Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - dojazd

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Senior
    • 06-2002
    • 2814

    2011.09.09-11 - X Wielki Zlot Forumowiczów [Olsztyn] - dojazd

    Wybiera się ktoś z Częstochowy lub okolic?
    Jest jedno wolne miejsce w samochodzie.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!
  • Łysa
    Member
    • 08-2006
    • 73

    #2
    Ja jadę pociągiem z Lublina. Pewnie przez Warszawę. Kto się dosiada?
    Sorry za błędy, ale mam udokumentowaną dysortografię

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Wyjazd w czwartek najprawdopodobniej z Opola i powrót najpewniej do Opola w poniedziałek - adminobusik - możliwe 7 miejsc do obsadzenia
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • Rycho_128
        Senior
        • 03-2007
        • 1039

        #4
        Z Gdańska

        Oczywiście to jeszcze nic pewnego, bo szmat czasu, ale wszystko wskazuje na to, że będę miał 2 miejsca. Auto co prawda nienajnowsze i ciasnawe (dlatego, że ciasnawe nie piszę o trzech miejscach, bo wtedy to o bagażu raczej by można zapomnieć), ale na plus że małopalące (diesel) więc taniej będzie. Zresztą od majbacha ważniejsze dobre towarzystwo . Wyjazd w piątek rano z Gdańska (Łostowice, ewentualnie Orunia Grn.), późnej Starogard (bierzemy Pendragona), później po drodze - ale to jeszcze nieustalone - Gościszewo (bierzemy piwo) a później już prosto do Waszeci (Waszeta?), jak zwał, tak zwał. Powrót planujemy - uwaga - w poniedziałek, ruszymy, jak się wyśpimy.
        Last edited by Rycho_128; 28-07-2011, 14:02.
        Gdański Browar WaRy
        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #5
          To i ja sie dopiszę. Ja z Wawy jadę w piątek i jestem w stanie zabrać 4 chętnych do wspólnej wyprawy ku . Wracam oczywiście w niedziele.
          Aha kierowca mile widziany
          Last edited by fuliano; 28-07-2011, 14:22.

          Comment

          • docent
            Senior
            • 10-2002
            • 5205

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
            To i ja sie dopiszę. Ja z Wawy jadę w piątek i jestem w stanie zabrać 4 chętnych do wspólnej wyprawy ku . Wracam oczywiście w niedziele.
            Aha kierowca mile widziany
            Ja bym się wstępnie pisał na pasażera
            Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
            Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
            Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
            Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

            Comment

            • Łysa
              Member
              • 08-2006
              • 73

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
              Ja bym się wstępnie pisał na pasażera
              Ja wstępnie również z przyjemnością
              Sorry za błędy, ale mam udokumentowaną dysortografię

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                To i ja sie dopiszę. Ja z Wawy jadę w piątek i jestem w stanie zabrać 4 chętnych do wspólnej wyprawy ku . Wracam oczywiście w niedziele.
                Aha kierowca mile widziany
                Ja z Gwiazdą wstępnie też; jeśli nie wpadnie hiszpańska inkwizycja...

                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • Łysa
                  Member
                  • 08-2006
                  • 73

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja z Gwiazdą wstępnie też; jeśli nie wpadnie hiszpańska inkwizycja...

                  No to mamy komplet !
                  Sorry za błędy, ale mam udokumentowaną dysortografię

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Łysa Wyświetlenie odpowiedzi
                    No to mamy komplet !
                    Tak? A kto prowadzi?
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9731

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tak? A kto prowadzi?
                      Łysa daje radę, pod warunkiem, że nie zapomni włączyć świateł i zapiąć pasów!

                      Comment

                      • fuliano
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1825

                        #12
                        No ja mogę, ale nie zawsze koniecznie czuję taka potrzebę
                        Miałem tu na myśli np. niedzielę?
                        OK to komplet jest już

                        Comment

                        • Łysa
                          Member
                          • 08-2006
                          • 73

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Łysa daje radę, pod warunkiem, że nie zapomni włączyć świateł i zapiąć pasów!
                          Jest ryzyko, jest zabawa
                          Sorry za błędy, ale mam udokumentowaną dysortografię

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23792

                            #14
                            Jest ryzyko, jest wpierd...

                            oorety, to nie ten temat
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Wiktoria
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 796

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wyjazd w czwartek najprawdopodobniej z Opola i powrót najpewniej do Opola w poniedziałek - adminobusik - możliwe 7 miejsc do obsadzenia
                              No pięknie - naobiecywali, a nawet się przypomnieli, a teraz wystawili miejsca w aucie na licytację .

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎