Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Poznań, Poznańska 7 (Jeżyce), Drinkshop

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olrus
    Member
    • 11-2004
    • 86

    Poznań, Poznańska 7 (Jeżyce), Drinkshop

    Mnożą nam się jak grzyby po deszczu sklepy z ciekawym piwem w Poznaniu. To już trzeci na Jeżycach po Piwotece i Centrali Piwnej. Wszedłem do środka z ciekawości , byłem przygotowany na masówkę a tutaj całkiem , całkiem... . Z polskich cała gama Ciechana, Lwówka,Fortuny , Kormorana, Pokrówki, Czarnkowa, Piotrkowa. Do tego zagranica dosyć obfita: Belgia od Eryka z hurtowni wrzesińskiej , Czechy , Niemcy. Jak na sklep monopolowy to grubo. Działają od czerwca, czynne 9.00- 23.00, a w piątek i sobotę aż do 1.00 w nocy. To jest już ich drugi sklep , taki sam ( nie wiem czy z tym samym asortymentem ) działa jeszcze dłużej we Wrześni. Mają już nawet swoją stronę www.drinkshop.pl/
    Najgorsze w tym wszystkim jest to , że sklep podobnie jak Piwoteka jest blisko mojej pracy . Kusi.
    Kony miał szczęście , że przeniósł się do Skórzewa bo w/w Piwotekę otworzyli 10m od jego poprzedniego miejsca pracy.
  • shajen
    Member
    • 08-2011
    • 50

    #2
    Potwierdzam w całości posta wyżej. Podczas przypadkowej wizyty w Poznaniu, wpadłem do sklepu po 'jakieś' piwo, a wyszedłem z całkiem dobrym zapasem od pinty (dzięki nim pierwszy raz piłem dyniamit) i alebrowaru. Bardzo duży wybór belgów. W załączniku może komuś się przyda - zdjęcie (kawałek asortymentu). Ogólnie szczerze polecam!
    Attached Files
    No risk, no fun

    Comment

    • Gehern77
      Member
      • 09-2008
      • 72

      #3
      Również polecam ten sklepik. Zaopatrzenie solidne, obsługa miła, a ceny generalnie porównywalne z innymi piwnymi sklepami w Poznaniu.
      Na pewno atutem są długie godziny otwarcia.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #4
        Tylko Polska czy jest też zagranica
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • Gehern77
          Member
          • 09-2008
          • 72

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
          Tylko Polska czy jest też zagranica
          Cos z zagranicy na pewno tez jest. Ja kojarze jakies niemieckie wynalazki, w pierwszym poscie tej dyskusji kolega wspomina o belgijskich piwkach.

          Niemniej w szczegolach nie bede sie rozpisywal, bo raczej po zagraniczniaki nie siegam

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            #6
            Anteks, coś tam na fotce widać
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎