Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep PIWOWIN: Radzionków ul. Męczenników Oświęcimia 62

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tormod
    Junior
    • 10-2010
    • 18

    Sklep PIWOWIN: Radzionków ul. Męczenników Oświęcimia 62

    Jakiś czas temu powstał taki sklepik w Radzionkowie. Byłem tam tylko wirtualnie:
    Cena domeny: 2300 PLN (do negocjacji). Możliwość kupna na raty od 143.75 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

    Ale z tego, co widzę, można awaryjnie drożdże, sporo piwa z puszki, no i cider - jak na Ciderland przystało.
  • Khan
    Senior
    • 09-2009
    • 297

    #2
    Witam, Cieszę się, że w moich stronach powstał sklep piwowarski. Teraz tylko czekać na zwiększenie asortymentu - trzymam kciuki i stawiam kolejkę

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #3
      Dosyć dobre zaopatrzenie,chociaż w wiekszości same konserwy.Ale sporo sprzętu,drożdże i jedynie słodu brak na razie.A przede wszystkim bardzo mili właściciele.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Tormod
        Junior
        • 10-2010
        • 18

        #4
        Śpieszę poinformować...

        ... że w Piwowin pojawiło się pierwsze piwo ze słodów
        Cena domeny: 2300 PLN (do negocjacji). Możliwość kupna na raty od 143.75 PLN miesięcznie. Oferta sprzedaży znajduje się w serwisie AfterMarket.pl, największej giełdzie domen internetowych w Polsce.

        Jakoś, pewnie we wrześniu po urlopie wybiorę się do Radzionkowa, to i może przywiozę garść nowin co do planów rozwoju tej szacownej i (przeze mnie) długo oczekiwanej instytucji na Śląsku.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎