Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kłopotowskiego 33, Babalu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Kłopotowskiego 33, Babalu

    No, żeby tego lokalu tu nie było opisanego to istny skandal. położony zaraz przy skrzyżowaniu z Targową.
    Jak na razie, z tego co wiem, jedyna w Warszawie knajpa open fusion, czyli płacisz raz (w tygodniu 29.99 od piątku do niedzieli parę złotych więcej) i jesz ile chcesz, do oporu, nawet przez cały dzień. Jeść jest co, smaczne jedzenie w stylu bufetu szwedzkiego, codziennie jest zawsze coś nowego, na gorąco, na zimno, zupki, sałatki, wok, który sam sobie komponujesz.
    Za każdym razem jak tam jestem zjadam co najmniej 3 obiady, ale głównie dlatego, że są smaczne jak cholera. Lokal głównie zarabia na napojach więc te są drogie, 0,5l żołądkowej de luxe to ok 50 zł.
    Z piw jedynie produkty KP więc bez rewelacji.
    Tam warto chodzić na smaczne jedzenie i posiedzieć, najlepiej przy wódeczce cały wieczór do oporu.

    strona: http://www.babalu.pl
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    No, żeby tego lokalu tu nie było opisanego to istny skandal.

    Z piw jedynie produkty KP więc bez rewelacji.
    Ja się nie dziwię.
    Last edited by arcy; 09-08-2011, 13:25.

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #3
      Jakby każdy zaczął opisywać lokale z piwami z KP to w samej Bydgoszczy przybyłoby z 20 "ciekawych pozycji".

      Comment

      • grzeber
        Senior
        • 05-2002
        • 2866

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak na razie, z tego co wiem, jedyna w Warszawie knajpa open fusion, czyli płacisz raz (w tygodniu 29.99 od piątku do niedzieli parę złotych więcej) i jesz ile chcesz, do oporu, nawet przez cały dzień.
        Becik, jest jeszcze Canton przy Płockiej ( http://www.canton.net.pl/ ) do picia mają chyba Okocim i Carlsberg. Jedzenia jeszcze nie sprawdzałem.
        pozdrawiam
        www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja się nie dziwię.
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
          Jakby każdy zaczął opisywać lokale z piwami z KP to w samej Bydgoszczy przybyłoby z 20 "ciekawych pozycji".
          Jakby Koledzy zwrócili uwagę, to mi nie chodzi w poście o piwo tylko o walory kulinarne oraz biesiadne które polecam w tym lokalu i to głównie przy wódce. Sądzę, ze oprócz mnie znajdzie się jeszcze kilka osób, które z przyjemnością tam zajrzą pomiędzy jednym czy drugim piwem.

          Dzięki Grzeber za namiary, lokal wpisany na listy "do odwiedzenia"
          Last edited by becik; 09-08-2011, 14:06.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            Ależ bardzo proszę. Tylko z tym skandalem to zdrowo przesadziłeś. Zwłaszcza, że nie opisano tu jeszcze np. Baru Ułańskiego w Bedlnie z jego przepysznymi polędwiczkami w sosie wiśniowym i z kluseczkami półfrancuskimi.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Ależ bardzo proszę. Tylko z tym skandalem to zdrowo przesadziłeś.
              Czepiasz się z zasady czy po prostu już tak masz?

              Każdy kto ma choć odrobinę wyobraźni wie, ze użyte słowo "skandal" ma trochę inny kontekst tym bardziej, ze nie od dziś opisuję lokale godne moim zdaniem polecenia nie tylko pod kątem piwnym ale także kulinarnym.

              Jeśli uważasz, że jakiś lokal jest wart opisania nie tylko pod względem piwnym ale tez kulinarnym to po prostu opisz go, a nie nadmieniasz w innym temacie.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeśli uważasz, że jakiś lokal jest wart opisania nie tylko pod względem piwnym ale tez kulinarnym to po prostu opisz go, a nie nadmieniasz w innym temacie.
                Na pewno nie zrobię tego w dziale "Piwo - Gdzie".

                Comment

                • Maggyk
                  Szara Adminiscjencja
                  • 05-2004
                  • 5615

                  #9
                  Panowie proszę o trzymanie się zasad działu.
                  Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                  Piwo domowe -
                  Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                  Reklama w BROWARZE
                  PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Na pewno nie zrobię tego w dziale "Piwo - Gdzie".
                    Ja robię tak, jak dotychczas, a co Ty zrobisz lub nie - mnie nie interesuje. Masz uwagi, pisz na PW bo zaśmiecasz wątek.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Panowie proszę o trzymanie się zasad działu.
                    Przepraszam, obiecuję już pisać tylko w temacie
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎