Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2012.03.01-02 - Belgia, Heule - Alvinne Craft Beer Festival

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    2012.03.01-02 - Belgia, Heule - Alvinne Craft Beer Festival

    Belgijski Picobrowar Alvinne organizuje w dniach 1-2 marca 2012 festiwal piw rzemieślniczych. Na razie na stronie poza datą jest tylko link do piwnego sklepu specjalistycznego, który prowadzi, jak się domyślam, właściciel browarku.
    Browarek i sklep (przy tej samej ulicy, ale inny numer) mieści się w miasteczku Heule, satelicie Kortrijk. Festiwal pewnie będzie w tym samym miejscu. na podstawie asortymentu sklepu można domyślić się co będzie reprezentowane na festiwalu.

    festiwal: www.acbf.be
    sklep: www.alvinnebeershop.be
    browarek: www.alvinne.be
    Last edited by Pendragon; 10-07-2011, 16:23.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    #2
    Ja Chcę Tam Być.

    ...i mam nadzieję, że niecałe osiem miesięcy wystarczy na napełnienie w tym celu świnki-skarbonki
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja Chcę Tam Być.

      ...i mam nadzieję, że niecałe osiem miesięcy wystarczy na napełnienie w tym celu świnki-skarbonki
      Świnki to lepiej zostaw w spokoju

      Fajnie, że taki odległy termin, jest realna szansa na zwarcie szeregów i występ zagramaniczny
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Micho441
        • 04-2008
        • 812

        #4
        Browarek i sklep jest przeniesiony z Heule do Moen - Vaartstaat 4a a jak wynika z poniższej notatki browarek jest na sprzedaż.
        Z powodu zamieszania przeprowadzkowego zamówienia złożone do sklepu - 10% znizki.


        ..."PICO Browar ALVINNE

        CRAFT Beer Festival ALVINNE: WWW.ACBF.BE

        14/03/2011
        Sklep: ważne informacje!

        Sklep jest przeniesiony do Moen. Miej oko na tej stronie. Data otwarcia zostaną ogłoszone wkrótce.



        01.03.2011
        Grupa wizyt w roku 2011: ważne informacje!


        Nasz ruch w tym roku wstępny Moen trudne do grupy wizyt z wyprzedzeniem zaplanować. Proszę wziąć to pod uwagę. Skontaktuj się z nami i zobaczymy, co jest możliwe!



        18/11/2010
        Van Heule do Moen ... Browar Pico Browar!



        Zgadza się, jesteśmy już kamieniem milowym w naszej krótkiej egzystencji. Każdy, kto kiedykolwiek przyniosła wizyta w browarze niewątpliwie zauważyłeś, mamy do czynienia na dotkliwy brak przestrzeni. Co więcej, popyt na piwo jest większy niż to, co możemy zaoferować. Problem luksus, ale jeden problem. Poszukiwania odpowiedniej lokalizacji Moen przyniósł nam gdzie jesteśmy nad brzegiem kanału-Kortrijk Bossuit kupił stary budynek przemysłowy. Jest nowy system parzenia 20 hektolitrów (hl prąd 5), co pozwala nam kilka lat naszej rocznej produkcji z 500 hl do 1500 hl może wzrosnąć. Piwiarni i pozostanie poddaszu test jest raczej test. W ciągu ostatnich miesięcy były zajęte w najbliższych miesiącach jest jeszcze bardziej zatłoczone. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, w wyniku upadku z 2011 Alvinne naszych nowych kotłów warzenia piwa. Patrzymy w przyszłość z wielkim entuzjazmem i pasją do nowego projektu. Będziemy się na nasz newsletter z pewnością świadomy.

        Co z naszymi istniejącego zakładu w Heule? Cóż, szukamy kogoś z działalności Heule pasja może kontynuować. Instalacja z wyjątkiem linii rozlewniczej do przejęcia w całości. Wolimy Heule przejęcia się. Zainteresowane strony mogą naprawdę zacząć od razu, a nie zmaganie się formalności (podatek, FASFC ...). Oczywiście, zapewniamy niezbędne wskazówki i know-how, mamy do dyspozycji nabywcy. Zainteresowane strony mogą się z nami skontaktować.

        Z powodu mojego lenistwa - tłumaczenie tekstu - orginał google.

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
          Browarek i sklep jest przeniesiony z Heule do Moen - Vaartstaat 4a
          No to zamiast na północ to trzeba wybrać się na południe od Kortrijk. Google twierdzi, że ten adres należy do Zwevegem, ale co tam.
          Jeszcze dziś premiera nowej wersji piwnej mapy Belgii.
          Last edited by Pendragon; 10-07-2011, 18:04.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • darko
            Senior
            • 06-2003
            • 2078

            #6
            Ten browar to całkiem ciekawie przerobione schładzalniki do mleka .

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
              Z powodu mojego lenistwa - tłumaczenie tekstu - orginał google.
              Micho, mogłeś chociaż oczywiste błędy poprawić. Proszę nie śmiecić takimi "tłumaczeniami", kto będzie potrzebował, to TAKIE tłumaczenie sam sobie zrobi
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎