Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Największa głupota, jaką palnąłem w życiu to...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wasyll
    Senior
    • 09-2008
    • 1823

    Największa głupota, jaką palnąłem w życiu to...

    Od razu mówię, że nie widziałem takiego tematu, więc, jak coś to nie obrzucajcie mnie błotem od razu

    Pamiętam, jak kiedyś spotkałem ciotkę będąc na mieście. Na chwilę się zatrzymałem, żeby porozmawiać, ale ogólnie panował wielki pośpiech. Ciotka też się spieszyła, mówiła, że musi już iść itd., mówiąc na końcu "pozdrów mamę"! Nie zastanawiając się długo odpowiedziałem szybko 'Ty też' z wielkim uśmiechem, zapominając o tym, że Jej mama niedawno zmarła. Szybko skuliłem ogon i uciekałem, jak szybko tylko mogłem...

    No ale teraz z chęcią posłucham co inni majądo powiedzenia
    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!
  • PiwnicaPiwa
    Junior
    • 07-2011
    • 21

    #2
    Fajny temat, bo będziemy mogli pośmiać się sami z siebie. Rzadkość w naszym narodzie.
    Proszę, oto moje potknięcia.

    Mamy w naszej Bacówce nad barem powieszone trzy dzwonki, celem wiadomym, przywołania kogoś z nas do baru. I jak to bywa wzorem piszcząco-gwiżdząco-muzykojących zabawek dzieci oraz obietnic polityków, co za dużo to drażni. Więc dnia pewnego słyszymy jak ktoś dzwoni jak na pożar bądź sumę w kościele. No permanentnie DZWONI. Wychodzę na bar i z uśmiechem mówię:
    -Wie Pan, u nas, w górach jest takie powiedzonko: Tylko duży baran ma tyle siły by tak mocno dzwonić.
    I, ups. Ugryzłem się w język. Wszak to nasz gość. Całą sytuację uratowała żona Pana, która powiedziała krótko: Widzisz Staszek, nawet Pan się na Tobie poznał.

    Druga sytuacja związana jest z moją niechęcią do ruchu promowanego przez Panie Szczukę i Gretkowską. I razu pewnego widząc Panią epatującą ogromną przypinką Partii Kobiet i Dzieci zapałałem chęcią poznania podstawowych postulatów tejże. I pod koniec rozmowy (złośliwie) stwierdziłem, że i owszem, pasuje mi to, a nawet ja i kolega wstąpimy do tej Partii i, podejrzewam, że będziemy tam jedynymi prawdziwymi członkami.
    Szpetny był żart, oj szpetny.
    "Ostatni wspaniały przebłysk samochodowego geniuszu zaprezentowała nam Toyota, która w późnych latach 60 wypuściła na rynki świata samochody, które się nie psuły." Jeremy Clarkson

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #3
      Oj to nie temat dla mnie - tyle tych głupot było, a każda nielicha, że nie mogę się zdecydować

      Może tak - największą głupotę zrobili moi rodzice, że mnie spłodzili

      P.S. Kocham ich i doceniam, że ze mną wytrzymali, tak jak kocham Małążonkę i też doceniam, że ze mną wytrzymuje...
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎