Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Remonty, przebudowy - jak jechać, żeby nie stać

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    Remonty, przebudowy - jak jechać, żeby nie stać

    Zakładam nowy temat ogólny, żeby funkcjonował dłużej niż pytanie które chcę zadać.
    Jako że ostatnio na drogach same remonty i przebudowy i jeszcze trochę to potrwa w tym temacie można zadać pytania o przejezdność wybranych dróg i może ktoś odpowie

    To zaczynam - Warszawa - Katowice - gierkówka w remontach, a do tego wylot z Wawy też - jechał ktoś gierkówką ostatnio - czy rzeczywiście jest taki sajgon?

    Rozważam objazd przez Sochaczew, Łowicz, Stryków i później bocznymi minąć Łódź (Brzeziny, Koluszki, Moszczenica) i wypaść w Piotrkowie. Tylko, czy nie "zamieni stryjek siekierkę na kijek"?
    Last edited by iron; 06-08-2011, 10:20.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna
  • hasintus
    Senior
    • 07-2006
    • 850

    #2
    Zależy gdzie chcesz jechać, my ostatnio do Żywca jechaliśmy na Kraków i w Jędrzejowie odbiliśmy na Katowicką.

    Comment

    • Fala
      Senior
      • 07-2004
      • 671

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
      Zależy gdzie chcesz jechać, my ostatnio do Żywca jechaliśmy na Kraków i w Jędrzejowie odbiliśmy na Katowicką.
      ... i jak, bo ja planowałem jechać na Żywiec (i dalej na Słowację) przez Kraków?
      Napis: "ściągnięto 99%" cieszy tylko przez pierwsze pół godziny.
      Admin ma zawsze rację

      PIWOSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
        Zależy gdzie chcesz jechać, my ostatnio do Żywca jechaliśmy na Kraków i w Jędrzejowie odbiliśmy na Katowicką.
        Z Wawy do Katowic w środę rano.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika hasintus Wyświetlenie odpowiedzi
          Zależy gdzie chcesz jechać, my ostatnio do Żywca jechaliśmy na Kraków i w Jędrzejowie odbiliśmy na Katowicką.
          Czyli przez Radom, Kielce, Jędrzejów i Zawiercie i Siewierz - i jak droga - bez remontów i zatorów?
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Czyli przez Radom, Kielce, Jędrzejów i Zawiercie i Siewierz - i jak droga - bez remontów i zatorów?
            Ta jechałem wracając z Żywca, wtedy była ok.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
              Czyli przez Radom, .....
              Wyjazd na Radom to jakaś tragedia, jeden pas zamknięty, często korki. Sprawdź co jakiś np na tvnwarszawa.pl mapkę z korkami. Teraz , a przecież jest sobota, po 18-ej, korek w okolicach Raszyna.

              Comment

              • hasintus
                Senior
                • 07-2006
                • 850

                #8
                Dodatkowo w Zawierciu można uzupełnić płyny.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wyjazd na Radom to jakaś tragedia, jeden pas zamknięty, często korki. Sprawdź co jakiś np na tvnwarszawa.pl mapkę z korkami. Teraz , a przecież jest sobota, po 18-ej, korek w okolicach Raszyna.
                  Jak jadę do rozjazdu w Jankach to tylko kanałami przez Opacz, przemykasz szybciutko i wyjeżdżasz przy samych Jankach omijając całą al. Krakowską
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jak jadę do rozjazdu w Jankach to tylko kanałami przez Opacz, przemykasz szybciutko i wyjeżdżasz przy samych Jankach omijając całą al. Krakowską
                    Prześlij mi proszę namiary na te kanały na PWsa
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4994

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                      Prześlij mi proszę namiary na te kanały na PWsa
                      Oj egoista z Ciebie!
                      Chyba po to jest ten temat by wszyscy bizowicze mieli latwiej, czyz nie?
                      5400 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        #12
                        To ja już chyba wybrałem: Warszawa - Piaseczno - Magdalenka - Radom - Kielce - Jędrzejów - Zawiercie (na wynos) - Katowice
                        Last edited by iron; 06-08-2011, 22:51.
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Oj egoista z Ciebie!
                          Chyba po to jest ten temat by wszyscy bizowicze mieli latwiej, czyz nie?
                          Masz rację - zwłaszcza Tobie się to przyda

                          Ale jak najbardziej - Becik dawaj skróta tutaj.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            Warszawa - Piaseczno - Magdalenka
                            Świetny wybór. Jechałem tak raz do Łodzi w przeddzień Wigilii i byłem zaskoczony, jak fajnie udało się ominąć dzikie tłumy na Krakowskiej.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4994

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Masz rację - zwłaszcza Tobie się to przyda
                              Nie znasz dnia ani godziny, a nuz sie przyda
                              5400 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎