Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Haandbryggeriet, Odin's Tipple

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    Haandbryggeriet, Odin's Tipple

    Imperial Stout
    Butelka 500ml; Alk. 11%
    Piana dosc szybko opada do zera.
    Bardzo tresciwy smak, kawa, gorzka czekolada, karmel i rodzynki, a nawet nieco wedzonosci.
    Alkohol delikatnie szczypie.
    Dobre.
    Attached Files
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    #2
    Aromat - raczej skromny, czuć palone słody, suszone owoce
    Piana - dość wysoka, sycząc znika szybo praktycznie nic nie zostawiając, ale barwę ma praktycznie brązową
    Barwa - smolisto-ciemnobrązowa, praktycznie nieprzejrzysta
    Wysycenie - myślałem po pianie, że będzie wyższe, ale musuje w porządku
    Smak - kawa /albo likier kawowy/, rodzynki, suszone śliwki, trochę dojrzałych wiśni albo czereśni, te owoce są bardzo fajne, wyraźne, gorzka czekolada. Alkohol trochę czuć [ale dużo mniej niż w ich bareley wine Jækel, którego piłem niedawno, a który ma "tylko" 9% alk.]. W ustach pozostaje posmak wspomnianych owoców i mocno palonej kawy. Alkohol bardziej rozgrzewa i drapie. Latarnik wyczuł wędzoność, moim zdaniem ma coś jakby leżakowało w drewnianej beczce
    Treściwość - bardzo wysoka

    Nie jestem wielkim fanem (R)ISów, ale ten imperial stout jest w kategorii superciężkiej jest moim zdaniem piwem piwem zasługującym na duże uznanie. Esencjonalne, dobrze zbudowane, bogate a alkohol choć czuć, to jest utrzymany w ryzach - choć i tak Odynie bijesz mocno w dynię

    Warto. Coś, co długo zapamiętam.

    Kupione w Drink-Hali, Wrocław

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎