Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Koszalin, Śniadeckich 3a, Piwa Regionalne [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomaszewski
    Member
    • 06-2011
    • 43

    Koszalin, Śniadeckich 3a, Piwa Regionalne [zamknięte]

    Od niedawna (ok 2 tygodnie) w Koszalinie został otwarty sklepik piwny. Na chwilę obecną znajdują się tutaj piwa z browarów Sulimar, Kormoran, Konstancin, Ciechanów, Południe, Fortuna i Jagiełło.
    Amatorsko o piwe
  • Hanks
    Junior
    • 08-2011
    • 3

    #2
    Czy chodzi o sklep "Piwa regionalne"?
    Na gk24 znalazłem taki artykuł:

    i nie jest podany w tym artykule adres sklepu.
    Pozdrawiam!

    Comment

    • tomaszewski
      Member
      • 06-2011
      • 43

      #3
      Właśnie chodzi o ten sklep Artykuł lekko przesadzony bo piwa takiego jakiego chcemy nie ściągnął. Chyba, że właścicielka ma większą moc niż właściciel
      Amatorsko o piwe

      Comment

      • tomaszewski
        Member
        • 06-2011
        • 43

        #4
        Mały update.
        Sklep został przeniesiony. Nowy adres ul. Młyńska 21a oczywiście Koszalin . Asortyment bez zmian i raczej wątpliwe jest jego rozszerzenie.
        Amatorsko o piwe

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #5
          To co, tylko 7 polskich browarów wymienionych w 1 poście? To słabo.
          Last edited by Pendragon; 16-01-2012, 17:35.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • tomaszewski
            Member
            • 06-2011
            • 43

            #6
            Sulimar, Kormoran, Konstancin, Ciechanów, Południe, Fortuna, Jagiełło, doszedł Amber i Primator. Niestety sklepik jest mały, a właściciel boi się rozwijać sklep gdyż Koszalin to dalej czarna dziura na mapie i ludzie wolą pić komercyjne piwa niżeli niszowe. Jestem sam brakuje mnie ludzi do pracy, a asortymentu całego nie wykupie
            Amatorsko o piwe

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23792

              #7
              W jaki sposób właściciel dociera do potencjalnych chętnych?
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • tomaszewski
                Member
                • 06-2011
                • 43

                #8
                A żebym to ja wiedział. W starej lokalizacji posiadał ulotki sklepu ale nigdzie na mieście ich nie widziałem ani też ludzie o tym sklepie nie wiedzieli. Był też artykuł dla lokalnej gazety, ale nie podany został tam nawet adres sklepu, a żona właściciela zapowiadał, że ściągnie każde piwo jakie smakosz sobie zażyczy - to tyle teorii bo w praktyce jest kiepsko. Jak z nim rozmawiałem to jest także dystrybutorem ów piw na środkowopomorski rynek, a sklep otworzył aby zapoznać ludzi z nowymi markami. Wydaje mnie się, że liczy bardziej na to, że sklep ludzie zauważą i sami wejdą niż jakoś reklamować się, nawet tutaj , a jak na razie robię to ja.
                Amatorsko o piwe

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23792

                  #9
                  Tak się tylko dopytałem, bo mam wrażenie że część wchodzących w ten (jak i inny) biznes sądzi że wystarczy mieć ciekawy produkt w ofercie a on sam znajdzie nabywców. Niestety to jest ciężka walka przez pierwsze lata, potem jeszcze cięższa, bo jak się wydepcze te ścieżki i jako tako ułoży sprawy, to od razu ktoś wypatrzy ten sukces i "miliony" które się zgarnia (najczęściej sąsiad) i pojawia się konkurencja naprzeciwko
                  Last edited by ART; 16-01-2012, 21:57.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • tomaszewski
                    Member
                    • 06-2011
                    • 43

                    #10
                    Tylko, że właściciele w tym już siedzieli. Łódzkie podwórko może ich zna.
                    Wybrał ciężki rynek bo Koszalin to nie Łódź, tu potrzeba dużych nakładów sił aby się pokazać.
                    Amatorsko o piwe

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      #11
                      Chyba nie jest tak źle, skoro w Kowalu w weekendy trudno o miejsce.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • tomaszewski
                        Member
                        • 06-2011
                        • 43

                        #12
                        To chyba taki lokalny patriotyzm No i oprócz dobrego piwa reklama swoje zrobiła Nie powiem, że sklep szwankuję bo stałych klientów ma ale dla mnie jako smakosza chciałbym coś więcej, a nie muszę jeździć do Szczecina, Gdańska, Poznania aby coś nowego dobrego zakupić, czego u mnie nigdy nie będzie.
                        Amatorsko o piwe

                        Comment

                        • Geminni
                          Junior
                          • 01-2012
                          • 2

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomaszewski Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mały update.
                          Sklep został przeniesiony. Nowy adres ul. Młyńska 21a oczywiście Koszalin . Asortyment bez zmian i raczej wątpliwe jest jego rozszerzenie.

                          Hmmm, czy aby na pewno podany adres (nowy) jest właściwy? Minąwszy adres Młyńska 19, 21, 23, 25, 27.... Na sklepik piwny nie natrafiłam Chyba, że tajemnica tkwi w adresie "21a" - tak owego nie widziałam, gdzie sklep się ukrywa?

                          Comment

                          • tomaszewski
                            Member
                            • 06-2011
                            • 43

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Geminni Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hmmm, czy aby na pewno podany adres (nowy) jest właściwy? Minąwszy adres Młyńska 19, 21, 23, 25, 27.... Na sklepik piwny nie natrafiłam Chyba, że tajemnica tkwi w adresie "21a" - tak owego nie widziałam, gdzie sklep się ukrywa?
                            Podany adres jest jak najbardziej właściwy Sklep znajduję się naprzeciwko Żabki i nie mylić z ALKOHOLOWYM. Może nie zauważyłeś, bo to jest tak mały sklep, że ja go szukając miałem problem ze znalezieniem.
                            Amatorsko o piwe

                            Comment

                            • Geminni
                              Junior
                              • 01-2012
                              • 2

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomaszewski Wyświetlenie odpowiedzi
                              Podany adres jest jak najbardziej właściwy Sklep znajduję się naprzeciwko Żabki i nie mylić z ALKOHOLOWYM. Może nie zauważyłeś, bo to jest tak mały sklep, że ja go szukając miałem problem ze znalezieniem.
                              Sklep znalazłam Rzeczywiście jest naprzeciw "żabki", jednakże jest to ul. Młyńska 52, a nie 21a

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎