Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Leczkowa 18, Pub Polufka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Blackmas
    PremiumUżytkownik
    • 08-2011
    • 26

    Gdańsk, Leczkowa 18, Pub Polufka

    Witam, chciałbym zaprosić wszystkich do stosunkowo młodego pubu we Wrzeszczu (osiedle akademików PG - były klub Orbital).

    W ofercie m.in lany Skalak (jasna 11 i ciemna 13) oraz czeskie i ukraińskie piwa butelkowe. Pełna oferta wraz z cenami: Cennik/


    Czynne:
    pon-czw: 16-01, pt-sob: 16-03, ndz: 18-24

    polufka.pl
    facebook
    Last edited by Pendragon; 05-11-2012, 18:02.
  • beaviso
    Senior
    • 02-2010
    • 215

    #2
    Gdzie Wy byliście gdy ja studiowałem na PG? Fakt, dawno temu, już w "naście" lat to się liczy :P Inna sprawa, że pewnie i tak wtedy nie miałbym za co kupić, obecnie ulubionego, Biłego. Gratulacje za pomysł i powodzenia!

    M.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Na pewno wpadnę w niedalekiej przyszłości, mimo że do Duszka mam bliżej.
      No ale odwiedzić, zobaczyć, pogadać trzeba. Ale to już po 15 września, gdy będziecie się otwierać wcześniej.
      Nawet znam historię nazwy pubu
      Last edited by Pendragon; 06-09-2011, 11:05.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13949

        #4
        PS.
        Dopiero teraz widzę, że na stronie głównej jest wszystko wyjaśnione skąd się nazwa wzięła.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Blackmas
          PremiumUżytkownik
          • 08-2011
          • 26

          #5
          Dni piwa pszenicznego w Pubie Polufka!

          W dniach 19-25.09.2011. Pub Polufka zaprasza na tydzień piwa pszenicznego.
          Piwa pszeniczne znajdujące się w stałej ofercie pubu będą dostępne w promocyjnej cenie – nawet 20% taniej!
          Ponadto przygotowaliśmy na tą okazję specjalne menu piwne, w którym znajda się różnego rodzaju wariacje smakowe z piwem pszenicznym w roli głównej.

          Rozszerzony zostanie także asortyment przekąsek, w którym od teraz znajdą się popularne przekąski z Europy Wschodniej.

          Comment

          • Wrotka
            Member
            • 10-2009
            • 35

            #6
            Do Polufki trafiłem przez przypadek, będąc na wakacjach w Gdańsku. Szczęście tym razem mi dopisało - pub jest nowy, ale już ma klimat. Gry planszowe, dobre piwo, bar obklejony podkładkami, dobre piwo, telewizor z dekoderem, dobre piwo, piłkarzyki i dobre piwo.
            Ceny nie odbiegają od średniej krajowej, a plusem jest to, że rzeczywiście można się tego piwa za 5 złotych napić. Jeśli ktoś chce droższe, to niech pije. Ale dobry skalaczek, czy lwowskie za piątaka mają
            Za minus uważam brak darthów.


            Polecam, spędziłem tam każdy wieczór pobytu w Gdańsku.
            www.reddragon.pl <--- najlepsza internetowa gra w przeglądarce. Mi zabrała 5 lat życia. Polecam!

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9731

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wrotka Wyświetlenie odpowiedzi
              Za minus uważam brak darthów.
              Znaczy..., są same vadery?

              Sorka, piątek po południu, się nie mogłem powstrzymać...

              Comment

              • Wrotka
                Member
                • 10-2009
                • 35

                #8
                Cholera, vaderów też nie ma - kolejny minus knajpy

                Ale jest za to Slavutych Ice. Idealny na kaca. O!
                Last edited by Wrotka; 01-10-2011, 13:56.
                www.reddragon.pl <--- najlepsza internetowa gra w przeglądarce. Mi zabrała 5 lat życia. Polecam!

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Polufka zaliczona. Trochę sterylnie, ludziów mało, ale ponoć studenty zaczynają pić po 21. Do Duszka mam te 15 minut bliżej , więc przy nim zostanę. Ale jeśli ustanowi się jakieś spotkanie w większym gronie, to czemu nie? Jest jeden minus - piwa przemrożone, ale wszyscy mieli wrażenie, że obsługa podsłuchała narzekania na temperaturę i następne Skalaki miały już ze 2 stopnie więcej - obyło się zatem bez interwencji

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Blackmas
                    PremiumUżytkownik
                    • 08-2011
                    • 26

                    #10
                    W naszej ofercie pojawiły się dwa nowe piwa butelkowe z Ukrainy - Biały Lew (pszeniczne piwo z browaru lwowskiego) i Slavutycz Svitle. Zainteresowanych zapraszamy do spróbowania.

                    Comment

                    • Blackmas
                      PremiumUżytkownik
                      • 08-2011
                      • 26

                      #11
                      Kolejna nowość w naszej ofercie - piwo Maćkowe Malinowe To już drugie polskie piwo dostępne w Polufce. Zapraszamy.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        Litości, Duszku oraz ty pubie Polufko, nie idźcie tą drogą!

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Blackmas
                          PremiumUżytkownik
                          • 08-2011
                          • 26

                          #13
                          Pendragon: Może piwo nie jest wybitne, ale decyzję pozostawiamy klientom

                          Do oferty powracają sucharki Kirieshki i kalmary suszone. Tym razem zdecydowaliśmy się na większy wybór smaków.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            #14
                            Gdyby ktoś nie mógł trafić, to wejście do Polufki znajduje się w tej bramie, tam gdzie te wymalowane ognie.
                            Street View

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Blackmas
                              PremiumUżytkownik
                              • 08-2011
                              • 26

                              #15
                              Od dziś w Polufce dostępny jest beczkowy Obolon. Na początek proponujemy Obolona Premium w cenie 7zł/0,5l, a w sierpniu w ofercie pojawią się także inne rodzaje piwa z Kijowa.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎