Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Garbary 6, Amsterdam Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Łapa
    Senior
    • 12-2007
    • 314

    Gdańsk, Garbary 6, Amsterdam Bar

    Jakiś miesiąc temu na piwnej mapie Gdańska przybył nowy lokal, w samym centrum, między ulicami Długą a Ogarną. Jeszcze nie byłem, ale z opisów wynika, że można tam zjeść małe co nieco a także napić się jednego ze 130 piw butelkowych dostępnych w ofercie.
    Trzeba się wybrać to sprawdzić
    Last edited by Łapa; 11-10-2011, 23:44.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #2
    Skuszony opisami na Facebooku pozwoliłem sobie kilka dni temu zatelefonować do lokalu.
    Okazuje się, że lokal oferuje JEDYNIE piwo flaszkowe, co skutecznie zniechęciło mnie do wizyty w tym lokalu.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      Lokal ma swoją stronę ww oraz oczywiście na FB.
      amsterdambar.pl
      There are two kinds of people... Those who love beer & those who don't realize it. Amsterdam... Garbary 6, 80-827 Gdańsk

      Pod pierwszym linkiem można sobie obejrzeć menu piwne, niestety tylko butelkowe...
      Last edited by Pendragon; 10-01-2012, 16:11.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Łapa
        Senior
        • 12-2007
        • 314

        #4
        Pojawiły się lane piwa. Tyskie, i co chyba bardziej interesujące, Grolsch. Ten drugi za 7,90 zł.

        Comment

        • Łapa
          Senior
          • 12-2007
          • 314

          #5
          Po zimowej przerwie znowu dostępny jest w ogródku piwnym lany Grolsch. Cena ta sama co w zeszłym roku.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            W tym roku z beczki Paulaner i Żywiec. Ale to już zapewne osttanie chwile na załapanie się

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Carlo22
              Senior
              • 05-2012
              • 182

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              W tym roku z beczki Paulaner i Żywiec. Ale to już zapewne osttanie chwile na załapanie się
              Tzn? Chyba się nie zamykają?

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #8
                Lane piwo chyba tylko w ogródku? Pogoda.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Od 30.X.2014 przybyło nam nowe miejsce z LANYM piwem.
                  Są 2 rotacyjne krany, na których do tej pory gościły (za ich profilem na facebooku):
                  - Fortuna: Miłosław Pils (7 zł), Czarna (8 zł)
                  - Pinta: Dyniamit
                  - Perła: Chmielowa (6 zł)
                  - Kasztelan: Niepasteryzowany
                  - Kormoran: Warmińskie Rewolucje
                  - Amber: Żywe
                  - Ciechan: AIPA
                  - AleBrowar: Amber Boy

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    W końcu postanowiłem odwiedzić to miejsce, ale jak wszedłem, tak jeszcze szybciej wyszedłem. Już na Długiej zauważyłem potykacz z zaproszeniem na lanego Rowing Jacka i Viva la Wita. Dobry zestaw, ale te ceny... Pinta za 14 a AleBrowar za 15 zł (albo na odwrót). "Chyba was poje...." pomyślałem w myślach i bez słowa opuściłem ten przybytek...
                    Last edited by Pendragon; 25-01-2015, 18:26.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Antylop
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1415

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      W końcu postanowiłem odwiedzić to miejsce, ale jak wszedłem, tak jeszcze szybciej wyszedłem. Już na Długiej zauważyłem potykacz z zaproszeniem na lanego Rowing Jacka i Viva la Wita. Dobry zestaw, ale te ceny... Pinta za 14 a AleBrowar za 15 zł (albo na odwrót). "Chyba was poje...." pomyślałem w myślach i bez słowa opuściłem ten przybytek...
                      Z takimi cenami niech wyp ......... do Amsterdamu
                      Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                      Comment

                      • canigggia
                        Senior
                        • 10-2009
                        • 451

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        W końcu postanowiłem odwiedzić to miejsce, ale jak wszedłem, tak jeszcze szybciej wyszedłem. Już na Długiej zauważyłem potykacz z zaproszeniem na lanego Rowing Jacka i Viva la Wita. Dobry zestaw, ale te ceny... Pinta za 14 a AleBrowar za 15 zł (albo na odwrót). "Chyba was poje...." pomyślałem w myślach i bez słowa opuściłem ten przybytek...
                        Aż dziw, że wcześniej nie znałeś Amsterdamu z tej jakże odpychającej strony
                        Browarnik Tomek
                        TomCani

                        Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Puby z butelkami mnie nie interesują, zatem byłem tam tylko raz (na początku działalności) obejrzeć te lodówki - o ceny nie pytałem, bo nie zamierzałem kupować. Od czasu wprowadzenia beczek zajrzałem tam też po raz pierwszy.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎