Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Błąd w zamówieniu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dzidek64
    Junior
    • 08-2011
    • 6

    Błąd w zamówieniu

    Witam! Jestem nowy i właśnie zamówiłem zestaw surowców niestety nie zaznaczyłem "śrutowanie". Jak mogę to zmienić? Już dostałem nr.zlecenia i konto na które wpłacić i teraz nie da się wrócić do "sklepu".
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Może tu ?
    Witamy w sklepie piwowarów dla Piwowarów! Polecamy szeroki asortyment produktów do warzenia piwa w domu. Szczególnie polecamy nasze wielokrotnie wypróbowane zestawy surowców. Jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz, proponujemy przejść na listę wszystkich produktów "szybkie zamawia
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • wogosz
      Senior
      • 12-2005
      • 1007

      #3
      W Hanysowie jest sporo piwowarów. Poproś kolegów, któryś na pewno pozwoli skorzystać ze swojego śrutownika.

      Comment

      • krys123
        Member
        • 01-2010
        • 37

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dzidek64 Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam! Jestem nowy i właśnie zamówiłem zestaw surowców niestety nie zaznaczyłem "śrutowanie". Jak mogę to zmienić? Już dostałem nr.zlecenia i konto na które wpłacić i teraz nie da się wrócić do "sklepu".
        Napisz do sklepu. Poprawią zlecenie, ześrutują i po sprawie.

        Comment

        • Dzidek64
          Junior
          • 08-2011
          • 6

          #5
          ok.dzięki tak też zrobiłem

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23792

            #6
            W/s zamówień najlepiej pisać bezpośrednio na maila: sklep@centrumpiwowarstwa.pl
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Dzidek64
              Junior
              • 08-2011
              • 6

              #7
              Dzięki. Już dostałem odpowiedź że ześrutują Tak więc czekam na paczkę i zabieram się za moją I warkę

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎