekszej ilosci i rozmaitrzych piw. Można zasugerować co by się chciało wypić i facet sprowadza Aktualnie jest tego sporo min:Polička, Opat-czekoladowy herbal bitter, bitter, pieprzowe , Novopacke, Svijany, Ciechany, Raciborskie, Lwówek książęcy, Kozelki, Krakonosy, Skalaki, Witnice, Corneliusa wszystkie, sporo z browaru Warmińsko mazurskiego, Ciechany. Fantastycznie bo sprowadził mi na miodzie gryczanym Jabłonowo - tylko tyle wraz z Belfastem im wyszło. Ma różnego rodzaju niemieckie piwka ale ja sie na tym nie znam ;P. Przytocze historie. Akurat brałem 4 piwka na wyjazd, nie mialem etykiet wiec w beczce po godzinach zchłodzil mi piwko, etykiety były pieknie wysuszone na kolejny dzień, rozmowa ok 20 min, mozna sie podzielić wlasnymi spostrzeżeniami. Może dla stałych klientów zrobi karte rabatową. Jedyny minus to czasami zbyt wygórowane ceny za konkretne piwka. Rozumiem że to jedyny sklep z takimi niszowymi piwami ale.. może znajdzie innego hurtownika który bedzie mu sprowadzal piwo po niższych cenach Miejmy nadzieje na lepsze jutro. Ogolnie milo wspominam i polecam serdecznie - jest to jedyny sklep który odwiedzam regularnie
          Kudłaty Kicek

          Comment

          • baania
            Senior
            • 10-2009
            • 317

            #6
            Wie ktoś czy w tym sklepie dostanę Jabłonowo trzy zboża i klasztorne?
            Podcast o piwie
            Podcast o piwie | Facebook

            Comment

            • baania
              Senior
              • 10-2009
              • 317

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baania Wyświetlenie odpowiedzi
              Wie ktoś czy w tym sklepie dostanę Jabłonowo trzy zboża i klasztorne?
              Byłem dzisiaj i niestety nie znalazłem tych piw co chciałem. Z Jabłonowa tylko tradycyjne za 3.10zł.
              Ciekawostką i egzotyką jak na Gorzów jest Schlenkerla Marzen (5.50zł).
              Ogólnie w sklepie jest nienajwiększy wybór polskich piw, skromny czeskich (głównie Skalaki, Kozel, Primator, Svijany, Polička, Opat i może coś jeszcze) oraz bardzo mały wybór piw niemieckich (ale za to są perełki jak Schlenkerla)
              Ceny jednych piw za wysokie, innych atrakcyjne.
              Last edited by baania; 11-07-2011, 14:41.
              Podcast o piwie
              Podcast o piwie | Facebook

              Comment

              • Hoxton
                Member
                • 12-2009
                • 53

                #8
                Wybieram się w okolice. Czy ktoś wie czy sklep jeszcze działa? Co z asortymentem?

                Comment

                • HubertJ
                  Senior
                  • 05-2007
                  • 188

                  #9
                  Działa i ma się bardzo dobrze. W międzyczasie pojawiły się półki z piwami belgijskimi oraz wschodnimi (Ukraina, Rosja, Litwa). Jak najbardziej polecam

                  Comment

                  • baania
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 317

                    #10
                    Dzisiaj byłem w tym sklepie i z ciekawszych piw, były dostępne:
                    - Rowing Jack
                    - Saint no more
                    - Dymy marcowe
                    - Koniec świata
                    - Czarna dziura
                    - Opat 17% eks. świąteczne
                    - Kormoran świąteczne
                    - Komes porter, podwójny i potrójny (zarówno w zestawie z kielichem, jak i osobno)
                    - po kilka/kilkanaście różnych piw z Niemiec, Czech, Belgii

                    Ceny są różne, ale raczej za wysokie. Dla przykładu Rowing Jack 7.50zł (w Szczecinie kupuję za 6.20zł). Komesy po 6zł i to chyba jest normalna cena.
                    Podcast o piwie
                    Podcast o piwie | Facebook

                    Comment

                    • esdeka
                      Junior
                      • 07-2010
                      • 18

                      #11
                      Bardzo lubie ten sklep, jest chyba moim ulubionym piwnym, chociaż ma mniejszy wybór od tych z ktorych korzystam w Poznaniu. Ceny czasami za wysokie, fakt, ale trzeba wziąć pod uwagę o ile mniejszy rynek jest w Gorzowie, ba, w całym województwie. Także tę złotówkę różnicy mozna wybaczyć

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎