Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Rabka, Parkowa 45, Mon Ami

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Rabka, Parkowa 45, Mon Ami

    Spędzając czas wakacyjny w okolicach Rabki namierzyłem lokal w którym leją Spiża (z Wrocławia zdaniem barmanki - ale jak to jest to nie wiem) zamiast standardowego w tych okolicach Żywca. Cena - 5 zł też była zachęcająca (w cenie były orzeszki). Smakował, ale jest naprawdę nie mam pojęcia bo byłem prosto ze szlaku i wypiłbym wszystko co zimne. Nazwy nie uchwyciłem może ktoś będzie to może będzie bardziej uważny (gorąco było strasznie). Ale cóż i tak to fajna odmiana od okocimio - żywców.
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    #2
    Jak Ci smakowało to nie może być Spiż, nawet po poprawce na łazęgę, góry i słońce

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
      Jak Ci smakowało to nie może być Spiż, nawet po poprawce na łazęgę, góry i słońce
      Ja Spiża nie piłem od lat 10 (z okładem). Nie śledzę też losów tej marki. Biorąc pod uwagę fakt, że forumowi wrocławianie na spotkania się tam nie umawiają to pewnie rewelacja smakowa nie jest. Ale może to też kwestia ceny. Ja byłem skonany więc spożyłem w szybkim tempie. Ale jak napisałem nie moglem być wtedy wiarygodny

      Comment

      • ucho
        Senior
        • 05-2010
        • 500

        #4
        Szukam tej Parkowej 32 na targeo i nie widzę. Na pewno to jest dobry adres? Może Parkowa 2, Parkowa 3 albo Orkana 32?

        Comment

        • relaksio
          Member
          • 01-2009
          • 96

          #5
          MON AMI

          Orkana 31,możliwy też 45.W sieci częściej występuje 31,więc to pewnie to.Na lokalu nie mogłem się doszukać numeru.
          Pomyłka stąd,że na Orkana jest też Kawiarnia PARKOWA (w niej tylko koncernowe).Ulica zaś dochodzi do Orkana.
          Nie wiem czy bayern71 ze zmęczenia pomylił cenę ,ale kilka dni temu byłem i lali za 6 zł.
          Niewielka kawiarnia z tarasem i tablicą-potykaczem przed wejściem.Po kilku godzinach na szlaku na pewno warto.
          Zwłaszcza,że znajduje się kilka kroków od trasy.
          POLAKIEM jestem i dobre
          PIWO nie jest mi obce...

          Comment

          • ucho
            Senior
            • 05-2010
            • 500

            #6
            Jeżeli tak wygląda Mon Ami, to po otoczeniu można stwierdzić, że zapewne jest numer to 45. Oczywiście zakładając, że adresy na targeo to stan faktyczny. W każdym razie - namierzone!

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              Wydaje mi się, że na tym obrazku widzę neon Bernarda?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • relaksio
                Member
                • 01-2009
                • 96

                #8
                Z tego co pamiętam,to jest neon kawy.
                POLAKIEM jestem i dobre
                PIWO nie jest mi obce...

                Comment

                • Sudety
                  Member
                  • 02-2013
                  • 70

                  #9
                  Czy ten lokal jeszcze istnieje?

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎