Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bożego Ciała 7, Cafe Kalashnikov [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    Bożego Ciała 7, Cafe Kalashnikov [zamknięte]

    Sam lokal urządzony w stylu retro (kanapy, fotele, wyściełane krzesła, drewniane skrzynie i maszyna do szycia w roli stołów, "postarzone" ściany, portrety "stylizowane" na dwudziestolecie międzywojenne, np. naga kobieta z fryzurą z epoki trzymająca kałasznikowa). Sporo wąskich przejść i zakamarków. Do tego (przynajmniej w czasie mojej wizyty) bardzo głośna, nowoczesna muzyka.
    Tłumów nie ma (kilku klientów wieczorem).
    Piwnie jest obiecująco. Na trzech nalewakach Kresowe Jasne Pełne z Browaru Południe oraz Łomża Export w wersji pasteryzowanej i nie. Wszystkie po 6 zł. Do tego 25-30 piw butelkowych z kilku polskich browarów oraz z Ukrainy i z Czech (bodajże Svijany). Ceny piw butelkowych maksymalnie do 8 zł.
    Kresowe smakowało bardzo przyzwoicie (a Łomża jak Łomża). Na plus - ceny piw lanych i chęć odróżnienia się asortymentem. Do ewentualnej poprawki - temperatura serwowania (choć może to specjalnie, bo niska temperatura Łomży skutecznie nokautuje kubki smakowe). Myślę, że będę od czasu do czasu zaglądał.
  • toto
    Senior
    • 12-2006
    • 949

    #2
    Obecnie na nalewakach tylko produkty KP: Tyskie, Książęce Ciemne Łagodne i Książęce Czerwony Lager.

    Comment

    • pizmak666
      Senior
      • 12-2006
      • 1898

      #3
      I dodać trzeba, że obili jakimś plexi chyba najpiękniejszy ogródek w Krakowie czym skutecznie mnie przekonali do omijania tego przybytku.
      „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

      "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

      Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        Ogródka nie odnotowałem, ale menu mi wystarczyło... Jak większość knajpek na tej ulicy nie przetrwa do nastepnego sezonu.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎