Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie w Warszawie (piwa z małych)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zythum
    Kot Makawity
    • 08-2001
    • 8305

    Gdzie w Warszawie (piwa z małych)

    Wiem, że jest już temat Warszawa ale mnie chodzi o coś innego. Gdzie w Warszawie można się napić piwa z beczki z małych browarów. Czy są w ogóle w Warszawie takie miejsca?? bo ja nie znam a znam naprawdę dużo miejsc. Oczywiście wiem o Somie i Spżu. Chodzi mi o browary typu Lwówek, Czarnków, Namysłów (z beczki podkreślam).
    Last edited by zythum; 25-10-2001, 13:08.
    To inaczej miało być, przyjaciele,
    To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
    Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
    Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
    Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

    Rządzący światem samowładnie
    Królowie banków, fabryk, hut
    Tym mocni są, że każdy kradnie
    Bogactwa, które stwarza lud.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    W Paragrafie naprzeciw Sądu leją Belfasta, podobnie kiedyś różne piwa z Jabłonowa były dostępne w restauracji "Dolce Vita" na Marszałkowskiej.

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      O Belfascie wim o jeszcze kilku mijecach ale już Warszawiaka z Konstancina bodajże to z beczki dostać nie można.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • djot
        Senior
        • 05-2001
        • 621

        #4
        Sierpca dostaniesz w przejściu podziemnym na Dworcu Zachodnim. Na lewej ścianie od strony wejścia południowego (od przystanków autobusowych.

        Comment

        • Center
          Senior
          • 03-2003
          • 133

          #5
          Rzeczywiście słabo to wygląda z lokalnymi browarami. Czy ktoś może zna podwarszawski Browar Mazowiecki z Okuniewa? Wyobraźcie sobie, że byłem tam na miejscu, browar stoi (akurat był juz nieczynny - fajrant), więc postanowiłem dokonać zakupu w którymś z miejscowych sklepów spożywczych. Okazało się jednak, że w żadnym miejscowym sklepie nie można dostać piwa z miejscowego browaru. Dziwny to zwyczaj i chyba tylko znany w Polsce
          W jednym ze sklepów dowiedziałem się, że tego piwa nie mają w ofercie bo miejscowym nie smakuje, sic! TO JA się pytam, w takim razie jakim innym miejscowym może to piwo smakować? Niesamowite!

          Ludzie popierajcie lokalne produkty - to praca dla miejscowych!:

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #6
            beczkowe z małych?
            nie zauważyłem.

            Czy ktoś może zna podwarszawski Browar Mazowiecki z Okuniewa? Wyobraźcie sobie, że byłem tam na miejscu, browar stoi (akurat był juz nieczynny - fajrant), więc postanowiłem dokonać zakupu w którymś z miejscowych sklepów spożywczych. Okazało się jednak, że w żadnym miejscowym sklepie nie można dostać piwa z miejscowego browaru. Dziwny to zwyczaj i chyba tylko znany w Polsce
            też doświadczyłem tego co Ty.
            a piwo z Okuniewa kupiłem latem w sklepie na rynku............................................. ............Szczytna
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • yendras
              Senior
              • 12-2001
              • 2052

              #7
              Center napisał(a)
              TO JA się pytam, w takim razie jakim innym miejscowym może to piwo smakować?
              Np. miejscowym z Gniezna. Jesienią widziałem piwo z Okuniewa w sklepiku na ul. Lecha (szczegóły w Piwo_gdzie). Masz tam nawet trochę bliżej z Poznania

              Comment

              • Center
                Senior
                • 03-2003
                • 133

                #8
                Do yendras'a

                Może tak więcej informacji kolego. Mam na myśli jakąś recenzyjkę! Wnoszę też, że w Poznaniu tego piwa nie widziałeś?
                Szczerze powiedziawszy na razie siedzę w Warszawce i myślalem, że ktoś to piwo widział w okolicy stolicy

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  #9
                  Center siedzisz w Warszawie i ani razu nie przyszedłeś na spotkanie w Warszawie, nieładnie A co do piwa z małych to w Warszawie z beczki poza Jabłonowem nie uświadczysz a z butelki w sklepiku na polnej pewien wybór jest. Także w sklepiku nocnym niedaleko grzybowskiej dostaniesz Warszawiaka Mocnego
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • Center
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 133

                    #10
                    Do zythum'a

                    No bo widzisz jakby Ci to powiedzieć, tą stronkę odkryłem dopiero pod koniec lutego a zarejestrowałem się w marcu
                    A jeżeli chodzi o Warszawiaka Mocnego to już sobie kupiłem. Specjalnie pojechałem w tym celu do Konstancina (tak nawiasem mówiąc generalnie miejscowość w której jest browar nazywa się Obory). Oczywiście browar też sobie obejrzałem, z zewnątrz naturlich
                    Ale dzięki za informację, na pewno zajrzę do tego sklepu.
                    P.S. Można by też kiedyś wypić piwko - nie widzę przeciwskazań
                    Jak będziesz miał czas to mailnij na początku przyszłego tygodnia, bo w tym to się już raczej nie wyrobię. Cze!

                    Comment

                    • yendras
                      Senior
                      • 12-2001
                      • 2052

                      #11
                      Center napisał(a)
                      Do yendras'a

                      Może tak więcej informacji kolego. Mam na myśli jakąś recenzyjkę! Wnoszę też, że w Poznaniu tego piwa nie widziałeś?
                      Recenzyjek szukaj w Piwo_konkretnie, ja się nie wypowiadam, bo nie zakupiłem wówczas tego piwa (nawet nie pamiętam dlaczego ). W Poznaniu obecności Okuniewa nie stwierdzono.

                      Comment

                      • And69
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 1487

                        #12
                        Co do Okuniewa , będąc tam w zeszłym tygodniu zakupiłem trochę piwka . Dowiedziałem się że ich wyroby można dostać m/n w jakimś sklepiku na ul. Stalowej i Ząbkowskiej . Zaczeli też produkować 3 nowe piwa Biesiadne , Bursztynowe i Staropolskie .

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎