Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Guinness, Guinness Black Lager

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4996

    Guinness, Guinness Black Lager

    330ml; Alk. 4.5%
    Slaba piana bardzo szybko opada do zera.
    Na opisywanie tych mizernych "doznan" smakowych jakich to piwo dostarcza po prostu szkoda czasu.
    Attached Files
    5400 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    #2
    "Cold brewed"? Cóż to niby znaczy w odniesieniu do piwa?
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Umownie zaliczone przezemnie do stołecznego browaru aczkolwiek mam wątpliwości czy nie jest warzone w należącym do tej samej grupy piwowarskiej i specjalizującym się w lagerach, browarze Harp z miejscowości Dundalk. Tak czy siak:
      PIANA: zupełnie bez porównania do klasycznego Guinnessa. Mizerna, szybko zanikająca po nalaniu. Jedyne podobieństwo to jej kolor z lekkko kremowym odcieniem.
      KOLOR: tu przyznam że dopiero po nalaniu do szklanki wyjaśniło mi się jaki on będzie gdyż mimo słowa Guinness kojarzącego mi się z czernią słowo lager nasuwało skojarzenia mimo wszystko z barwą złotą. Ostatecznie okazało iż to mocna zdecydowana czerń.
      SMAK: zupełnie nie miałem pojęcia jak może ono smakować. Po próbie organoleptycznej okazało się iż to połączenie klasycznego stouta Guinnessa jakby nieco rozcieńczonego zwykłym lagerem co zaskutkowało m.in tym iż nie czuć kawowego posmaku. Alkohol 4,5 %. Przez producenta określone jako orzeźwiajacy lager z (co by to nie znaczyło w marketningowym slangu) „unikalnym charakterem Guinnessa”
      NAGAZOWANIE: słabe. Brak gazowej torpedy czyli widgeta która eksploduje w puszkach i butelkach klasycznego stouta z St. James Gate Brewery.
      OPAKOWANIE: nowoczesna technopołyskująca eta nawiązująca do czarnego Guinnessa tym razem jednak w srebrno-granatowej kolorystyce. Własny kapsel z grafiką.
      Attached Files
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎