Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk Zaspa, Drzewieckiego 9, Alkohole Świata [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AS_Arat
    PremiumUżytkownik
    • 10-2011
    • 14

    Gdańsk Zaspa, Drzewieckiego 9, Alkohole Świata [zamknięte]

    Witam;

    Jesteśmy siecią sklepów zajmującą się sprzedażą alkoholi i wyrobów tytoniowych.
    Mamy przyjemność zaprosić do naszych sklepów. Adresy i mapki dojazdu można znaleźć tutaj:http://www.alkoholeswiata.net/?page_id=18

    W naszym asortymencie znajdują się zarówno piwa popularne, zagraniczne np. turecki EFES czy holenderskie La trappe, do piw z polskich browarów regionalnych. Asortyment, przynajmniej jego część można sprawdzić tutaj: http://www.alkoholeswiata.net/?wpsc_..._category=piwa

    Staramy się organizować promocje dla naszych klientów. Najlepszym sposobem aby być na bieżąco to odwiedzenie tej strony: http://www.facebook.com/#!/pages/ALK...A/323339167917

    Proponujemy również zamówienia indywidualne. Staramy się sprowadzić dla naszych klientów asortyment którego poszukują. Jeżeli akurat nie mamy czegoś w asortymencie, Można się z nami skontaktować przez: http://www.alkoholeswiata.net/?page_id=206 lub tel.608-471-570.

    Pozdrawiam;
    Rafał
    www.alkoholeswiata.net
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Reklama opłacona?
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • AS_Arat
      PremiumUżytkownik
      • 10-2011
      • 14

      #3
      Dodam jeszcze, że aktualne promocje to:
      1. Zamkowe Export 0,5l z Namysłowa w cenie 1,99zł. z 2,60zł butelka bezzwrotna.
      2. Tyskie but 0,5l, cena 2,39zł. z 2,60zł.
      3. Amber Naturalny 0,5l but. 1,99zł. z 2,45zł.
      4. Remus but 0,5l. cena1,49zł. z 1,79zł.
      5. Heineken 0,66l cena 4,79zł z 5,40zł.
      6. Łomża 0,5l but, Export cena 2,49zł. z 2,89zł.

      Wszystkie promo obowiązują do wyczerpania zapasów.

      Pozdrawiam
      www.alkoholeswiata.net

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Chyba na tego Heinekena się skusze.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AS_Arat Wyświetlenie odpowiedzi
          Proponujemy również zamówienia indywidualne. Staramy się sprowadzić dla naszych klientów asortyment którego poszukują. Jeżeli akurat nie mamy czegoś w asortymencie
          Poszukuję piwa z Andory, Irlandii Północnej i Lichtenstainu. Dacie radę......
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • AS_Arat
            PremiumUżytkownik
            • 10-2011
            • 14

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh Wyświetlenie odpowiedzi
            Poszukuję piwa z Andory, Irlandii Północnej i Lichtenstainu. Dacie radę......
            Już jedzie, na jutro będzie

            A tak poważnie, Piwo z Irlandii jak najbardziej realne.
            Attached Files
            www.alkoholeswiata.net

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #7
              Kolega miał na myśli Irlandię Północną a nie Irlandie (czytaj Guinnessa).
              Jak dla mnie jestem żywo zainteresowany piwami z Wysp Brytyjskich i USA.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • AS_Arat
                PremiumUżytkownik
                • 10-2011
                • 14

                #8
                Guinness na pokładzie. Z wysp o ile pamiętam: Abbot Ale; Celebration Ale; Bishop"s Finger; Whitstable Bay; Spitfire; Old Emire; Hen`s Tooth; Wexford Irish Cream Ale; i kilka innych. Jeżeli akurat nie ma na stanie, są do sprowadzenia.
                www.alkoholeswiata.net

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10837

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AS_Arat Wyświetlenie odpowiedzi
                  Guinness na pokładzie. Z wysp o ile pamiętam: Abbot Ale; Celebration Ale; Bishop"s Finger; Whitstable Bay; Spitfire; Old Emire; Hen`s Tooth; Wexford Irish Cream Ale; i kilka innych. Jeżeli akurat nie ma na stanie, są do sprowadzenia.
                  No niestety, nie o taki zestaw piw mi chodziło.
                  Łakne jak i wielu z nas piw z małych brytyjskich browarów.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AS_Arat Wyświetlenie odpowiedzi
                    Staramy się sprowadzić dla naszych klientów asortyment którego poszukują.
                    No jakoś tych czeskich nie wprowadziliście, a od naszej pierwszej rozmowy (tj. maila) minęło już prawie pół roku
                    Starogardzki sklep jakiś taki zapomniany się wydaje, wpadłem tam z tydzień temu i... nic nie kupiłem. Nie było ani Ciechana, Fortuny, Kormorana czy Czarnkowa.
                    No kompletnie nic ciekawego, może poza 2 butelkami La Trappe. Jedyne co bym był skłonny kupić to Remus, ale bliżej domu mam taniej.
                    Ale witam na forum!
                    Last edited by Pendragon; 13-10-2011, 18:43.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • AS_Arat
                      PremiumUżytkownik
                      • 10-2011
                      • 14

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      No jakoś tych czeskich nie wprowadziliście, a od naszej pierwszej rozmowy (tj. maila) minęło już prawie pół roku
                      Starogardzki sklep jakiś taki zapomniany się wydaje, wpadłem tam z tydzień temu i... nic nie kupiłem. Nie było ani Ciechana, Fortuny, Kormorana czy Czarnkowa.
                      No kompletnie nic ciekawego, może poza 2 butelkami La Trappe. Jedyne co bym był skłonny kupić to Remus, bliżej domu mam taniej.
                      Ale witam na forum!
                      W zeszłym tygodniu byliśmy przed dostawą. Z czechami tak jak pisłaem jest problem. Jest Pan jedynym który o nie pytał w Starogardzie. Mogę specjalnie sprowadzić ale z gwarancją zakupu ilości o których pisałem w mailu kilka miesięcy temu.
                      www.alkoholeswiata.net

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #12
                        To, że nikt nie pytał nie świadczy jeszcze o tym, że nikt poza mną by nie kupił
                        Proszę przypomnieć (może na PW) o ilościach skrzynek, jakie musiałbym zamówić i odebrać.
                        Myślę, że udałoby się to jakoś zorganizować, zwłaszcza w wersji zmiksowanej, czyli po 2-3 marki piwa w skrzynce.

                        Zachęcałbym jednakże do nieco większej odwagi. Jako dowód, że to się sprzedaje można prześledzić tematy ze sklepami piwnymi www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=23
                        Np. w woj. podkarpackim bardzo prężnie rozwija się firma (przynajmniej takie odnosi się wrażenie) która co chwilę otwiera kolejne sklepy w kilkudziesięciotysięcznych miastach. Skoro otwiera ciągle nowe, to można na tym zarobić Być może fakty są inne, a mi łatwo pisać, ale mimo wszystko namawiam.

                        Przydatna też jest nasza forumowa mapa z dobrymi sklepami. Być może Alkohole Świata chciałyby na niej zaistnieć? Tyle, że akurat niedawno zaostrzono warunki zaistnienia na niej...

                        Cieszę się, że jest Pan na forum, może jego lektura zmieni w końcu nudny starogardzki (czy też szerzej - pomorski) rynek piwa

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AS_Arat Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) Adresy i mapki dojazdu można znaleźć tutaj:http://www.alkoholeswiata.net/?page_id=18
                          (...)
                          A już mniejszych mapek nie dało się zrobić? To naprawdę nie wygląda dobrze, i nie buduje wizerunku poważnej firmy.
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • Rycho_128
                            Senior
                            • 03-2007
                            • 1039

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                            A już mniejszych mapek nie dało się zrobić? To naprawdę nie wygląda dobrze, i nie buduje wizerunku poważnej firmy.
                            Zauważyłem, że wystarczy tam pod tą małą mapką kliknąć na "większa mapa" i już mamy na cały ekran. Albo obok mapki na "wyświetl"
                            Last edited by Rycho_128; 14-10-2011, 09:07.
                            Gdański Browar WaRy
                            Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                            Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                            Comment

                            • Wujcio_Shaggy
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 4628

                              #15
                              Też to zauważyłem, ale to nie jest wygodna opcja. Skoro się umieszcza mapkę na stronie, to powinno być coś na niej widać, bez potrzeby dodatkowego klikania. Jeśli trafi się bardzo leniwy użytkownik, to zamiast klikać po większą mapę, zrobi zakupy w znanym sobie sklepie.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                              @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎