Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Giełdowy trójkąt bermudzki - Poznań-Radom-Lublin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Grothesk
    Senior
    • 11-2005
    • 811

    Giełdowy trójkąt bermudzki - Poznań-Radom-Lublin

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Spisane z karteczki od organizatora. Fajnie by było gdyby Organizator sam założył wątek tutaj

    Impreza w Budynku NOT (Fanaberia), 19. listopada, w godz. 6.00-13.00.

    Organizator Wiesław Złotko, tel. 660 833 290 (do 21.00) kurdewiesiek[małpa]op.pl
    Ta FANABERIA to nazwa ulicy w Radomiu czy aluzja do tego co się dzieje na giełdzie i do kurdeorganizatora?

    Przyjemnie było być w Radomiu na dwóch giełdach kilka lat temu. Na trzecią niestety nigdy się już nie wybiorę, po tym co sam widziałem, słyszałem i co się działo rok temu i co opisali mi znajomi z Lublina...
    Taki trochę kurdebojkot z mojej strony.

    zdrowia wszystkim,
    Wieśkowi najwięcej!


    Tomek
  • wizura
    Senior
    • 01-2007
    • 199

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
    Ta FANABERIA to nazwa ulicy w Radomiu czy aluzja do tego co się dzieje na giełdzie i do kurdeorganizatora?

    Przyjemnie było być w Radomiu na dwóch giełdach kilka lat temu. Na trzecią niestety nigdy się już nie wybiorę, po tym co sam widziałem, słyszałem i co się działo rok temu i co opisali mi znajomi z Lublina...
    Taki trochę kurdebojkot z mojej strony.

    zdrowia wszystkim,
    Wieśkowi najwięcej!


    Tomek
    Napisz mi co ci leży na wątrobie mailem, bo to nie jest miejsce na Twoje filozoficzne wywody, a swoją droga dlaczego powielasz plotki i unikasz mnie na giełdach?:Zaangażuj się w swoją giełdę , a słowa krytyki już dawno przyjąłem

    Comment

    • Jack75g
      Senior
      • 02-2009
      • 555

      #3
      Patrząc na listopadowe terminy giełd w Radomiu i Poznaniu wnioskuję celowe, złośliwe działania ze strony obywatela "ziemniaczanej stolicy Polski" w stronę konkurencji z Radomia.
      Oj nieładnie, oj niesmacznie ze strony P. Grotheska. Gdzie tutaj solidaryzm piwnej, forumowej braci...
      PS. giełda w Radomiu ma kilkunastoletnia tradycję i to trzeba uszanować a nie wciskać się w listopadowy termin atakując konkurencję.
      Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

      Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
        Patrząc na listopadowe terminy giełd w Radomiu i Poznaniu wnioskuję celowe, złośliwe działania ze strony obywatela "ziemniaczanej stolicy Polski" w stronę konkurencji z Radomia.
        Oj nieładnie, oj niesmacznie ze strony P. Grotheska. Gdzie tutaj solidaryzm piwnej, forumowej braci...
        PS. giełda w Radomiu ma kilkunastoletnia tradycję i to trzeba uszanować a nie wciskać się w listopadowy termin atakując konkurencję.
        Jako pierwsze pojawiło sie info o Giełdzie w Poznaniu
        Parząc na terminy Giełdy w Radomiu w poprzednich latach to wszystkie weekendy listopada są na wyłączność ?
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • wizura
          Senior
          • 01-2007
          • 199

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Jako pierwsze pojawiło sie info o Giełdzie w Poznaniu
          Parząc na terminy Giełdy w Radomiu w poprzednich latach to wszystkie weekendy listopada są na wyłączność ?
          Ciut mijamy się z prawdą, ja już w styczniu 2011 r. na warszawskiej giełdzie zapraszałem Kolekcjonerów , podając datę 19 XI do Radomia, a o Poznaniu zawsze była mowa, że grudniowy termin. To szczegół. Nikt nie ma monopolu na giełdy,grunt, oby się nie dublowały. Ja zapraszam do Radomia, a jak ktoś ominie Radom i za tydzień pojedzie do Poznania, też dobrze. Grunt, żebyśmy się rozumieli, bo ,,ktoś" nie rozumie idei Naszych Spotkań. Jakoś z Ostrawy nie mam docinek, że zająłem ich termin. Zachęcam ,,kogoś" do otwarcia tematu terminarz giełd polskich i Organizatorzy już teraz się dogadają i ustalą terminy spotkań.

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10738

            #6
            Ktoś nie musi bo taki temat już jest
            Wszelkie rozważania na tematy niekonkretnie związane z danym wydarzeniem, wrażenia po imprezach (np. ankiety)
            Last edited by anteks; 19-09-2011, 11:09.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • wizura
              Senior
              • 01-2007
              • 199

              #7
              Jakoś nie widzę wpisów dotyczących roku 2012. Ja zawsze dopasowuję się do tyskiej giełdy jesiennej ( może to potwierdzić Marek ) i poznańskiej ( może to potwierdzić mój jedyny ,,Przyjaciel" Tomek ), a w tym roku poznański termin spadl jak grom z nieba w listopadowy termin, ale niech i tak będzie. Kto ma przyjechać do Radomia - przyjedzie, kto do Poznania również. A jak ktoś i tu i tam to chwała mu za to.

              Comment

              • alletomgro
                Junior
                • 12-2009
                • 7

                #8
                Ten, kto wybiera się na giełdę, przyjedzie się na giełdę. Ten, kto chce się spotkać ze znajomymi - wybiera się na giełdę, a nie do kurde kogoś. Ten kto czuje niesmak i ma się źle czuć zostaje w domu.
                Ja się kurde wybieram.

                Comment

                • Grothesk
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 811

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jack75g Wyświetlenie odpowiedzi
                  Patrząc na listopadowe terminy giełd w Radomiu i Poznaniu wnioskuję celowe, złośliwe działania ze strony obywatela "ziemniaczanej stolicy Polski" w stronę konkurencji z Radomia.
                  Oj nieładnie, oj niesmacznie ze strony P. Grotheska. Gdzie tutaj solidaryzm piwnej, forumowej braci...
                  PS. giełda w Radomiu ma kilkunastoletnia tradycję i to trzeba uszanować a nie wciskać się w listopadowy termin atakując konkurencję.
                  Mylnie wnioskujesz.
                  Tegoroczna V OZGB w Poznaniu wyjątkowo odbędzie się tydzień wcześniej aby nie kolidowała z dużą, międzynarodową giełdą... ale we Lwowie! Dodatkowo, dwutygodniowy odstęp od giełdy w Elblągu pozwoli mnie i wielu pozostałym kolekcjonerom zahaczyć o obie imprezy. Giełdy radomskiej nie brałem w ogóle pod uwagę ustalając termin swojej imprezy. Jeśli czegoś się nie bierze pod uwagę to przepraszam, ale jak można mówić o złośliwości lub celowości działania?

                  Giełda radomska nie jest konkurencją giełdy poznańskiej, a giełda poznańska nie jest konkurencją giełdy radomskiej. To, czy ktoś przyjedzie do Radomia, czy Poznania jest jego indywidualną sprawą. Moja opinia na temat giełdy radomskiej poparta jest tym, że miałem przyjemność być dwa razy w Radomiu i sprawdziłem empirycznie prawdziwość pewnych informacji, w które sam na początku nie wierzyłem. To, że ja mówię o pewnych sprawach głośno, nie znaczy wcale, że "ludzie" z branży nie mówią o nich cicho. Plotki się roznoszą szybko, pół biedy jeśli są wyssane z palca. Gorzej jeśli oparte są na faktach...


                  pozdrawiam,
                  TP

                  Comment

                  • wizura
                    Senior
                    • 01-2007
                    • 199

                    #10
                    To, że słyszałem pewne rzeczy o giełdzie poznańskiej, nie znaczy, że mam od razu klikać , aby sobie zrobić PISUARSKĄ reklamę. Impra, to impra. A nie powielać wyssaną skądś tam Yorkowską wieść, że Lubliniacy , to Twoja sprawa.Przejdź na PW, albo @ i nie zaśmiecaj fakaliami forum giełdy

                    Comment

                    • yoreck
                      Senior
                      • 04-2004
                      • 526

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
                      To, że słyszałem pewne rzeczy o giełdzie poznańskiej, nie znaczy, że mam od razu klikać , aby sobie zrobić PISUARSKĄ reklamę. Impra, to impra. A nie powielać wyssaną skądś tam Yorkowską wieść, że Lubliniacy , to Twoja sprawa.Przejdź na PW, albo @ i nie zaśmiecaj fakaliami forum giełdy
                      Wsiura, ty wiesz co i o czym piszesz?Chyba nie?Ja wyraziłem tylko swoje zdanie,którego nie zmienię. Ja i jak napisałeś w zaproszeniu w ub.roku "mój harem" na 100% nie zawita na giełdę radomską.Szkoda czasu ,benzyny i pieniędzy.Natomiast Lubliniacy pewnie będą.
                      Udanej impry

                      Comment

                      • wizura
                        Senior
                        • 01-2007
                        • 199

                        #12
                        Każdy pisze o swej gieldzie co chce. Twoja sprawa .Szkoda, że nie przemyślałeś sprawy wejścia na giełdę, bo w Tychach nie ma dyskusji, płacisz i jesteś . A w Radomij jakiś problem ?

                        Comment

                        • wizura
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 199

                          #13
                          Yoreck, rozumiem, że to przejęzyczenie Wsiura to jest pod Włodawą. Jam z Radomia.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23792

                            #14
                            Chłopaki, proszę - nie róbcie boruty, albo załóżcie sobie oddzielny temat do tego typu dyskusji.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • wizura
                              Senior
                              • 01-2007
                              • 199

                              #15
                              Jestem za, o czym wcześniej informowałem. Widać, że radomska giełda cieszy się pewnym powodzoniem. .Niech - kazdy zważy że do Padonia jedzie, się z północy przez Radomn do Krakowa.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎