Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WolnyBrowar.pl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lisiewski
    Senior
    • 12-2009
    • 459

    WolnyBrowar.pl

    Wolnościowa akcja, o której muszę wspomnieć: http://www.facebook.com/wolnybrowar (p.s. nie mam konta na fejsbuku, a kliknięcie na ten link nie powoduje konieczności zalogowania się do tej śmiesznej strony).
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    A o co właściwie chodzi?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      O to, że władza centralna reguluje i ogranicza wszystko dodatkowo na tym sowicie zarabiając.

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #4
        Chodzi zapewne o zmianę (martwego?) prawa zabraniającego picia alkoholu w miejscach publicznych, w tym w akademikach. Studenci chcą pić piwo w każdym miejscu. Zakładają, że są dorośli, odpowiedzialni i kulturalni, na pewno nie zarzygają okolicy po wypiciu iluś tam piw.
        Ot, akcja jakich wiele. Skutku nie odniesie żadnego.

        Comment

        • lynx_lynx
          Senior
          • 03-2011
          • 119

          #5
          To picie w akademikach jest nielegalne? Dobrze, że nikt na mnie nie doniósł bo bym za pięć lat picia podczas studiów dostał dożywocie

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            #6
            Na pierwszej stronie podanego linku masz cytat z odpowiedniej ustawy (po lewej stronie, w żółtej kanciastej ramce). Wystarczy przeczytać, a nie sądzę, aby autorzy zmyślili ten przepis. Pić nie wolno w parkach, akademikach, podczas masowych imprez. Dożywocia byś nie dostał, bo karą jest grzywna.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎