Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Słowenia, Koper, Vanganelska cesta 20, Emonec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9729

    Słowenia, Koper, Vanganelska cesta 20, Emonec

    Jedyny z browarów restauracyjnych, który miałem przyjemność odwiedzić w czasie wakacji w Słowenii.
    Bardzo możliwe, że Fala się tam wybierze (pozdrówka!), razem nie daliśmy rady, bo otwierają dopiero o 11.30 .
    Lokal mieści się w czarnej d**ie, w dzielnicy serwisów samochodowych i magazynów. Na dodatek dojazd jest utrudniony, bo chłopaki robią obwodnicę Kopru i niektórych zjazdów nie ma (ale będą!).
    Budynek jest brzydki, industrialny, z lat 70-80-tych XX w. W środku także wystrój kulawy, osiedlowy bardziej, nie pociąga, aby usiąść i pobiesiadować.
    Sytuację ratuje ogródek, który wieczorem się stopniowo zapełnia, przeważnie słoweńskimi rodzinami na kolacji.
    Posiłki bardzo obfite, dość smaczne, cenowo akceptowalne, ale z pewnością nie tanie. Zaskakująco elegancki kibelek, w porównaniu z resztą "wystroju".
    Warzą dwa piwa, svetli lager i temni lager, można je także kupić na wynos (jak ja byłem, jedynie w litrowych PET-ach). Strona: www.emonec.eu, ze żle zaznaczoną lokalizacją...

    PS. Gdyby jakiś "wafelkowy freak" zapragnął podstawkę z tegoż browaru, proszę o kontakt na PW (mam jeszcze kilka "luźnych").
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎