Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Przemyśl, Mostowa 2 (Rynek), Piwa Regionalne [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pebejot
    Senior
    • 01-2010
    • 1415

    Przemyśl, Mostowa 2 (Rynek), Piwa Regionalne [zamknięte]

    Dobry sklep z piwami regionalnymi z Polski i nie tylko prowadzony przez sympatycznego człowieka z pasją i miłością do szlachetnego trunku, który "świeżym" klientom spokojnie tłumaczy czym różni się dobre piwo od koncernówek.
    W ofercie kilkanaście browarów z Polski, między innymi: Ciechanów, Lwówek, Racibórz, Czarnków, Witnica, Miłosław, Olsztyn, Namysłów...
    Z Czech aktualnie były Svijany i Nachod.
    Serdecznie Polecam sklep, tym bardziej, że ceny są umiarkowane.
  • paolus111
    Member
    • 06-2010
    • 47

    #2
    Od kiedy ten sklep działa? Mimo iż przechodzę tamtędy dość często to do tej pory nie wiedziałem że taki sklep wogóle istnieje , być może jest to spowodowane m.in. tym że mam już Swój ulubiony sklep z ciekawym piwem (Świat Piw) i za bardzo nie rozglądałem się w poszukiwaniu innego. No ale dziś z czystej ciekawości wybrałem się do tego sklepu. Sklep czynny od 7:00 do 22:00 i mimo iż byłem tam o 11:00 to musiałem zadowolić się pocałowaniem klamki, telefon komórkowy właściciela również milczy (po jakimś czasie włącza się automatyczna sekretarka). Z tego co udało Mi się obejrzeć przez szybę to wybór nie jest jakiś powolający ale na to co ciekawe to jest, ceny podobne jak w Świecie Piw bo np. piwa z Fortuny (smoki) są po 3,50 zł a w Świecie Piw kupowałem ostatnio Czarnego Smoka za 3,49 zł . Coż wobec takiej sytuacji chyba jednak dalej bedę kupował ciekawe piwka w Świecie Piw bo tam sytuacja jaką opisałem powyżej nigdy nie miała miejsca, choć być może niedługo dam tego sklepowi drugą szansę no ale na pewno nie tak szybko bo razie mocno się na tym sklepie zawiodłem.

    Comment

    • Leszek0110
      Junior
      • 06-2011
      • 2

      #3
      Witam
      Ja w porównaniu do kolegi miałem akurat okazję trafić że sklep był otwarty, jednak czy sklep otwarty czy zamknięty klient uzyskuje te same informacje co do towaru. Chciałem wypróbować coś nowego ale Pan w sklepie cały czas namawiał mnie na Smoki z browaru fortuna, które nawiasem mówiąc po zakupie okazały się żadną rewelacją i niezbyt eksperymentem w nowe doznania smakowe związane z piwem. Ale wiadomo co człowiek to inny gust. A tak poza tym to wybór piw w tym lekko mówiąc kuleje w porównaniu z konkurencją przemyską ( Świat Piw ) obok dworca, gdzie pozytywnie zaskoczyły mnie nowości z różnych krajów

      Pozdrawiam piwoszy

      Post pisany przy udziale znakomitego belgijskiego piwka Chimay triple
      zakupionego w sklepie koło Dworca PKP ( Polecam choć cena na początku przerażała )
      LeszEK

      Comment

      • Szkieletor74
        Junior
        • 07-2008
        • 2

        #4
        Swoją opinię podzielam podobnie jak kolega "paolus111". Gdy dowiedziałem się o istnieniu nowego sklepu postawiłem sprawdzić asortyment. Niestety, mimo iż przyszedłem w godzinach otwarcia sklep zastałem zamknięty. Jestem wyrozumiały i wiem, że czasem zdarza się sytuacja, gdy sklep można zastać zamknięty. Ale mimo wszystko uważam, że właściciel powinien zostawić jakąś informację/wiadomość tłumacząc się takim obrotem sprawy.

        Nie poddałem się i przyszedłem w innym terminie. Korzystając z drugiej możliwości ujrzałem otwarte drzwi. Widząc nazwę sklepu "Piwa regionalne" wyobraziłem sobie wnętrze sklepu. Jednak po dotarciu na miejsce, zobaczyłem dużą ilość gazet, figurek i drobnostek przypominających pamiątki dla podróżnych. Szczerze mówiąc odniosłem wrażanie jakbym wszedł do kiosku, w którym można znaleźć "wszystko i nic".

        Jeśli chodzi o sam asortyment to jest kilka przedstawicieli browarów regionalnych, jednak w momencie doradzania, klient spotyka się jedynie z opinią dotyczącą "smoków". Jeśli ten gatunek piwa jest tak dobry, dlaczego na półkach stoją inne piwa?

        Podsumowując: mam mieszane uczucia. Jeśli sklep zajmuje się sprzedażą pamiątek, bibułek do papierosów czy czasopism wszelkiej maści, dlaczego nosi nazwę "Piwa regionalne"?

        Comment

        • Manifesto
          Member
          • 05-2010
          • 70

          #5
          Odwiedziłem ten sklep jakieś dwa tygodnie temu i zastałem na półkach piwo Lubuskie ze starą etykietą. Nie sprawdzałem czy piwo było przeterminowane, ale jest to wielce prawdopodobne gdyż lubuskie nową etykietę ma już jakiś czas, a pozatym zakupione przeze mnie Noteckie Jasne miało ostatni dzień terminu przydatności do spożycia co ujrzałem dopiero w domu przy otwieraniu Wiem że sklep jest nowy ale bez przesady...

          Pozatym jak ktoś wyżej napisał - sklep nie ma asortymentu, wyglądu i klimatu takiego jak konkurencja, a obsługa cóż - jak dla mnie bardzo słaba.
          Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

          Comment

          • Lesnick
            Senior
            • 03-2010
            • 153

            #6
            Byliśmy w tym sklepiku w poniedziałek, przy okazji zwiedzania Peremyśla. Właściciel deklarował, że w ofercie ma stale 60 gatunków piwa, asortyment miał nieco przetrzebiony weekendowym festiwalem fajczarskim. Jak widać miłośnicy fajek są też i miłośnikami piwa
            Wszedłem w posiadanie 6 gatunków piw czeskich.
            Wydaje mi się, że sklep się rozwija i mam nadzieję, że podczas następnej wizyty w Peremyślu oferta będzie znacznie bogatsza.

            Comment

            • Nadodrzak
              Member
              • 04-2011
              • 73

              #7
              I ja Podkarpacie przemierzając trafiłem do tego sklepu. Akurat był jakiś taki harmider i zawierucha związana z rozstawianiem towaru na półkach i nijak nie dało się wejść jakoś wgłąb przybytku. Rzut oka z dystansu na regały nieco ostudził wykwit oczekiwań... Stojąc zatem w drzwiach, zapytałem subiekta czy ma tylko piwa regionalne z Polski? Subiekt odrzekł, że nie tylko, że są zagraniczne też. Czeskie? Czeskie. Dopytałem czy znajdzie się może Poutnik (na którego to od zawsze nijak nigdzie nie mogę trafić...). Subiekt spojrzał na mnie z powagą i powiedział, że Poutnika nie ma, bo starają się jednak o bardziej nietypowe rzeczy w sklepie. Przyjrzałem się "nietypowym" Zlatym Bażantom, bodaj Primatorovi jakiemuś "nietypowemu" i rzecz jasna smokom czerwono-czarno-srebrno-"nietypowym". Uprzejmie podziękowałem, powiedziałem "do widzenia" i poszedłem sobie na zapiekankę na ul. "kazimierzowską".
              Zôpadny Kaszëba

              Comment

              • fuliano
                Senior
                • 07-2010
                • 1825

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dragosani
                ja mysle ze juz wszyscy wiedza ze mam okropnie kiepski sklep z fatalna obsluga i zadnym wyborem
                i jeszcze skąpię na premium
                Last edited by fuliano; 03-08-2011, 13:17.

                Comment

                • Nadodrzak
                  Member
                  • 04-2011
                  • 73

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dragosani
                  ja mysle ze juz wszyscy wiedza ze mam okropnie kiepski sklep z fatalna obsluga i zadnym wyborem
                  Mimo wszystko, kibicujem.

                  Do zobaczenia za rok.
                  Zôpadny Kaszëba

                  Comment

                  • Lesnick
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 153

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dragosani
                    ja mysle ze juz wszyscy wiedza ze mam okropnie kiepski sklep z fatalna obsluga i zadnym wyborem
                    Nie przesadzaj. Jak byłem u Ciebie, całkiem fajnie nam się pogadało. Początki są zawsze trudnawe, ale bądź dzielny

                    Comment

                    • WiHuRa
                      • 11-2010
                      • 129

                      #11
                      Dzisiejszy klient jest wymagający, zwłaszcza jak jest w mieście konkurencja, raz coś mu nie spasuje i będzie narzekał. Ale nie ma co się zrażać postami na forum tylko trzeba robić swoje i konsekwentnie iść do przodu. Jak sklep będzie się prawidłowo rozwijał to i klientów będzie z czasem przybywać.

                      Powodzenia.
                      Last edited by WiHuRa; 02-09-2011, 09:40.

                      Comment

                      • grybow
                        Junior
                        • 11-2011
                        • 8

                        #12
                        Fajny ten Wasz sklepik , a jeszcze fajniejsza PIWIARNIA. Myśleliście o parasolach przed sklepem??

                        Comment

                        • Manifesto
                          Member
                          • 05-2010
                          • 70

                          #13
                          Mam pytanie - co się stało ze sklepem? Przechodząc dzisiaj zauważyłem iż zniknął szyld a w sklepie pustka i ciemność...
                          Ulubione: Trutnov: Krakonos Svetly Lezak 11, AleBrowar: Rowing Jack, Pinta: Atak Chmielu, Jabłonowo: Pils, Ciechan: Lagerowe, Kormoran: Jasne Mocno Chmielone.

                          Comment

                          • Prusak
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 4312

                            #14
                            Obecnie można sobie w centrum Przemyśla zupełnie nieźle wybrać jakieś ciekawsze piwo (oczywiście w grę nie wchodzą najbardziej zblazowane przypadki piwoszy) w sklepie monopolowym przy ulicy Kazimierza Wielkiego 2, tuż za rogiem Rynku.

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎