Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Monteith's, Original Ale

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Monteith's, Original Ale

    Butelka 0,33 firmowa z tłoczeniami, alkohol 4 %, eks. brak, kapsel firmowy browaru
    Kolor - herbaciany, klarowny
    Piana - drobna, średnio wysoka, nie trwała
    Zapach - delikatny karmelek
    Gaz - okey
    Smak - lekki karmel, lekki chmiel, średnio słodkie, nuta razowa, nutka ziołowa delikatna, lekka
    goryczka
    Poprawne lekkie piwo.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 3729 - moje 1839 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • GaryFisher
      Senior
      • 10-2009
      • 739

      #3
      Monteith's Original Ale [a.4%]

      Kolor: ciemny bursztyn, jak karmel, głęboki, klarowny [5]

      Piana: średnioziarnista, niezbyt wysoka, kremowego koloru, znika zaraz po nalaniu [2.5]

      Zapach: ekstraktywny, słodowo-karmelowy, aromat chmielu dosyć intensywny, w tle nuty ciemnego słodu, owoców i wina [4]

      Smak: chmielowy, baza słodowa lekko piwniczna, mało treściwa, schłodzone piwo wydaje się wodniste, na drugim planie karmel i może faktycznie nuta jagód, goryczka średnia, raczej wycofana [3.5]

      Nasycenie: wysokie, lubię takie ale tutaj tylko podkreśla wodnistość [4]

      Opakowanie: brązowa flaszka 0.33 z wytłoczoną nazwą browaru i rokiem założenia, jakby skurczona NRW skrzyżowana z Vichy, na etykiecie proste białe napisy na tle cieniowanej, ciemnej zieleni, kapsel firmowy [5]

      Uwagi: Monteith's Brewing Co., Cnr Turumaha & Herbert Sts, Greymouth. Brewed in Auckland, Timaru & Greymouth; www.monteiths.co.nz; 0800 102 337
      Zakupione w: Sklep z piwem na Fulham Palace Rd., Hammersmith, Londyn
      Degustowane: 15.01.2012r. ok. godz. 23.15GMT
      Data ważności: 04.2012
      Numer partii: 1175554A 19
      Cena: 1.69 funta
      Soundtrack: "Eliminator" by ZZ Top
      Tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎